|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−5%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Black |
|---|---|
| Призначення | Для дому та офісу (Універсальний), Ігровий (eSports) |
| Модель | G2741HSU-B1 |
| Формат екрану | 16:9 |
| Діагональ екрану | 27" |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Тип панелі | IPS |
| Яскравість | 350 кд/м² |
| Динамічна контрастність (DCR) | 80 000 000:1 |
| Кути огляду | 178/178 |
| Частота оновлення | 144 Гц |
| Час відгуку, мс | 1.00 |
| Покриття | Матове |
| Вбудовані колонки | Так |
| Вбудована камера | Ні |
| Інтерфейси | Display Port, HDMI, Mini-Jack (3.5 mm), 2 x USB 2.0 |
| Порти USB | USB 2.0 |
| Стандарт VESA | Так |
| Максимальний стандарт VESA | 100x100 мм |
| Блок живлення | Вбудований |
| Енергоспоживання в режимі очікування | 0,5 |
| Особливості монітору | Low Blue Light, USB-концентратор, Flicker Free, AMD FreeSync, Безрамковий екран, Adaptive Sync, Black eQualizer |
| Властивості підставки | Регулювання кута нахилу екрану |
| Енергоспоживання | 16 |
| Кабелі в комплекті | HDMI , USB |
| Потужність вбудованних колонок | 2 Вт + 2 Вт |
| Розширена колірна гамма | 100% sRGB |
| Країна виробництва | China |
| Гарантія | 36 міс. |
| Статична контрастність | 1 500:1 |
Новий відгук або коментар
Монітор IIYAMA (G2741HSU-B1)
Немає в наявності
Код товару: 305134
6 195 грн
6 499 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
G-MASTER G2741HSU-B1
Випереджайте суперників із 27" монітором G2741HSU Black Hawk на базі IPS-технології та з часом відгуку 1ms MPRT.
Пориньте в ігровий світ із вражаючою якістю зображення завдяки 27-дюймовому монітору G2741HSU. Він оснащений сучасною IPS-панеллю, частотою оновлення 144 Гц і надшвидким відгуком 1ms MPRT. FreeSync Technology та функція Black Tuner підвищують видимість навіть у найтемніших сценах, відкриваючи шлях до впевненішої гри.
144Hz
Підвищена частота оновлення забезпечує плавне відтворення без розмиття та ривків, зі зменшеними затримками та нижчою латентністю — ідеально для динамічних жанрів на кшталт FPS, гонок, MOBA та спортивних ігор. 144 Гц гарантують чітке, різке зображення, необхідне для нового рівня продуктивності.
1ms
Надзвичайно швидкий час відгуку мінімізує шлейфи та розмиття, забезпечуючи максимально плавний рух і даючи змогу реагувати миттєво.
IPS TECHNOLOGY
Панель IPS із покриттям 100% sRGB гарантує точну передачу кольорів, насиченість та широкі кути огляду — ваші ігрові сцени завжди залишаються яскравими та реалістичними.
Black Tuner
Регулюйте яскравість і глибину темних відтінків за допомогою функції Black Tuner, щоб краще бачити деталі в тінях і швидше виявляти супротивників.
Випереджайте суперників із 27" монітором G2741HSU Black Hawk на базі IPS-технології та з часом відгуку 1ms MPRT.
Пориньте в ігровий світ із вражаючою якістю зображення завдяки 27-дюймовому монітору G2741HSU. Він оснащений сучасною IPS-панеллю, частотою оновлення 144 Гц і надшвидким відгуком 1ms MPRT. FreeSync Technology та функція Black Tuner підвищують видимість навіть у найтемніших сценах, відкриваючи шлях до впевненішої гри.
144Hz
Підвищена частота оновлення забезпечує плавне відтворення без розмиття та ривків, зі зменшеними затримками та нижчою латентністю — ідеально для динамічних жанрів на кшталт FPS, гонок, MOBA та спортивних ігор. 144 Гц гарантують чітке, різке зображення, необхідне для нового рівня продуктивності.
1ms
Надзвичайно швидкий час відгуку мінімізує шлейфи та розмиття, забезпечуючи максимально плавний рух і даючи змогу реагувати миттєво.
IPS TECHNOLOGY
Панель IPS із покриттям 100% sRGB гарантує точну передачу кольорів, насиченість та широкі кути огляду — ваші ігрові сцени завжди залишаються яскравими та реалістичними.
Black Tuner
Регулюйте яскравість і глибину темних відтінків за допомогою функції Black Tuner, щоб краще бачити деталі в тінях і швидше виявляти супротивників.