|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Black |
|---|---|
| Призначення | Для дому та офісу (Універсальний) |
| Модель | HP V22v G5 FHD Monitor |
| Формат екрану | 16:9 |
| Діагональ екрану | 21.45" |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Тип панелі | VA (MVA) |
| Яскравість | 200 кд/м² |
| Динамічна контрастність (DCR) | 10 000 000:1 |
| Кути огляду | 178/178 |
| Частота оновлення | 75 Гц |
| Час відгуку, мс | 5.00 |
| Покриття | Антиблікове |
| Вбудовані колонки | Ні |
| Вбудована камера | Ні |
| Інтерфейси | VGA, HDMI |
| Стандарт VESA | Так |
| Максимальний стандарт VESA | 100x100 мм |
| Блок живлення | Вбудований |
| Енергоспоживання в режимі очікування | 0.5 |
| Особливості монітору | Low Blue Light, Flicker Free |
| Властивості підставки | Регулювання кута нахилу екрану |
| Енергоспоживання | 11 |
| Кабелі в комплекті | HDMI |
| Розширена колірна гамма | 8 bit (6 bit + FRC), 72% NTSC |
| Країна виробництва | China |
| Гарантія | 12 міс. |
| Статична контрастність | 3 000:1 |
| Вага без упаковки, кг | з підставкою: 2,8 кг |
| Контрастність статична | 3 000:1 |
| Крок між пікселами, мм | 0.25 |
| Підсвічування | WLED |
| Розміри з підставкою | 504.2 x 50.8 x 303.0 мм |
| Технології синхронізації | AMD FreeSync |
| Час реакції матриці | 5мс |
Новий відгук або коментар
Монітор HP V22v G5 FHD Monitor (65P56AA)
Немає в наявності
Код товару: 303964
3 150 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Монітор HP V22v G5 FHD (65P56AA)
Якісне зображення для щоденних завдань
Працюйте, навчайтеся або переглядайте контент із комфортом завдяки 21,45-дюймовому монітору HP V22v G5 із роздільною здатністю Full HD. Екран забезпечує чітке, плавне зображення, а частота оновлення 75 Гц у поєднанні з технологією AMD FreeSync™ гарантує зменшення розривів кадрів і підвищену плавність руху.
Лаконічний дизайн, максимальна функціональність
Цей монітор легко впишеться у будь-який робочий простір завдяки тонкому профілю, охайному кабельному менеджменту та елегантній підставці з регулюванням кута нахилу. Мінімалістичний вигляд сприяє концентрації на головному — вашій роботі.
Зручне керування та налаштування
Інтуїтивне керування за допомогою кнопки Joypad OSD дозволяє швидко змінювати налаштування яскравості, роздільної здатності чи гучності. А завдяки програмному забезпеченню HP Display Center ви можете керувати параметрами прямо з екрана.
Якісне зображення для щоденних завдань
Працюйте, навчайтеся або переглядайте контент із комфортом завдяки 21,45-дюймовому монітору HP V22v G5 із роздільною здатністю Full HD. Екран забезпечує чітке, плавне зображення, а частота оновлення 75 Гц у поєднанні з технологією AMD FreeSync™ гарантує зменшення розривів кадрів і підвищену плавність руху.
Лаконічний дизайн, максимальна функціональність
Цей монітор легко впишеться у будь-який робочий простір завдяки тонкому профілю, охайному кабельному менеджменту та елегантній підставці з регулюванням кута нахилу. Мінімалістичний вигляд сприяє концентрації на головному — вашій роботі.
Зручне керування та налаштування
Інтуїтивне керування за допомогою кнопки Joypad OSD дозволяє швидко змінювати налаштування яскравості, роздільної здатності чи гучності. А завдяки програмному забезпеченню HP Display Center ви можете керувати параметрами прямо з екрана.