|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−5%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Black |
|---|---|
| Призначення | Ігровий (eSports) |
| Модель | GB2771QSU-B1 |
| Формат екрану | 16:9 |
| Діагональ екрану | 27" |
| Роздільна здатність | 2560х1440 |
| Тип панелі | IPS |
| Яскравість | 350 кд/м² |
| Динамічна контрастність (DCR) | 80 000 000:1 |
| Кути огляду | 178/178 |
| Частота оновлення | 200 Гц |
| Час відгуку, мс | 0.50 |
| Покриття | Матове |
| Вбудовані колонки | Так |
| Вбудована камера | Ні |
| Інтерфейси | Display Port, 2xHDMI, Mini-Jack (3.5 mm), 2 x USB Type-C, 2 x USB 3.2 |
| Порти USB | USB-С, USB 3.2 |
| Стандарт VESA | Так |
| Максимальний стандарт VESA | 100x100 мм |
| Блок живлення | Вбудований |
| Енергоспоживання в режимі очікування | 0,5 |
| Особливості монітору | NVidia G-Sync, Low Blue Light, USB-концентратор, Flicker Free, Безрамковий екран |
| Властивості підставки | Регулювання кута нахилу екрану, Регулювання за висотою, Поворотна підставка, Поворот в портретний режим (Pivot) |
| Енергоспоживання | 21 |
| Кабелі в комплекті | HDMI , DisplayPort , USB |
| Потужність вбудованних колонок | 2 Вт + 2 Вт |
| Розширена колірна гамма | 100% sRGB |
| Країна виробництва | China |
| Гарантія | 36 міс. |
| Статична контрастність | 1 200:1 |
Новий відгук або коментар
Монітор IIYAMA (GB2771QSU-B1)
Немає в наявності
Код товару: 305201
10 485 грн
10 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
IIYAMA G-Master Red Eagle GB2771QSU-B1 — це 27-дюймовий ігровий монітор, створений для геймерів, яким потрібна максимальна швидкість, чіткість і точність. Завдяки роздільній здатності WQHD (2560×1440), частоті оновлення 200 Гц та надшвидкому часу реакції 0,5 мс MPRT, він забезпечує плавний і динамічний геймплей навіть у найнапруженіших сценах. Підтримка NVIDIA G-SYNC Compatible усуває розриви кадрів і забезпечує стабільну картинку без ривків (через DisplayPort).
IPS-матриця гарантує точну передачу кольорів і широкі кути огляду, а технологія Black Tuner дозволяє тонко налаштовувати яскравість та відтінки чорного для кращої видимості в темних сценах. Це дає змогу швидше реагувати на суперників і отримувати перевагу в ігрових ситуаціях.
QHD 1440p
Насолоджуйтесь високою деталізацією, яскравими кольорами та збільшеним робочим простором — ідеально для ігор, творчості та повсякденних задач.
200 Гц частота оновлення
Надшвидка частота оновлення забезпечує надзвичайну плавність — кожен рух виглядає чітко, що особливо важливо для змагальних ігор.
0.5 мс MPRT
Мінімальна розмитість і максимальна різкість навіть у найдинамічніших сценах.
NVIDIA G-SYNC Compatible
Синхронізація з GPU усуває розриви кадрів і зменшує затримку — для максимально комфортного геймплею.
IPS-матриця гарантує точну передачу кольорів і широкі кути огляду, а технологія Black Tuner дозволяє тонко налаштовувати яскравість та відтінки чорного для кращої видимості в темних сценах. Це дає змогу швидше реагувати на суперників і отримувати перевагу в ігрових ситуаціях.
QHD 1440p
Насолоджуйтесь високою деталізацією, яскравими кольорами та збільшеним робочим простором — ідеально для ігор, творчості та повсякденних задач.
200 Гц частота оновлення
Надшвидка частота оновлення забезпечує надзвичайну плавність — кожен рух виглядає чітко, що особливо важливо для змагальних ігор.
0.5 мс MPRT
Мінімальна розмитість і максимальна різкість навіть у найдинамічніших сценах.
NVIDIA G-SYNC Compatible
Синхронізація з GPU усуває розриви кадрів і зменшує затримку — для максимально комфортного геймплею.
![Монітор IIYAMA (GB2771QSU-B1) [305201] Монітор IIYAMA (GB2771QSU-B1) [305201]](/content/images/4/390x390l80mc0/11716777938403.jpg)
![Монітор IIYAMA (GB2771QSU-B1) [305201] Монітор IIYAMA (GB2771QSU-B1) [305201]](/content/images/4/390x390l80mc0/11600521695580.jpg)
![Монітор IIYAMA (GB2771QSU-B1) [305201] Монітор IIYAMA (GB2771QSU-B1) [305201]](/content/images/4/390x390l80mc0/76480649771317.jpg)
![Монітор IIYAMA (GB2771QSU-B1) [305201] Монітор IIYAMA (GB2771QSU-B1) [305201]](/content/images/4/390x390l80mc0/28190071690534.jpg)
![Монітор IIYAMA (GB2771QSU-B1) [305201] Монітор IIYAMA (GB2771QSU-B1) [305201]](/content/images/4/390x390l80mc0/44877989189557.jpg)
![Монітор IIYAMA (GB2771QSU-B1) [305201] Монітор IIYAMA (GB2771QSU-B1) [305201]](/content/images/4/390x390l80mc0/65033858861896.jpg)
![Монітор IIYAMA (GB2771QSU-B1) [305201] Монітор IIYAMA (GB2771QSU-B1) [305201]](/content/images/4/390x390l80mc0/15740872092533.jpg)
![Монітор IIYAMA (GB2771QSU-B1) [305201] Монітор IIYAMA (GB2771QSU-B1) [305201]](/content/images/4/390x390l80mc0/94810115748159.jpg)
![Монітор IIYAMA (GB2771QSU-B1) [305201] Монітор IIYAMA (GB2771QSU-B1) [305201]](/content/images/4/390x390l80mc0/85106284156298.jpg)
![Монітор IIYAMA (GB2771QSU-B1) [305201] Монітор IIYAMA (GB2771QSU-B1) [305201]](/content/images/4/390x390l80mc0/91508566027732.jpg)
![Монітор IIYAMA (GB2771QSU-B1) [305201] Монітор IIYAMA (GB2771QSU-B1) [305201]](/content/images/4/390x390l80mc0/20399441206831.jpg)
![Монітор IIYAMA (GB2771QSU-B1) [305201] Монітор IIYAMA (GB2771QSU-B1) [305201]](/content/images/4/390x390l80mc0/44686998661181.jpg)
![Монітор IIYAMA (GB2771QSU-B1) [305201] Монітор IIYAMA (GB2771QSU-B1) [305201]](/content/images/4/390x390l80mc0/56305954467796.jpg)