|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−5%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Black |
|---|---|
| Призначення | Ігровий (eSports) |
| Модель | GB2741QSU-B1 |
| Формат екрану | 16:9 |
| Діагональ екрану | 27" |
| Роздільна здатність | 2560х1440 |
| Тип панелі | IPS |
| Яскравість | 350 кд/м² |
| Динамічна контрастність (DCR) | 80 000 000:1 |
| Кути огляду | 178/178 |
| Частота оновлення | 144 Гц |
| Час відгуку, мс | 1.00 |
| Покриття | Матове |
| Вбудовані колонки | Так |
| Вбудована камера | Ні |
| Інтерфейси | Display Port, HDMI, Mini-Jack (3.5 mm), 2 x USB 2.0 |
| Порти USB | USB 2.0 |
| Стандарт VESA | Так |
| Максимальний стандарт VESA | 100x100 мм |
| Блок живлення | Вбудований |
| Енергоспоживання в режимі очікування | 0,5 |
| Максимальна кількість кольорів | 16.7 млн. |
| Особливості монітору | NVidia G-Sync, Low Blue Light, USB-концентратор, Flicker Free, Безрамковий екран |
| Властивості підставки | Регулювання кута нахилу екрану, Регулювання за висотою, Поворотна підставка, Поворот в портретний режим (Pivot) |
| Енергоспоживання | 17 |
| Кабелі в комплекті | HDMI , USB |
| Потужність вбудованних колонок | 2 Вт + 2 Вт |
| Розширена колірна гамма | 100% sRGB |
| Країна виробництва | China |
| Гарантія | 36 міс. |
| Статична контрастність | 1 500:1 |
| Вага без упаковки, кг | 5.4 кг |
| Вбудовані колонки (опис) | 2 х 2 Вт |
| Висота видимої області | 335.6 мм |
| Контрастність динамічна | 80 000 000:1 |
| Контрастність статична | 1 500:1 |
| Крок між пікселами, мм | 0.23 |
| Підсвічування | WLED |
| Регулювання за висотою, мм | 150 |
| Регулювання нахилу | -5° ~ 23° |
| Регулювання положення | поворотний екран (Pivot). регулювання нахилу. регулювання по висоті |
| Розміри з підставкою | 613 x 403 (553) x 390.5 мм |
| Споживана потужність в робочому режимі | 17 Вт |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Технології поліпшення зображення | Flicker-Free |
| Технології синхронізації | Adaptive-Sync. NVIDIA G-SYNC |
| Тип монітора | Безрамковий. Для відеомонтажу. Для програміста. Широкоформатний. Геймерський |
| Час реакції матриці | 1мс |
| Ширина видимої області | 596.7 мм |
Новий відгук або коментар
Монітор IIYAMA (GB2741QSU-B1)
Немає в наявності
Код товару: 305200
9 055 грн
9 499 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
G-MASTER GB2741QSU-B1
Переходь на новий рівень з 27" Black Hawk — IPS-монітором із 1ms MPRT, частотою 144 Гц та регульованою по висоті підставкою.
Відчуй максимальну продуктивність у кожній грі з GB2741QSU. QHD-роздільна здатність забезпечує кришталево чітке зображення, а IPS-технологія — яскраві кольори та стабільні кути огляду. Швидка частота оновлення 144 Гц та миттєва відповідь 1 ms MPRT гарантують плавний геймплей без розмиття. Підтримка NVIDIA G-SYNC усуває розриви кадрів, забезпечуючи неймовірно плавну динаміку. Функція Black Tuner покращує видимість у темних сценах, а регулювання висоти до 150 мм дозволяє ідеально налаштувати робоче місце.
144 Гц
Висока частота оновлення забезпечує плавну, чітку картинку без розмиття та фрізів. Зменшена затримка покращує реакцію у динамічних жанрах — FPS, гонках, спортивних симуляторах та MOBA, де кожна мить має значення.
1 мс MPRT
Швидкий час відгуку мінімізує шлейфи та розмиття, забезпечуючи максимально чітку передачу руху та комфортне занурення в ігровий процес.
IPS-панель
Покриття 100% sRGB гарантує точну передачу кольорів та широкі кути огляду. Яскраві, насичені та реалістичні сцени залишаються такими з будь-якого ракурсу.
Сумісність із NVIDIA G-SYNC
Отримуй ідеально плавну картинку без розривів та підлагувань — монітор синхронізується з відеокартою для максимально чіткої й стабільної динаміки (працює через DisplayPort).
Переходь на новий рівень з 27" Black Hawk — IPS-монітором із 1ms MPRT, частотою 144 Гц та регульованою по висоті підставкою.
