|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−4%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Black |
|---|---|
| Призначення | Для дому та офісу (Універсальний), Спеціалізоване призначення |
| Модель | T2452MSC-B1AG |
| Формат екрану | 16:9 |
| Діагональ екрану | 23.8" |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Тип панелі | IPS |
| Яскравість | 400 кд/м² |
| Кути огляду | 178/178 |
| Частота оновлення | 60 Гц |
| Час відгуку, мс | 5.00 |
| Покриття | Глянцеве |
| Вбудовані колонки | Так |
| Вбудована камера | Ні |
| Інтерфейси | Display Port, HDMI, Mini-Jack (3.5 mm), USB 3.2 |
| Порти USB | USB 3.2 |
| Стандарт VESA | Так |
| Максимальний стандарт VESA | 100x100 мм |
| Блок живлення | Вбудований |
| Енергоспоживання в режимі очікування | 1,5 |
| Максимальна кількість кольорів | 16.7 млн. |
| Особливості монітору | Захисне скло, Low Blue Light, USB-концентратор, Сенсорний екран, Flicker Free, Безрамковий екран |
| Властивості підставки | Регулювання кута нахилу екрану |
| Енергоспоживання | 16 |
| Кабелі в комплекті | HDMI , USB |
| Потужність вбудованних колонок | 1+1 Вт |
| Розширена колірна гамма | Немає |
| Технологія сенсорного екрану | Проекційно-ємнісна |
| Країна виробництва | China |
| Гарантія | 36 міс. |
| Статична контрастність | 1 000:1 |
| Вага без упаковки, кг | 5.6 кг |
| Вага з упаковкою, кг | 7.2 кг |
| Вбудовані колонки (опис) | 2 х 1 Вт |
| Висота видимої області | 296.5 мм |
| Контрастність статична | 1 000:1 |
| Крок між пікселами, мм | 0.27 |
| Підсвічування | LED |
| Регулювання нахилу | -5° ~ 90° |
| Регулювання положення | регулювання нахилу |
| Розміри з підставкою | 567 x 385 x 253.5 мм |
| Споживана потужність в робочому режимі | 16 Вт |
| Споживана потужність у режимі очікування | 1.5 Вт |
| Тип монітора | Сенсорний |
| Час реакції матриці | 5мс (GtG) |
| Ширина видимої області | 527 мм |
Новий відгук або коментар
Монітор IIYAMA (T2452MSC-B1AG)
Немає в наявності
Код товару: 302423
15 493 грн
16 139 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
23.8” PCAP 10-точковий сенсорний монітор з IPS-матрицею, безрамковим дизайном та антибліковим покриттям
ProLite T2452MSC-B1AG з роздільною здатністю Full HD (1920x1080) та технологією IPS забезпечує яскраві кольори та широкі кути огляду. Сенсорна технологія Optical Bonded Projective Capacitive (PCAP) забезпечує швидку та точну реакцію на дотики, зменшуючи відбиття світла. Дисплей захищений від вологи, а спеціальне нано-покриття гарантує плавне ковзання пальців і менший опір при торканні. Це покриття також зменшує статичність екрану, робить його стійкішим до пилу, бруду та відбитків пальців. Антиблікове покриття покращує читабельність зображення навіть у яскраво освітлених приміщеннях або під прямими сонячними променями. Це ідеальний вибір для широкого спектра застосувань.
IPS-технологія
IPS-дисплеї відомі широкими кутами огляду, природними кольорами та точною передачею відтінків. Вони чудово підходять для роботи з графікою та кольоровими зображеннями.
Ємнісна сенсорна технологія
Технологія PCAP працює на основі сенсорної сітки з ультратонких провідників, нанесених на скляну поверхню. Дотик розпізнається за зміною електричних характеристик сітки при контакті з пальцем. Завдяки міцній скляній поверхні такі дисплеї надзвичайно зносостійкі: навіть подряпини не впливають на їхню сенсорну функціональність. Крім того, керування можливе як пальцями (включно з тонкими гумовими рукавичками), так і стилусом.
Антиблікове та захисне покриття
Спеціальне нано-покриття забезпечує плавне ковзання пальців і зменшує опір при виконанні жестів. Це робить екран менш статичним та захищеним від пилу, бруду та відбитків пальців, покращуючи при цьому чіткість зображення.
Стійкість до подряпин
Міцність поверхні є критично важливою для сенсорних дисплеїв, що використовуються в громадських місцях та навчальних закладах. Захисне скло по всій площині екрану гарантує довговічність і стабільність сенсорної функції, навіть якщо поверхня подряпана.
Вбудовані динаміки
Монітор оснащений двома високоякісними стереодинаміками для відтворення чистого та насиченого звуку.
ProLite T2452MSC-B1AG з роздільною здатністю Full HD (1920x1080) та технологією IPS забезпечує яскраві кольори та широкі кути огляду. Сенсорна технологія Optical Bonded Projective Capacitive (PCAP) забезпечує швидку та точну реакцію на дотики, зменшуючи відбиття світла. Дисплей захищений від вологи, а спеціальне нано-покриття гарантує плавне ковзання пальців і менший опір при торканні. Це покриття також зменшує статичність екрану, робить його стійкішим до пилу, бруду та відбитків пальців. Антиблікове покриття покращує читабельність зображення навіть у яскраво освітлених приміщеннях або під прямими сонячними променями. Це ідеальний вибір для широкого спектра застосувань.
IPS-технологія
IPS-дисплеї відомі широкими кутами огляду, природними кольорами та точною передачею відтінків. Вони чудово підходять для роботи з графікою та кольоровими зображеннями.
Ємнісна сенсорна технологія
Технологія PCAP працює на основі сенсорної сітки з ультратонких провідників, нанесених на скляну поверхню. Дотик розпізнається за зміною електричних характеристик сітки при контакті з пальцем. Завдяки міцній скляній поверхні такі дисплеї надзвичайно зносостійкі: навіть подряпини не впливають на їхню сенсорну функціональність. Крім того, керування можливе як пальцями (включно з тонкими гумовими рукавичками), так і стилусом.
Антиблікове та захисне покриття
Спеціальне нано-покриття забезпечує плавне ковзання пальців і зменшує опір при виконанні жестів. Це робить екран менш статичним та захищеним від пилу, бруду та відбитків пальців, покращуючи при цьому чіткість зображення.
Стійкість до подряпин
Міцність поверхні є критично важливою для сенсорних дисплеїв, що використовуються в громадських місцях та навчальних закладах. Захисне скло по всій площині екрану гарантує довговічність і стабільність сенсорної функції, навіть якщо поверхня подряпана.
Вбудовані динаміки
Монітор оснащений двома високоякісними стереодинаміками для відтворення чистого та насиченого звуку.