|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−5%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Black |
|---|---|
| Призначення | Ігровий (eSports) |
| Модель | G2771HS-B1 |
| Формат екрану | 16:9 |
| Діагональ екрану | 27" |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Тип панелі | IPS |
| Яскравість | 350 кд/м² |
| Динамічна контрастність (DCR) | 80 000 000:1 |
| Кути огляду | 178/178 |
| Частота оновлення | 240 Гц |
| Час відгуку, мс | 0.40 |
| Покриття | Матове |
| Вбудовані колонки | Так |
| Вбудована камера | Ні |
| Інтерфейси | Display Port, 2xHDMI, Mini-Jack (3.5 mm) |
| Порти USB | Немає |
| Стандарт VESA | Так |
| Максимальний стандарт VESA | 100x100 мм |
| Блок живлення | Вбудований |
| Енергоспоживання в режимі очікування | 0,5 |
| Максимальна кількість кольорів | 16.7 млн. |
| Особливості монітору | NVidia G-Sync, Low Blue Light, Flicker Free, Підтримка HDR, Безрамковий екран |
| Властивості підставки | Регулювання кута нахилу екрану |
| Енергоспоживання | 19 |
| Кабелі в комплекті | HDMI , DisplayPort |
| Потужність вбудованних колонок | 2 Вт + 2 Вт |
| Країна виробництва | China |
| Гарантія | 36 міс. |
| Статична контрастність | 1 000:1 |
| Вага без упаковки, кг | 4.2 кг |
| Вага з упаковкою, кг | 6.5 кг |
| Вбудовані колонки (опис) | 2 х 2 Вт |
| Висота видимої області | 336.3 мм |
| Контрастність динамічна | 80 000 000:1 |
| Контрастність статична | 1 000:1 |
| Крок між пікселами, мм | 0.31 |
| Підсвічування | WLED |
| Регулювання нахилу | -3.5° ~ +21.5° |
| Регулювання положення | регулювання нахилу |
| Розміри з підставкою | 612 x 444.5 x 192.5 мм |
| Споживана потужність в робочому режимі | 19 Вт |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Технології поліпшення зображення | Flicker-Free |
| Технології синхронізації | Adaptive-Sync. NVIDIA G-SYNC |
| Тип монітора | Безрамковий. Широкоформатний. Геймерський |
| Час реакції матриці | 0.4мс |
| Ширина видимої області | 597.9 мм |
Новий відгук або коментар
Монітор IIYAMA (G2771HS-B1)
Немає в наявності
Код товару: 305087
6 862 грн
7 199 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
G-MASTER G2771HS-B1
Приєднуйтесь до професійних геймерів із 27" монітором G-Master Red Eagle, створеним для блискавичної швидкості з частотою оновлення 240 Гц.
Розкрийте свій геймерський потенціал із 27’’ G2771HS з роздільною здатністю Full HD (1920×1080). Завдяки надшвидкому часу відгуку 0,4 мс (MPRT) та частоті оновлення 240 Гц, цей монітор забезпечує максимально плавний геймплей. Підтримка NVIDIA G-SYNC дозволяє приймати миттєві рішення, забувши про ефекти «ghosting» та розмиття. Регулювання яскравості та темних відтінків за допомогою Black Tuner покращує видимість у затемнених сценах, а технологія IPS гарантує яскраве, чітке та реалістичне зображення.
Швидкий IPS
Блискавично швидка IPS-панель із Full HD роздільною здатністю забезпечує плавний геймплей та насичені, реалістичні кольори з широкими кутами огляду.
240 Гц
З частотою оновлення 240 Гц ви завжди на крок попереду! Реагуйте миттєво та насолоджуйтеся чітким і плавним зображенням у будь-якій ситуації.
0,4 мс MPRT
Максимальна чіткість кадру навіть у найдинамічніших сценах. Час відгуку 0,4 мс мінімізує розмиття руху, роблячи геймплей плавним і точним.
Сумісність з NVIDIA G-SYNC
Грайте без розривів кадру та ривків завдяки NVIDIA G-SYNC. Синхронізація монітора з відеокартою забезпечує плавність руху та кришталево чисту картинку. (лише через DisplayPort)
Приєднуйтесь до професійних геймерів із 27" монітором G-Master Red Eagle, створеним для блискавичної швидкості з частотою оновлення 240 Гц.
Розкрийте свій геймерський потенціал із 27’’ G2771HS з роздільною здатністю Full HD (1920×1080). Завдяки надшвидкому часу відгуку 0,4 мс (MPRT) та частоті оновлення 240 Гц, цей монітор забезпечує максимально плавний геймплей. Підтримка NVIDIA G-SYNC дозволяє приймати миттєві рішення, забувши про ефекти «ghosting» та розмиття. Регулювання яскравості та темних відтінків за допомогою Black Tuner покращує видимість у затемнених сценах, а технологія IPS гарантує яскраве, чітке та реалістичне зображення.
Швидкий IPS
Блискавично швидка IPS-панель із Full HD роздільною здатністю забезпечує плавний геймплей та насичені, реалістичні кольори з широкими кутами огляду.
240 Гц
З частотою оновлення 240 Гц ви завжди на крок попереду! Реагуйте миттєво та насолоджуйтеся чітким і плавним зображенням у будь-якій ситуації.
0,4 мс MPRT
Максимальна чіткість кадру навіть у найдинамічніших сценах. Час відгуку 0,4 мс мінімізує розмиття руху, роблячи геймплей плавним і точним.
Сумісність з NVIDIA G-SYNC
Грайте без розривів кадру та ривків завдяки NVIDIA G-SYNC. Синхронізація монітора з відеокартою забезпечує плавність руху та кришталево чисту картинку. (лише через DisplayPort)