Відчуй максимальну продуктивність у кожній грі з GB2741QSU. QHD-роздільна здатність забезпечує кришталево чітке зображення, а IPS-технологія — яскраві кольори та стабільні кути огляду. Швидка частота оновлення 144 Гц та миттєва відповідь 1 ms MPRT гарантують плавний геймплей без розмиття. Підтримка NVIDIA G-SYNC усуває розриви кадрів, забезпечуючи неймовірно плавну динаміку. Функція Black Tuner покращує видимість у темних сценах, а регулювання висоти до 150 мм дозволяє ідеально налаштувати робоче місце.
144 Гц
Висока частота оновлення забезпечує плавну, чітку картинку без розмиття та фрізів. Зменшена затримка покращує реакцію у динамічних жанрах — FPS, гонках, спортивних симуляторах та MOBA, де кожна мить має значення.
1 мс MPRT
Швидкий час відгуку мінімізує шлейфи та розмиття, забезпечуючи максимально чітку передачу руху та комфортне занурення в ігровий процес.
IPS-панель
Покриття 100% sRGB гарантує точну передачу кольорів та широкі кути огляду. Яскраві, насичені та реалістичні сцени залишаються такими з будь-якого ракурсу.
Сумісність із NVIDIA G-SYNC
Отримуй ідеально плавну картинку без розривів та підлагувань — монітор синхронізується з відеокартою для максимально чіткої й стабільної динаміки (працює через DisplayPort).
![Монітор IIYAMA (GB2741QSU-B1) [305200] Монітор IIYAMA (GB2741QSU-B1) [305200]](/content/images/3/390x390l80mc0/96007468274081.jpg)
![Монітор IIYAMA (GB2741QSU-B1) [305200] Монітор IIYAMA (GB2741QSU-B1) [305200]](/content/images/3/390x390l80mc0/11558573556277.jpg)
![Монітор IIYAMA (GB2741QSU-B1) [305200] Монітор IIYAMA (GB2741QSU-B1) [305200]](/content/images/3/390x390l80mc0/38086276622603.jpg)
![Монітор IIYAMA (GB2741QSU-B1) [305200] Монітор IIYAMA (GB2741QSU-B1) [305200]](/content/images/3/390x390l80mc0/96352889457433.jpg)
![Монітор IIYAMA (GB2741QSU-B1) [305200] Монітор IIYAMA (GB2741QSU-B1) [305200]](/content/images/3/390x390l80mc0/89546290153282.jpg)
![Монітор IIYAMA (GB2741QSU-B1) [305200] Монітор IIYAMA (GB2741QSU-B1) [305200]](/content/images/3/390x390l80mc0/85784965642682.jpg)
![Монітор IIYAMA (GB2741QSU-B1) [305200] Монітор IIYAMA (GB2741QSU-B1) [305200]](/content/images/3/390x390l80mc0/99792580068870.jpg)
![Монітор IIYAMA (GB2741QSU-B1) [305200] Монітор IIYAMA (GB2741QSU-B1) [305200]](/content/images/3/390x390l80mc0/82466772190643.jpg)
![Монітор IIYAMA (GB2741QSU-B1) [305200] Монітор IIYAMA (GB2741QSU-B1) [305200]](/content/images/3/390x390l80mc0/45800774837657.jpg)
![Монітор IIYAMA (GB2741QSU-B1) [305200] Монітор IIYAMA (GB2741QSU-B1) [305200]](/content/images/3/390x390l80mc0/91555635515415.jpg)
![Монітор IIYAMA (GB2741QSU-B1) [305200] Монітор IIYAMA (GB2741QSU-B1) [305200]](/content/images/3/390x390l80mc0/87098193987049.jpg)
![Монітор IIYAMA (GB2741QSU-B1) [305200] Монітор IIYAMA (GB2741QSU-B1) [305200]](/content/images/3/390x390l80mc0/51515307990713.jpg)
![Монітор IIYAMA (GB2741QSU-B1) [305200] Монітор IIYAMA (GB2741QSU-B1) [305200]](/content/images/3/390x390l80mc0/74423952936818.jpg)
![Монітор IIYAMA (GB2741QSU-B1) [305200] Монітор IIYAMA (GB2741QSU-B1) [305200]](/content/images/3/390x390l80mc0/87964319433477.jpg)
![Монітор IIYAMA (GB2741QSU-B1) [305200] Монітор IIYAMA (GB2741QSU-B1) [305200]](/content/images/3/390x390l80mc0/51962905154035.jpg)
![Монітор IIYAMA (GB2741QSU-B1) [305200] Монітор IIYAMA (GB2741QSU-B1) [305200]](/content/images/3/390x390l80mc0/77819929103648.jpg)
![Монітор IIYAMA (GB2741QSU-B1) [305200] Монітор IIYAMA (GB2741QSU-B1) [305200]](/content/images/3/390x390l80mc0/13041807856542.jpg)