|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−6%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | White |
|---|---|
| Призначення | Сенсорний монітор |
| Модель | T2752MSC-W1AG |
| Формат екрану | 16:9 |
| Діагональ екрану | 27" |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Тип панелі | IPS |
| Яскравість | 400 кд/м² |
| Кути огляду | 178/178 |
| Частота оновлення | 100 Гц |
| Час відгуку, мс | 5.00 |
| Покриття | Антиблікове |
| Вбудовані колонки | Так |
| Вбудована камера | Ні |
| Інтерфейси | Display Port, HDMI, Mini-Jack (3.5 mm), 2 x USB 3.2 |
| Порти USB | USB 3.2 |
| Максимальний стандарт VESA | 100x100 мм |
| Блок живлення | Вбудований |
| Енергоспоживання в режимі очікування | 1,5 |
| Особливості монітору | Захисне скло, USB-концентратор, Сенсорний екран, Flicker Free, Blue Light Reducer |
| Властивості підставки | Регулювання кута нахилу екрану |
| Енергоспоживання | 21 |
| Кабелі в комплекті | HDMI , USB |
| Потужність вбудованних колонок | 1 Вт + 1 Вт |
| Розширена колірна гамма | 99% sRGB |
| Технологія сенсорного екрану | Проекційно-ємнісна |
| Країна виробництва | China |
| Гарантія | 36 міс. |
| Статична контрастність | 1 000:1 |
Новий відгук або коментар
Монітор IIYAMA (T2752MSC-W1AG)
Немає в наявності
Код товару: 305701
19 719 грн
20 899 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
ProLite T2752MSC-W1AG
27″ сенсорний монітор Full HD з DeepContrast PCAP+ 10-point, IPS та дизайном «від краю до краю»
Насолоджуйтеся плавним та інтуїтивним керуванням із ProLite T2752MSC-W1AG — 27-дюймовим сенсорним монітором Full HD, створеним для природної та точної взаємодії. Технологія DeepContrast PCAP+ (проєкційно-ємнісний сенсор) з підтримкою 10 дотиків забезпечує миттєвий відгук, насичений контраст і зменшені відблиски завдяки оптичному склеюванню. Дисплей також захищений від вологи та можливого утворення конденсату. Антивідбиткове та антиблікове покриття зберігає екран чистим і читабельним, а IPS-панель гарантує яскраві кольори та стабільну якість зображення під будь-яким кутом.
Продуманий для комфорту та ефективності, монітор оснащений регульованою підставкою для ергономічного налаштування та інтегрованою системою укладання кабелів, що підтримує порядок на робочому місці. Вбудовані динаміки та універсальні інтерфейси (HDMI, DisplayPort, USB 3.2-хаб) забезпечують гнучке підключення без зайвих дротів. Стильне скло «від краю до краю» та витончений білий дизайн роблять модель однаково доречною як у функціональних, так і в креативних просторах — ідеальний вибір для інтерактивної реклами, ритейлу, POS-систем, HoReCa та творчих студій.
Яскраві кольори та широкі кути огляду
IPS-панель забезпечує чітку видимість з будь-якої позиції, відтворюючи насичені, стабільні кольори — ідеально для динамічних торговельних середовищ і громадських просторів.
Чутливе керування та надійний захист
Інтуїтивна сенсорна технологія DeepContrast PCAP+ з оптичним склеюваннм гарантує плавну взаємодію, зменшує відблиски та захищає екран від вологи й конденсату. Оптимально для інтенсивного щоденного використання.
Глибокий контраст і мінімальні відблиски
Оптично склеєна сенсорна панель забезпечує кришталево чітке зображення з високим контрастом і зниженими відбиттями навіть за яскравого освітлення.
Завжди чіткий, завжди чистий
Стійке до подряпин антифінгерпринт-покриття зменшує помітність відбитків, захищає поверхню від зношування та спрощує догляд — контент виглядає професійно, а екран легко очищується.
