|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−5%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Black |
|---|---|
| Призначення | Для дому та офісу (Універсальний), Ігровий (eSports) |
| Модель | G4380UHSU-B2 |
| Формат екрану | 16:9 |
| Діагональ екрану | 42.5" |
| Роздільна здатність | 3840x2160 |
| Тип панелі | VA (MVA) |
| Яскравість | 550 кд/м² |
| Динамічна контрастність (DCR) | 80 000 000:1 |
| Кути огляду | 178/178 |
| Частота оновлення | 144 Гц |
| Час відгуку, мс | 0.30 |
| Покриття | Матове |
| Вбудовані колонки | Так |
| Вбудована камера | Ні |
| Інтерфейси | 2xHDMI, Mini-Jack (3.5 mm), 2xDisplayPort, 2 x USB Type-C, 2 x USB 3.2 |
| Порти USB | USB-С, USB 3.2 |
| Стандарт VESA | Так |
| Максимальний стандарт VESA | 200x100 мм |
| Блок живлення | Вбудований |
| Енергоспоживання в режимі очікування | 0,5 |
| Особливості монітору | Low Blue Light, USB-концентратор, Flicker Free, Підтримка HDR, Пульт дистанційного керування, Adaptive Sync |
| Властивості підставки | Регулювання кута нахилу екрану |
| Енергоспоживання | 89 |
| Кабелі в комплекті | HDMI , DisplayPort , USB |
| Потужність вбудованних колонок | 7 Вт + 7 Вт |
| Розширена колірна гамма | 80% NTSC |
| Країна виробництва | China |
| Гарантія | 36 міс. |
| Статична контрастність | 4 000:1 |
Новий відгук або коментар
Монітор IIYAMA (G4380UHSU-B2)
Немає в наявності
Код товару: 305114
29 406 грн
30 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
IIYAMA G4380UHSU-B2
42,5" ігровий монітор з UHD 4K, VA-матрицею та частотою оновлення 144 Гц
Зануртесь у неймовірний світ ігор та мультимедіа з монітором IIYAMA G4380UHSU-B2. Його великий 42,5-дюймовий екран із роздільною здатністю 3840 × 2160 (UHD 4K) відображає кожну деталь із неймовірною чіткістю. Технологія VA забезпечує насичені кольори та глибокий контраст, а сертифікація DisplayHDR 400 додає реалістичності яскравим сценам.
Завдяки надвисокій частоті оновлення 144 Гц і швидкому часу відгуку 0,3 мс (MPRT) кожен рух у грі відображається миттєво та плавно, без розмиття та розривів кадру. Монітор підтримує відображення 1,07 мільярда кольорів, створюючи максимально реалістичну картинку.
IIYAMA G4380UHSU-B2 – ідеальний вибір для геймерів і любителів мультимедійного контенту, які цінують високу продуктивність, деталізацію та яскраві кольори.
42,5" ігровий монітор з UHD 4K, VA-матрицею та частотою оновлення 144 Гц
Зануртесь у неймовірний світ ігор та мультимедіа з монітором IIYAMA G4380UHSU-B2. Його великий 42,5-дюймовий екран із роздільною здатністю 3840 × 2160 (UHD 4K) відображає кожну деталь із неймовірною чіткістю. Технологія VA забезпечує насичені кольори та глибокий контраст, а сертифікація DisplayHDR 400 додає реалістичності яскравим сценам.
Завдяки надвисокій частоті оновлення 144 Гц і швидкому часу відгуку 0,3 мс (MPRT) кожен рух у грі відображається миттєво та плавно, без розмиття та розривів кадру. Монітор підтримує відображення 1,07 мільярда кольорів, створюючи максимально реалістичну картинку.
IIYAMA G4380UHSU-B2 – ідеальний вибір для геймерів і любителів мультимедійного контенту, які цінують високу продуктивність, деталізацію та яскраві кольори.