|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−5%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Black |
|---|---|
| Призначення | Для дому та офісу (Універсальний), Ігровий (eSports) |
| Модель | G2741QSU-B1 |
| Формат екрану | 16:9 |
| Діагональ екрану | 27" |
| Роздільна здатність | 2560х1440 |
| Тип панелі | IPS |
| Яскравість | 350 кд/м² |
| Динамічна контрастність (DCR) | 80 000 000:1 |
| Кути огляду | 178/178 |
| Частота оновлення | 144 Гц |
| Час відгуку, мс | 1.00 |
| Покриття | Матове |
| Вбудовані колонки | Так |
| Вбудована камера | Ні |
| Інтерфейси | Display Port, HDMI, Mini-Jack (3.5 mm), 2 x USB 2.0 |
| Порти USB | USB 2.0 |
| Стандарт VESA | Так |
| Максимальний стандарт VESA | 100x100 мм |
| Блок живлення | Вбудований |
| Енергоспоживання в режимі очікування | 0,5 |
| Особливості монітору | NVidia G-Sync, USB-концентратор, Flicker Free, Безрамковий екран, Adaptive Sync, Blue Light Reducer, Black eQualizer |
| Властивості підставки | Регулювання кута нахилу екрану |
| Енергоспоживання | 17 |
| Кабелі в комплекті | HDMI , USB |
| Потужність вбудованних колонок | 2 Вт + 2 Вт |
| Розширена колірна гамма | 100% sRGB |
| Країна виробництва | China |
| Гарантія | 36 міс. |
| Статична контрастність | 1 500:1 |
Новий відгук або коментар
Монітор IIYAMA (G2741QSU-B1)
Немає в наявності
Код товару: 305307
8 292 грн
8 699 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
G-MASTER G2741QSU-B1
Випереджайте суперників з 27" монітором G2741QSU-B1 Black Hawk на базі IPS-технології та 1ms MPRT
Відчуйте неймовірну ігрову продуктивність завдяки 27" монітору G2741QSU-B1 з чітким QHD-дисплеєм. IPS-панель забезпечує яскраві та точні кольори, 144 Гц частота оновлення гарантує плавну картинку, а ультрашвидкий 1ms MPRT час відгуку робить рухи бездоганно чіткими. Технологія NVIDIA G-SYNC усуває розриви кадрів для максимально плавної гри, а функція Black Tuner покращує видимість у темних сценах.
144 Гц
Висока частота оновлення забезпечує плавну графіку без розмиття та ривків, знижуючи затримки й лаг. Ідеально підходить для динамічних жанрів: FPS, гоночних симуляторів, MOBA та спортивних ігор, де важлива чіткість та швидкість відображення.
1ms MPRT
Швидкий час відгуку зменшує ефект «привидів» і розмиття, забезпечуючи надзвичайно плавну картинку та комфортну гру, що допомагає покращити результати.
IPS-технологія
Панель охоплює 100% колірного простору sRGB, забезпечуючи високу точність кольору та широкі кути огляду. Ваша ігрова сцена завжди буде яскравою та насиченою.
Сумісність з NVIDIA G-SYNC
Забудьте про розриви кадрів і ривки зображення. NVIDIA G-SYNC синхронізує монітор із GPU для максимально плавного руху та чітких деталей у будь-яких сценах. (лише DisplayPort)
Випереджайте суперників з 27" монітором G2741QSU-B1 Black Hawk на базі IPS-технології та 1ms MPRT
Відчуйте неймовірну ігрову продуктивність завдяки 27" монітору G2741QSU-B1 з чітким QHD-дисплеєм. IPS-панель забезпечує яскраві та точні кольори, 144 Гц частота оновлення гарантує плавну картинку, а ультрашвидкий 1ms MPRT час відгуку робить рухи бездоганно чіткими. Технологія NVIDIA G-SYNC усуває розриви кадрів для максимально плавної гри, а функція Black Tuner покращує видимість у темних сценах.
