|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−4%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Black |
|---|---|
| Призначення | Ігровий (eSports) |
| Модель | OMEN 27qs G2 QHD 280Hz GM |
| Формат екрану | 16:9 |
| Діагональ екрану | 27" |
| Роздільна здатність | 2560х1440 |
| Тип підсвічування | wLED |
| Тип панелі | IPS |
| Яскравість | 400 кд/м² |
| Динамічна контрастність (DCR) | 10 000 000:1 |
| Кути огляду | 178/178 |
| Частота оновлення | 280 Гц |
| Час відгуку, мс | 1.00 |
| Покриття | Антиблікове |
| Покриття екрану | Антиблікове |
| Вбудовані колонки | Так |
| Вбудована камера | Ні |
| Інтерфейси | Display Port, 2xHDMI, Mini-Jack (3.5 mm), USB type B, 2 x USB 3.2 |
| Стандарт VESA | Так |
| Максимальний стандарт VESA | 100x100 мм |
| Блок живлення | Вбудований |
| Вага, кг | 8.35 |
| Енергоспоживання в режимі очікування | 0.5 |
| Максимальна кількість кольорів | 16.7 млн. |
| Особливості монітору | Low Blue Light, Flicker Free, Безрамковий екран |
| DisplayPort, шт. | 1 |
| Властивості підставки | Регулювання кута нахилу екрану, Регулювання за висотою, Поворот в портретний режим (Pivot) |
| Додаткові роз'єми | 2 x USB 3.2, 1 x USB Type-B, 1 х Аудіороз'єм |
| Енергоспоживання | В робочому режимі: 54 Вт; В режимі очікування: 0.5 Вт |
| Кабелі в комплекті | DisplayPort , USB |
| Потужність вбудованних колонок | 2 x 3 Вт |
| Розширена колірна гамма | 8 bit true, 95% DCI-P3 |
| HDMI, шт. | 2 |
| Країна виробництва | China |
| Гарантія | 12 міс. |
| Статична контрастність | 2 000:1 |
| Вага без упаковки, кг | 8.35 кг |
| Вага з упаковкою, кг | 11.26 кг |
| Вбудовані колонки (опис) | 2 x 3 Вт |
| Висота видимої області | 335.7 мм |
| Контрастність статична | 2 000:1 |
| Крок між пікселами, мм | 0.23 |
| Поворотний екран (Pivot) | -90° ~ +90° |
| Підсвічування | WLED |
| Регулювання за висотою, мм | 100 |
| Регулювання нахилу | -5° ~ +20° |
| Регулювання положення | поворотний екран (Pivot). регулювання нахилу. регулювання по висоті |
| Розміри без підставки | 613.6 х 364.3 х 52 мм |
| Розміри з підставкою | 613.6 х 523.7 х 223.3 мм |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Технології поліпшення зображення | Flicker-Free. Low Blue Light |
| Технології синхронізації | AMD FreeSync Premium. NVIDIA G-SYNC |
| Тип монітора | Безрамковий. Для відеомонтажу. Для програміста. Широкоформатний. Геймерський |
| Час реакції матриці | 1мс (MPRT) |
| Ширина видимої області | 596.7 мм |
Новий відгук або коментар
Монітор HP OMEN 27qs G2 QHD 280Hz GM (AW3V0AA)
Немає в наявності
Код товару: 303949
15 359 грн
15 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Ігровий монітор OMEN 27qs G2 QHD 280 Гц (AW3V0AA)
Максимальна плавність. Максимальне занурення.
Перевага на полі бою — за вами. Ігровий монітор OMEN 27qs G2 із частотою оновлення 280 Гц, часом відгуку 1 мс (MPRT з Overdrive) та підтримкою NVIDIA® G-SYNC® забезпечує надзвичайну плавність дій, миттєву реакцію та чіткість навіть у найдинамічніших моментах гри. Жодних затримок. Жодних розривів кадру — тільки чисте задоволення від гри.
Зображення, що вражає
Пориньте у світ деталізації завдяки роздільній здатності QHD (2560 x 1440) та покриттю 95% колірного простору DCI-P3, відкаліброваному на заводі. Завдяки IPS Black панелі та сертифікації VESA DisplayHDR™ 400, ви побачите більше глибини, контрасту та відтінків — навіть у темних сценах.
Створений для вашого стилю гри
Удосконалений дизайн OMEN поєднує естетику та функціональність: aRGB-підсвітка, вбудовані динаміки, ергономічна регулювання висоти та нахилу. Усі необхідні порти — два HDMI 2.0, DisplayPort™ 1.4, USB-A 3.2, USB-хаб — забезпечують гнучке підключення ПК або консолі. А за допомогою OMEN Gaming Hub ви зможете повністю персоналізувати свій ігровий простір.
Максимальна плавність. Максимальне занурення.
Перевага на полі бою — за вами. Ігровий монітор OMEN 27qs G2 із частотою оновлення 280 Гц, часом відгуку 1 мс (MPRT з Overdrive) та підтримкою NVIDIA® G-SYNC® забезпечує надзвичайну плавність дій, миттєву реакцію та чіткість навіть у найдинамічніших моментах гри. Жодних затримок. Жодних розривів кадру — тільки чисте задоволення від гри.
Зображення, що вражає
Пориньте у світ деталізації завдяки роздільній здатності QHD (2560 x 1440) та покриттю 95% колірного простору DCI-P3, відкаліброваному на заводі. Завдяки IPS Black панелі та сертифікації VESA DisplayHDR™ 400, ви побачите більше глибини, контрасту та відтінків — навіть у темних сценах.
Створений для вашого стилю гри
Удосконалений дизайн OMEN поєднує естетику та функціональність: aRGB-підсвітка, вбудовані динаміки, ергономічна регулювання висоти та нахилу. Усі необхідні порти — два HDMI 2.0, DisplayPort™ 1.4, USB-A 3.2, USB-хаб — забезпечують гнучке підключення ПК або консолі. А за допомогою OMEN Gaming Hub ви зможете повністю персоналізувати свій ігровий простір.