|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−5%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Black |
|---|---|
| Призначення | Ігровий (eSports) |
| Модель | OMEN 34c WQHD 165Hz Curved GM |
| Формат екрану | 21:9 |
| Діагональ екрану | 34" |
| Роздільна здатність | 3440x1440 |
| Тип панелі | VA (MVA) |
| Яскравість | 400 кд/м² |
| Динамічна контрастність (DCR) | 10 000 000:1 |
| Кути огляду | 178/178 |
| Частота оновлення | 165 Гц |
| Час відгуку, мс | 1.00 |
| Покриття | Антиблікове |
| Вбудовані колонки | Так |
| Вбудована камера | Ні |
| Інтерфейси | Display Port, 2xHDMI, Mini-Jack (3.5 mm) |
| Стандарт VESA | Так |
| Максимальний стандарт VESA | 100x100 мм |
| Блок живлення | Вбудований |
| Енергоспоживання в режимі очікування | 0.5 |
| Максимальна кількість кольорів | 16.7 млн. |
| Особливості монітору | Low Blue Light, Вигнутий екран, Flicker Free, Безрамковий екран |
| Властивості підставки | Регулювання кута нахилу екрану, Регулювання за висотою |
| Кабелі в комплекті | DisplayPort |
| Потужність вбудованних колонок | 2 x 3 Вт |
| Розширена колірна гамма | 90% DCI-P3, 99% sRGB, 8 bit true |
| Країна виробництва | China |
| Гарантія | 12 міс. |
| Статична контрастність | 3 000:1 |
| Вага без упаковки, кг | 10.59 кг |
| Вага з упаковкою, кг | 15.39 кг |
| Вбудовані колонки (опис) | 2 x 3 Вт |
| Висота видимої області | 333.7 мм |
| Контрастність динамічна | 10 000 000:1 |
| Контрастність статична | 3 000:1 |
| Крок між пікселами, мм | 0.23 |
| Підсвічування | WLED |
| Регулювання за висотою, мм | 100 |
| Регулювання нахилу | -5° ~ +20° |
| Регулювання положення | регулювання по висоті |
| Розміри без підставки | 807.9 x 366.7 x 108.4 мм |
| Розміри з підставкою | 807.9 x 584 x 243.3 мм |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Технології поліпшення зображення | Low Blue Light |
| Технології синхронізації | AMD FreeSync Premium Pro |
| Тип монітора | Геймерський |
| Час реакції матриці | 1мс (GtG) |
| Ширина видимої області | 797.2 мм |
Новий відгук або коментар
Монітор HP OMEN 34c WQHD 165Hz Curved GM (780K8AA)
Немає в наявності
Код товару: 303957
15 265 грн
15 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Монітор для ігор OMEN by HP 34" WQHD 165 Гц Curved – OMEN 34c (780K8AA)
Занурення на повну
Пориньте у гру як ніколи раніше з ультрашироким вигнутим дисплеєм 1500R. Завдяки великій діагоналі 34 дюйми та співвідношенню сторін 21:9, ви відчуєте справжню глибину віртуальних світів і отримаєте повне занурення в те, що відбувається на екрані.
Максимальна швидкість – мінімальна затримка
Грайте без перешкод завдяки надшвидкій частоті оновлення 165 Гц і часу відгуку 1 мс з Overdrive. Жодного розмиття чи розривів кадрів — лише плавна та миттєва реакція, яку забезпечує підтримка технології AMD FreeSync™ Premium.
Картинка, яка захоплює
Завдяки роздільній здатності WQHD (3440 × 1440) цей монітор відтворює кожну деталь з вражаючою чіткістю. Широке охоплення кольору — 99% sRGB і 90% DCI-P3 — разом із підтримкою HDR та яскравістю до 400 ніт дозволяють побачити навіть найдрібніші відтінки й півтони, навіть у темних сценах.
Занурення на повну
Пориньте у гру як ніколи раніше з ультрашироким вигнутим дисплеєм 1500R. Завдяки великій діагоналі 34 дюйми та співвідношенню сторін 21:9, ви відчуєте справжню глибину віртуальних світів і отримаєте повне занурення в те, що відбувається на екрані.
Максимальна швидкість – мінімальна затримка
Грайте без перешкод завдяки надшвидкій частоті оновлення 165 Гц і часу відгуку 1 мс з Overdrive. Жодного розмиття чи розривів кадрів — лише плавна та миттєва реакція, яку забезпечує підтримка технології AMD FreeSync™ Premium.
Картинка, яка захоплює
Завдяки роздільній здатності WQHD (3440 × 1440) цей монітор відтворює кожну деталь з вражаючою чіткістю. Широке охоплення кольору — 99% sRGB і 90% DCI-P3 — разом із підтримкою HDR та яскравістю до 400 ніт дозволяють побачити навіть найдрібніші відтінки й півтони, навіть у темних сценах.