|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Колір | Black |
|---|---|
| Призначення | Ігровий (eSports) |
| Модель | GB3271QSU-B2 |
| Формат екрану | 16:9 |
| Діагональ екрану | 31.5" |
| Роздільна здатність | 2560х1440 |
| Тип панелі | IPS |
| Яскравість | 400 кд/м² |
| Динамічна контрастність (DCR) | 80 000 000:1 |
| Кути огляду | 178/178 |
| Частота оновлення | 180 Гц |
| Час відгуку, мс | 1.00 |
| Покриття | Матове |
| Вбудовані колонки | Так |
| Вбудована камера | Ні |
| Інтерфейси | Display Port, 2xHDMI, Mini-Jack (3.5 mm), 2 x USB Type-C, 2 x USB 3.2 |
| Порти USB | USB-С, USB 3.2 |
| Стандарт VESA | Так |
| Максимальний стандарт VESA | 100x100 мм |
| Блок живлення | Вбудований |
| Енергоспоживання в режимі очікування | 0,5 |
| Особливості монітору | Low Blue Light, USB-концентратор, Flicker Free, AMD FreeSync, Безрамковий екран |
| Властивості підставки | Регулювання кута нахилу екрану, Регулювання за висотою, Поворотна підставка |
| Енергоспоживання | 35 |
| Кабелі в комплекті | HDMI , DisplayPort , USB |
| Потужність вбудованних колонок | 4,5 Вт + 4,5 Вт |
| Розширена колірна гамма | 99% sRGB |
| Країна виробництва | China |
| Гарантія | 36 міс. |
| Статична контрастність | 1 000:1 |
Новий відгук або коментар
Монітор IIYAMA (GB3271QSU-B2)
Немає в наявності
Код товару: 305130
15 411 грн
15 639 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
IIYAMA G-MASTER GB3271QSU-B2
iiyama G-Master GB3271QSU-B2 — це сучасний ігровий монітор, створений для тих, хто хоче отримати максимум від кожної секунди геймплею. Великий 31.5-дюймовий екран із роздільною здатністю WQHD (2560x1440) забезпечує чітку, деталізовану й природну картинку, а IPS-панель гарантує широкі кути огляду та точне відтворення кольорів — як у динамічних іграх, так і під час роботи з графікою.
Монітор оснащений високою частотою оновлення 180 Гц, що забезпечує ультраплавний рух та комфортну гру навіть у найінтенсивніших сценах. Швидкий відгук 1 мс MPRT мінімізує розмиття об’єктів і залишкові шлейфи, а технологія FreeSync Premium синхронізує частоту кадрів з відеокартою, усуваючи розриви та затримки. Для додаткового комфорту очей передбачено режими Flicker-Free та Low Blue Light.
Ергономічна підставка дозволяє регулювати висоту (до 15 см) і нахил екрана, щоб створити максимально комфортні умови під час багатогодинних ігрових сесій. Функція Black Tuner покращує видимість у темних сценах, даючи ігрову перевагу та дозволяючи помічати найдрібніші деталі.
Для підключення різноманітної техніки передбачено HDMI, DisplayPort та USB-хаб. Вбудовані динаміки забезпечать базове аудіо, а матове покриття екрана ефективно бореться з відблисками, зберігаючи комфортне зображення навіть у яскравих приміщеннях.
Поєднання яскравості 400 кд/м², контрастності 1000:1 та сучасних технологій робить G-Master GB3271QSU-B2 чудовим вибором для геймерів, яким потрібні висока якість зображення, швидкість і надійність. Це монітор, який допоможе отримати максимум задоволення від гри та впевнено рухатися до нових перемог.
iiyama G-Master GB3271QSU-B2 — це сучасний ігровий монітор, створений для тих, хто хоче отримати максимум від кожної секунди геймплею. Великий 31.5-дюймовий екран із роздільною здатністю WQHD (2560x1440) забезпечує чітку, деталізовану й природну картинку, а IPS-панель гарантує широкі кути огляду та точне відтворення кольорів — як у динамічних іграх, так і під час роботи з графікою.
Монітор оснащений високою частотою оновлення 180 Гц, що забезпечує ультраплавний рух та комфортну гру навіть у найінтенсивніших сценах. Швидкий відгук 1 мс MPRT мінімізує розмиття об’єктів і залишкові шлейфи, а технологія FreeSync Premium синхронізує частоту кадрів з відеокартою, усуваючи розриви та затримки. Для додаткового комфорту очей передбачено режими Flicker-Free та Low Blue Light.
Ергономічна підставка дозволяє регулювати висоту (до 15 см) і нахил екрана, щоб створити максимально комфортні умови під час багатогодинних ігрових сесій. Функція Black Tuner покращує видимість у темних сценах, даючи ігрову перевагу та дозволяючи помічати найдрібніші деталі.
Для підключення різноманітної техніки передбачено HDMI, DisplayPort та USB-хаб. Вбудовані динаміки забезпечать базове аудіо, а матове покриття екрана ефективно бореться з відблисками, зберігаючи комфортне зображення навіть у яскравих приміщеннях.
Поєднання яскравості 400 кд/м², контрастності 1000:1 та сучасних технологій робить G-Master GB3271QSU-B2 чудовим вибором для геймерів, яким потрібні висока якість зображення, швидкість і надійність. Це монітор, який допоможе отримати максимум задоволення від гри та впевнено рухатися до нових перемог.