|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−4%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Black |
|---|---|
| Призначення | Ігровий (eSports) |
| Модель | OMEN 32q QHD 165Hz GM |
| Формат екрану | 16:9 |
| Діагональ екрану | 31.5" |
| Роздільна здатність | 2560х1440 |
| Тип панелі | IPS |
| Яскравість | 400 кд/м² |
| Динамічна контрастність (DCR) | 10 000 000:1 |
| Кути огляду | 178/178 |
| Частота оновлення | 165 Гц |
| Час відгуку, мс | 1.00 |
| Покриття | Антиблікове |
| Вбудована камера | Ні |
| Інтерфейси | Display Port, 2xHDMI, Mini-Jack (3.5 mm) |
| Стандарт VESA | Так |
| Максимальний стандарт VESA | 100x100 мм |
| Блок живлення | Вбудований |
| Енергоспоживання в режимі очікування | 0.5 |
| Особливості монітору | Low Blue Light, Flicker Free, Підтримка HDR, AMD FreeSync, Безрамковий екран |
| Властивості підставки | Регулювання кута нахилу екрану, Регулювання за висотою, Поворотна підставка |
| Кабелі в комплекті | DisplayPort |
| Розширена колірна гамма | 99% sRGB, 8 bit true, 95% DCI-P3 |
| Країна виробництва | China |
| Гарантія | 12 міс. |
| Статична контрастність | 1 000:1 |
Новий відгук або коментар
Монітор HP OMEN 32q QHD 165Hz GM (780K0AA)
Немає в наявності
Код товару: 303940
13 610 грн
14 177 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Ігровий монітор HP OMEN 32q 31,5" QHD 165 Гц (780K0AA)
Зануртесь у гру з головою разом з 31,5-дюймовим монітором HP OMEN 32q. Висока частота оновлення 165 Гц, надшвидкий відгук 1 мс та підтримка технології AMD FreeSync™ Premium забезпечують надплавну картинку без розривів і затримок. Це ідеальний вибір для тих, хто хоче максимального драйву в динамічних іграх.
Безкомпромісна швидкість і плавність
Насолоджуйтеся кожною миттю гри без збоїв і розмиття. Завдяки частоті оновлення 165 Гц і часу відгуку 1 мс з Overdrive, цей дисплей миттєво реагує на кожен ваш рух. Технологія AMD FreeSync™ Premium усуває розриви кадрів, тож жодна деталь не вислизне з поля зору.
Реалістичні кольори та висока чіткість
Монітор OMEN 32q має роздільну здатність QHD (2560 x 1440), що дає змогу бачити більше деталей і зануритися у віртуальні світи з неперевершеною точністю. 99% покриття sRGB і 95% DCI-P3 гарантують насичені, живі кольори, а підтримка HDR та яскравість до 400 кд/м² роблять темні сцени більш інформативними.
Дизайн, що пасує будь-якому геймеру
Монітор не лише потужний, а й стильний. Його елегантний дизайн із продуманою ергономікою та системою керування кабелями допоможе організувати робоче місце за вашим смаком. Наявність зручних портів дозволяє легко підключати ПК, ігрову консоль або інші пристрої.
Зануртесь у гру з головою разом з 31,5-дюймовим монітором HP OMEN 32q. Висока частота оновлення 165 Гц, надшвидкий відгук 1 мс та підтримка технології AMD FreeSync™ Premium забезпечують надплавну картинку без розривів і затримок. Це ідеальний вибір для тих, хто хоче максимального драйву в динамічних іграх.
Безкомпромісна швидкість і плавність
Насолоджуйтеся кожною миттю гри без збоїв і розмиття. Завдяки частоті оновлення 165 Гц і часу відгуку 1 мс з Overdrive, цей дисплей миттєво реагує на кожен ваш рух. Технологія AMD FreeSync™ Premium усуває розриви кадрів, тож жодна деталь не вислизне з поля зору.
Реалістичні кольори та висока чіткість
Монітор OMEN 32q має роздільну здатність QHD (2560 x 1440), що дає змогу бачити більше деталей і зануритися у віртуальні світи з неперевершеною точністю. 99% покриття sRGB і 95% DCI-P3 гарантують насичені, живі кольори, а підтримка HDR та яскравість до 400 кд/м² роблять темні сцени більш інформативними.
Дизайн, що пасує будь-якому геймеру
Монітор не лише потужний, а й стильний. Його елегантний дизайн із продуманою ергономікою та системою керування кабелями допоможе організувати робоче місце за вашим смаком. Наявність зручних портів дозволяє легко підключати ПК, ігрову консоль або інші пристрої.