|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Чорний |
|---|---|
| Призначення | Ігровий (eSports) |
| Модель | G2771QS-B1 |
| Формат екрану | 16:9 |
| Діагональ екрану | 27" |
| Роздільна здатність | 2560x1440 |
| Тип панелі | IPS |
| Яскравість | 350 кд/м² |
| Динамічна контрастність (DCR) | 80 000 000:1 |
| Кути огляду | 178/178 |
| Частота оновлення | 200 Гц |
| Час відгуку, мс | 0.50 |
| Покриття | Матове |
| Вбудовані колонки | Так |
| Інтерфейси | 1 х 3.5мм Mini-Jack. 1 х DisplayPort 1.4. 2 х HDMI 2.0 |
| Порти USB | Немає |
| Стандарт VESA | Так |
| Максимальний стандарт VESA | 100x100 мм |
| Блок живлення | Вбудований |
| Енергоспоживання в режимі очікування | 0,5 |
| Максимальна кількість кольорів | 1.07 млрд. |
| Особливості монітору | NVidia G-Sync, Low Blue Light, Flicker Free, Підтримка HDR, Безрамковий екран, Adaptive Sync |
| Властивості підставки | Регулювання кута нахилу екрану |
| Енергоспоживання | 21 |
| Кабелі в комплекті | HDMI , DisplayPort |
| Потужність вбудованних колонок | 2 Вт + 2 Вт |
| Розширена колірна гамма | 99% sRGB |
| Країна виробництва | China |
| Гарантія | 36 міс. |
| Статична контрастність | 1 200:1 |
| Вага без упаковки, кг | 4.4 кг |
| Вага з упаковкою, кг | 6.6 кг |
| Вбудовані колонки (опис) | немає |
| Висота видимої області | 335.7 мм |
| Контрастність динамічна | 80 000 000:1 |
| Контрастність статична | 1 200:1 |
| Крок між пікселами, мм | 0.23 |
| Підсвічування | WLED |
| Регулювання нахилу | -3.5° ~ +21.5° |
| Регулювання положення | регулювання нахилу |
| Розміри з підставкою | 613.5 х 445.5 х 192.5 мм |
| Споживана потужність в робочому режимі | 21 Вт |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Технології поліпшення зображення | Flicker-Free |
| Технології синхронізації | Adaptive-Sync. NVIDIA G-SYNC |
| Тип монітора | Безрамковий. Для відеомонтажу. Широкоформатний. Геймерський |
| Час реакції матриці | 0.5мс |
| Ширина видимої області | 596.7 мм |
Новий відгук або коментар
Монітор iiyama (G2771QS-B1)
Немає в наявності
Код товару: 728944
9 310 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Приєднуйтесь до професійної команди з 27-дюймовим монітором G-Master Red Eagle , що забезпечує чудову роздільну здатність QHD і неймовірну частоту оновлення 200 Гц.
Отримайте конкурентну перевагу, необхідну для розкриття вашого ігрового потенціалу за допомогою 27-дюймового монітора G2771QS з роздільною здатністю WQHD (2560x1440). Завдяки надшвидкому часу відгуку MPRT 0.5 мс та частоті оновлення 200 Гц цей монітор забезпечує плавний ігровий процес. Сумісність з NVIDIA G-SYNC дозволяє приймати рішення за частки секунди, не побоюючись ефекту розмиття або ореолу. Можливість регулювання яскравості та темних відтінків за допомогою функції Black Tuner забезпечує покращену якість зображення в затінених областях, а технологія IPS-панелі гарантує чудову якість зображення.
QHD 1440p
Насолоджуйтесь кришталево чистою роздільною здатністю QHD з яскравими деталями, покращеною чіткістю та великим робочим простором для ігор, творчих проектів та повсякденного використання.
200 Гц
З частотою оновлення 200 Гц сила на вашому боці! Приймайте рішення за частки секунди і будьте впевнені, що зображення на екрані завжди буде чітким і плавним.
0.5 мс MPRT
Насолоджуйтесь неймовірною чіткістю кожного кадру завдяки технології MPRT 0.5 мс, яка мінімізує розмиття в русі, забезпечуючи плавніший і точніший ігровий процес навіть у найдинамічніших сценах.
Сумісність з NVIDIA G-SYNC
Насолоджуйтесь плавною грою без розривів зображення завдяки технології NVIDIA G-SYNC, що синхронізує монітор з відеокартою для плавного руху, зменшення заїкань та кришталево чистого зображення. (Тільки DisplayPort)
Отримайте конкурентну перевагу, необхідну для розкриття вашого ігрового потенціалу за допомогою 27-дюймового монітора G2771QS з роздільною здатністю WQHD (2560x1440). Завдяки надшвидкому часу відгуку MPRT 0.5 мс та частоті оновлення 200 Гц цей монітор забезпечує плавний ігровий процес. Сумісність з NVIDIA G-SYNC дозволяє приймати рішення за частки секунди, не побоюючись ефекту розмиття або ореолу. Можливість регулювання яскравості та темних відтінків за допомогою функції Black Tuner забезпечує покращену якість зображення в затінених областях, а технологія IPS-панелі гарантує чудову якість зображення.
QHD 1440p
Насолоджуйтесь кришталево чистою роздільною здатністю QHD з яскравими деталями, покращеною чіткістю та великим робочим простором для ігор, творчих проектів та повсякденного використання.
200 Гц
З частотою оновлення 200 Гц сила на вашому боці! Приймайте рішення за частки секунди і будьте впевнені, що зображення на екрані завжди буде чітким і плавним.
0.5 мс MPRT
Насолоджуйтесь неймовірною чіткістю кожного кадру завдяки технології MPRT 0.5 мс, яка мінімізує розмиття в русі, забезпечуючи плавніший і точніший ігровий процес навіть у найдинамічніших сценах.
Сумісність з NVIDIA G-SYNC
Насолоджуйтесь плавною грою без розривів зображення завдяки технології NVIDIA G-SYNC, що синхронізує монітор з відеокартою для плавного руху, зменшення заїкань та кришталево чистого зображення. (Тільки DisplayPort)