|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−4%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Black |
|---|---|
| Призначення | Для дому та офісу (Універсальний) |
| Модель | B1980S-B1 |
| Формат екрану | 5:4 |
| Діагональ екрану | 19" |
| Роздільна здатність | 1280х1024 |
| Тип панелі | TN |
| Яскравість | 250 кд/м² |
| Динамічна контрастність (DCR) | 12 000 000:1 |
| Кути огляду | 170/160 |
| Частота оновлення | 75 Гц |
| Час відгуку, мс | 3.00 |
| Покриття | Матове |
| Вбудовані колонки | Так |
| Вбудована камера | Ні |
| Інтерфейси | Display Port, HDMI, Mini-Jack (3.5 mm) |
| Порти USB | Немає |
| Стандарт VESA | Так |
| Максимальний стандарт VESA | 100x100 мм |
| Блок живлення | Вбудований |
| Енергоспоживання в режимі очікування | 0,5 |
| Максимальна кількість кольорів | 16.7 млн. |
| Особливості монітору | Low Blue Light, Flicker Free |
| Властивості підставки | Регулювання кута нахилу екрану, Регулювання за висотою, Поворотна підставка, Поворот в портретний режим (Pivot) |
| Енергоспоживання | 12 |
| Кабелі в комплекті | HDMI |
| Потужність вбудованних колонок | 2 Вт + 2 Вт |
| Розширена колірна гамма | 72% (NTSC 1976), 99% sRGB |
| Країна виробництва | China |
| Гарантія | 36 міс. |
| Статична контрастність | 1 000:1 |
| Вага без упаковки, кг | 4.5 кг |
| Вага з упаковкою, кг | 5.6 кг |
| Вбудовані колонки (опис) | 2 х 2 Вт |
| Висота видимої області | 301.05 мм |
| Контрастність динамічна | 12 000 000:1 |
| Контрастність статична | 1 000:1 |
| Крок між пікселами, мм | 0.29 |
| Поворот монітора (Swivel) | -60° ~ 60° |
| Поворотний екран (Pivot) | від 0 до 90° |
| Підсвічування | LED |
| Регулювання за висотою, мм | 150 |
| Регулювання нахилу | -5° ~ 23° |
| Регулювання положення | регулювання по висоті |
| Розміри з підставкою | 411 x (453~603) x 245.5 мм |
| Споживана потужність в робочому режимі | 12 Вт |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Технології поліпшення зображення | Blue light reducer |
| Тип монітора | Для дому та офісу |
| Час реакції матриці | 3мс (GtG) |
| Ширина видимої області | 376.32 мм |
Новий відгук або коментар
Монітор IIYAMA (B1980S-B1)
Немає в наявності
Код товару: 302429
7 132 грн
7 429 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
19-дюймовий монітор ProLite B1980S — ідеальний вибір для бізнесу
ProLite B1980S — це потужний світлодіодний монітор, спеціально розроблений для бізнес-користувачів. Завдяки підставці з регулюванням висоти на 150 мм та функцією повороту екрана, його можна легко налаштувати для досягнення оптимальної ергономічної пози та комфортного перегляду.
Монітор має швидкий час відгуку 3 мс і високу контрастність, що робить його чудовим рішенням для найрізноманітніших бізнес-завдань. Функції sRGB та корекції гами забезпечують точне відтворення навіть найтонших відтінків кольору. Крім того, пристрій обладнано вбудованими динаміками для додаткової зручності.
Регулювання висоти та поворот екрана (Pivot)
Підставка з регулюванням висоти дозволяє встановити монітор у зручному ергономічному положенні відповідно до всіх вимог охорони праці. Це не лише допомагає запобігти виникненню проблем зі здоров’ям, а й підвищує продуктивність. Функція повороту дає змогу перевести екран із горизонтального в вертикальне положення — це особливо корисно там, де простір обмежений у ширину, але доступний у висоту.
ProLite B1980S — це потужний світлодіодний монітор, спеціально розроблений для бізнес-користувачів. Завдяки підставці з регулюванням висоти на 150 мм та функцією повороту екрана, його можна легко налаштувати для досягнення оптимальної ергономічної пози та комфортного перегляду.
Монітор має швидкий час відгуку 3 мс і високу контрастність, що робить його чудовим рішенням для найрізноманітніших бізнес-завдань. Функції sRGB та корекції гами забезпечують точне відтворення навіть найтонших відтінків кольору. Крім того, пристрій обладнано вбудованими динаміками для додаткової зручності.
Регулювання висоти та поворот екрана (Pivot)
Підставка з регулюванням висоти дозволяє встановити монітор у зручному ергономічному положенні відповідно до всіх вимог охорони праці. Це не лише допомагає запобігти виникненню проблем зі здоров’ям, а й підвищує продуктивність. Функція повороту дає змогу перевести екран із горизонтального в вертикальне положення — це особливо корисно там, де простір обмежений у ширину, але доступний у висоту.