|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−4%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Black |
|---|---|
| Призначення | Для дому та офісу (Універсальний), Спеціалізоване призначення |
| Модель | T2454MSC-B2AG |
| Формат екрану | 16:9 |
| Діагональ екрану | 23.8" |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Тип панелі | IPS |
| Яскравість | 300 кд/м² |
| Динамічна контрастність (DCR) | 5 000 000:1 |
| Кути огляду | 178/178 |
| Частота оновлення | 75 Гц |
| Час відгуку, мс | 4.00 |
| Покриття | Антиблікове |
| Вбудовані колонки | Так |
| Вбудована камера | Ні |
| Інтерфейси | Display Port, HDMI, Mini-Jack (3.5 mm), 2 x USB 3.2 |
| Порти USB | USB 3.2 |
| Стандарт VESA | Так |
| Максимальний стандарт VESA | 100x100 мм |
| Блок живлення | Вбудований |
| Енергоспоживання в режимі очікування | 1,5 |
| Максимальна кількість кольорів | 16.7 млн. |
| Особливості монітору | Захисне скло, Low Blue Light, USB-концентратор, Сенсорний екран, Flicker Free |
| Властивості підставки | Регулювання кута нахилу екрану, Регулювання за висотою |
| Енергоспоживання | 17 |
| Кабелі в комплекті | HDMI , USB |
| Потужність вбудованних колонок | 2 Вт + 2 Вт |
| Технологія сенсорного екрану | Проекційно-ємнісна |
| Країна виробництва | China |
| Гарантія | 36 міс. |
| Статична контрастність | 1 000:1 |
| Вага без упаковки, кг | 5.6 кг |
| Вага з упаковкою, кг | 8.3 кг |
| Вбудовані колонки (опис) | 2 х 2 Вт |
| Висота видимої області | 296.46 мм |
| Контрастність статична | 1 000:1 |
| Крок між пікселами, мм | 0.27 |
| Підсвічування | LED |
| Регулювання за висотою, мм | 110 |
| Регулювання нахилу | -3.5° ~ +89° |
| Регулювання положення | регулювання по висоті |
| Розміри з підставкою | 540 x 371 x 238.5 мм |
| Споживана потужність в робочому режимі | 17 Вт |
| Споживана потужність у режимі очікування | 1.5 Вт |
| Тип монітора | Сенсорний |
| Час реакції матриці | 4мс (GtG) |
| Ширина видимої області | 527.04 мм |
Новий відгук або коментар
Монітор IIYAMA (T2454MSC-B2AG)
Немає в наявності
Код товару: 302428
13 596 грн
14 209 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
24-дюймовий сенсорний екран P-CAP із підтримкою 10 дотиків, технологією IPS і антибліковим покриттям
Модель ProLite T2454MSC-B1AG оснащена Full HD-екраном (1920x1080) із точною проєкційно-ємнісною технологією, що підтримує до 10 одночасних дотиків, забезпечуючи швидку та точну реакцію. Завдяки IPS-матриці дисплей відзначається винятковою якістю кольорів і широкими кутами огляду, що робить його ідеальним вибором для широкого спектра інтерактивних застосувань. Антиблікове покриття зменшує вплив зовнішніх джерел світла на кольори, контраст і чіткість, а також допомагає уникнути відблисків. Гнучка підставка дозволяє регулювати кут нахилу екрана для зручного та ергономічного використання. ProLite T2454MSC-B1AG — ідеальне рішення для інтерактивних вивісок, роздрібної торгівлі, POS-систем і презентацій.
Проєкційно-ємнісна сенсорна технологія
Ця технологія ґрунтується на використанні надтонкої сітки провідників, нанесених на скляну поверхню. Дотик розпізнається завдяки змінам електричних характеристик сітки в місці дотику пальцем. Скляна поверхня забезпечує високу зносостійкість: навіть подряпини не впливають на точність сенсора. Технологія гарантує відмінну якість зображення та дозволяє керування не лише пальцями (в тому числі в тонких гумових рукавичках), але й за допомогою стилуса з магнітним наконечником.
IPS (In-Plane Switching)
IPS-дисплеї славляться широкими кутами огляду та природною, точною передачею кольорів. Вони ідеально підходять для задач, де критично важлива точність кольорів.
Антиблікове покриття
Антиблікове покриття, що використовується в професійних дисплеях, знижує вплив зовнішніх джерел світла, покращуючи кольоропередачу, контрастність і чіткість. Крім того, така поверхня менше притягує пил і бруд.
Динаміки
Монітор оснащений двома якісними стереодинаміками.
Сумісність із VESA
Підтримка стандарту VESA дозволяє легко монтувати дисплей за допомогою сумісних кріплень.
Модель ProLite T2454MSC-B1AG оснащена Full HD-екраном (1920x1080) із точною проєкційно-ємнісною технологією, що підтримує до 10 одночасних дотиків, забезпечуючи швидку та точну реакцію. Завдяки IPS-матриці дисплей відзначається винятковою якістю кольорів і широкими кутами огляду, що робить його ідеальним вибором для широкого спектра інтерактивних застосувань. Антиблікове покриття зменшує вплив зовнішніх джерел світла на кольори, контраст і чіткість, а також допомагає уникнути відблисків. Гнучка підставка дозволяє регулювати кут нахилу екрана для зручного та ергономічного використання. ProLite T2454MSC-B1AG — ідеальне рішення для інтерактивних вивісок, роздрібної торгівлі, POS-систем і презентацій.
Проєкційно-ємнісна сенсорна технологія
Ця технологія ґрунтується на використанні надтонкої сітки провідників, нанесених на скляну поверхню. Дотик розпізнається завдяки змінам електричних характеристик сітки в місці дотику пальцем. Скляна поверхня забезпечує високу зносостійкість: навіть подряпини не впливають на точність сенсора. Технологія гарантує відмінну якість зображення та дозволяє керування не лише пальцями (в тому числі в тонких гумових рукавичках), але й за допомогою стилуса з магнітним наконечником.
IPS (In-Plane Switching)
IPS-дисплеї славляться широкими кутами огляду та природною, точною передачею кольорів. Вони ідеально підходять для задач, де критично важлива точність кольорів.
Антиблікове покриття
Антиблікове покриття, що використовується в професійних дисплеях, знижує вплив зовнішніх джерел світла, покращуючи кольоропередачу, контрастність і чіткість. Крім того, така поверхня менше притягує пил і бруд.
Динаміки
Монітор оснащений двома якісними стереодинаміками.
Сумісність із VESA
Підтримка стандарту VESA дозволяє легко монтувати дисплей за допомогою сумісних кріплень.