144 Гц
Висока частота оновлення забезпечує плавну графіку без розмиття та ривків, знижуючи затримки й лаг. Ідеально підходить для динамічних жанрів: FPS, гоночних симуляторів, MOBA та спортивних ігор, де важлива чіткість та швидкість відображення.
1ms MPRT
Швидкий час відгуку зменшує ефект «привидів» і розмиття, забезпечуючи надзвичайно плавну картинку та комфортну гру, що допомагає покращити результати.
IPS-технологія
Панель охоплює 100% колірного простору sRGB, забезпечуючи високу точність кольору та широкі кути огляду. Ваша ігрова сцена завжди буде яскравою та насиченою.
Сумісність з NVIDIA G-SYNC
Забудьте про розриви кадрів і ривки зображення. NVIDIA G-SYNC синхронізує монітор із GPU для максимально плавного руху та чітких деталей у будь-яких сценах. (лише DisplayPort)
![Монітор IIYAMA (G2741QSU-B1) [305307] Монітор IIYAMA (G2741QSU-B1) [305307]](/content/images/32/390x390l80mc0/33748518857495.jpg)
![Монітор IIYAMA (G2741QSU-B1) [305307] Монітор IIYAMA (G2741QSU-B1) [305307]](/content/images/32/390x390l80mc0/79529602114250.jpg)
![Монітор IIYAMA (G2741QSU-B1) [305307] Монітор IIYAMA (G2741QSU-B1) [305307]](/content/images/32/390x390l80mc0/75319826914035.jpg)
![Монітор IIYAMA (G2741QSU-B1) [305307] Монітор IIYAMA (G2741QSU-B1) [305307]](/content/images/32/390x390l80mc0/30621245046188.jpg)
![Монітор IIYAMA (G2741QSU-B1) [305307] Монітор IIYAMA (G2741QSU-B1) [305307]](/content/images/32/390x390l80mc0/24841797395634.jpg)
![Монітор IIYAMA (G2741QSU-B1) [305307] Монітор IIYAMA (G2741QSU-B1) [305307]](/content/images/32/390x390l80mc0/85389580955535.jpg)
![Монітор IIYAMA (G2741QSU-B1) [305307] Монітор IIYAMA (G2741QSU-B1) [305307]](/content/images/32/390x390l80mc0/32153621498527.jpg)
![Монітор IIYAMA (G2741QSU-B1) [305307] Монітор IIYAMA (G2741QSU-B1) [305307]](/content/images/32/390x390l80mc0/18562835578278.jpg)
![Монітор IIYAMA (G2741QSU-B1) [305307] Монітор IIYAMA (G2741QSU-B1) [305307]](/content/images/32/390x390l80mc0/64167009591827.jpg)
![Монітор IIYAMA (G2741QSU-B1) [305307] Монітор IIYAMA (G2741QSU-B1) [305307]](/content/images/32/390x390l80mc0/72492799326874.jpg)
![Монітор IIYAMA (G2741QSU-B1) [305307] Монітор IIYAMA (G2741QSU-B1) [305307]](/content/images/32/390x390l80mc0/91797025963553.jpg)
![Монітор IIYAMA (G2741QSU-B1) [305307] Монітор IIYAMA (G2741QSU-B1) [305307]](/content/images/32/390x390l80mc0/68675669061341.jpg)
![Монітор IIYAMA (G2741QSU-B1) [305307] Монітор IIYAMA (G2741QSU-B1) [305307]](/content/images/32/390x390l80mc0/59267751343533.jpg)
![Монітор IIYAMA (G2741QSU-B1) [305307] Монітор IIYAMA (G2741QSU-B1) [305307]](/content/images/32/390x390l80mc0/47276507773717.jpg)
![Монітор IIYAMA (G2741QSU-B1) [305307] Монітор IIYAMA (G2741QSU-B1) [305307]](/content/images/32/390x390l80mc0/19226289193795.jpg)
![Монітор IIYAMA (G2741QSU-B1) [305307] Монітор IIYAMA (G2741QSU-B1) [305307]](/content/images/32/390x390l80mc0/48227631393138.jpg)