27″ сенсорний монітор Full HD з DeepContrast PCAP+ 10-point, IPS та дизайном «від краю до краю»
Насолоджуйтеся плавним та інтуїтивним керуванням із ProLite T2752MSC-W1AG — 27-дюймовим сенсорним монітором Full HD, створеним для природної та точної взаємодії. Технологія DeepContrast PCAP+ (проєкційно-ємнісний сенсор) з підтримкою 10 дотиків забезпечує миттєвий відгук, насичений контраст і зменшені відблиски завдяки оптичному склеюванню. Дисплей також захищений від вологи та можливого утворення конденсату. Антивідбиткове та антиблікове покриття зберігає екран чистим і читабельним, а IPS-панель гарантує яскраві кольори та стабільну якість зображення під будь-яким кутом.
Продуманий для комфорту та ефективності, монітор оснащений регульованою підставкою для ергономічного налаштування та інтегрованою системою укладання кабелів, що підтримує порядок на робочому місці. Вбудовані динаміки та універсальні інтерфейси (HDMI, DisplayPort, USB 3.2-хаб) забезпечують гнучке підключення без зайвих дротів. Стильне скло «від краю до краю» та витончений білий дизайн роблять модель однаково доречною як у функціональних, так і в креативних просторах — ідеальний вибір для інтерактивної реклами, ритейлу, POS-систем, HoReCa та творчих студій.
Яскраві кольори та широкі кути огляду
IPS-панель забезпечує чітку видимість з будь-якої позиції, відтворюючи насичені, стабільні кольори — ідеально для динамічних торговельних середовищ і громадських просторів.
Чутливе керування та надійний захист
Інтуїтивна сенсорна технологія DeepContrast PCAP+ з оптичним склеюваннм гарантує плавну взаємодію, зменшує відблиски та захищає екран від вологи й конденсату. Оптимально для інтенсивного щоденного використання.
Глибокий контраст і мінімальні відблиски
Оптично склеєна сенсорна панель забезпечує кришталево чітке зображення з високим контрастом і зниженими відбиттями навіть за яскравого освітлення.
Завжди чіткий, завжди чистий
Стійке до подряпин антифінгерпринт-покриття зменшує помітність відбитків, захищає поверхню від зношування та спрощує догляд — контент виглядає професійно, а екран легко очищується.
![Монітор IIYAMA (T2752MSC-W1AG) [305701] Монітор IIYAMA (T2752MSC-W1AG) [305701]](/content/images/19/390x390l80mc0/32223269665927.jpg)
![Монітор IIYAMA (T2752MSC-W1AG) [305701] Монітор IIYAMA (T2752MSC-W1AG) [305701]](/content/images/19/390x390l80mc0/13299834644599.jpg)
![Монітор IIYAMA (T2752MSC-W1AG) [305701] Монітор IIYAMA (T2752MSC-W1AG) [305701]](/content/images/19/390x390l80mc0/72482083600943.jpg)
![Монітор IIYAMA (T2752MSC-W1AG) [305701] Монітор IIYAMA (T2752MSC-W1AG) [305701]](/content/images/19/390x390l80mc0/47504372523957.jpg)
![Монітор IIYAMA (T2752MSC-W1AG) [305701] Монітор IIYAMA (T2752MSC-W1AG) [305701]](/content/images/19/390x390l80mc0/56606428590861.jpg)
![Монітор IIYAMA (T2752MSC-W1AG) [305701] Монітор IIYAMA (T2752MSC-W1AG) [305701]](/content/images/19/390x390l80mc0/60043741754974.jpg)
![Монітор IIYAMA (T2752MSC-W1AG) [305701] Монітор IIYAMA (T2752MSC-W1AG) [305701]](/content/images/19/390x390l80mc0/77861575700445.jpg)
![Монітор IIYAMA (T2752MSC-W1AG) [305701] Монітор IIYAMA (T2752MSC-W1AG) [305701]](/content/images/19/390x390l80mc0/28571514941902.jpg)
![Монітор IIYAMA (T2752MSC-W1AG) [305701] Монітор IIYAMA (T2752MSC-W1AG) [305701]](/content/images/19/390x390l80mc0/82866308013547.jpg)
![Монітор IIYAMA (T2752MSC-W1AG) [305701] Монітор IIYAMA (T2752MSC-W1AG) [305701]](/content/images/19/390x390l80mc0/99604969785939.jpg)
![Монітор IIYAMA (T2752MSC-W1AG) [305701] Монітор IIYAMA (T2752MSC-W1AG) [305701]](/content/images/19/390x390l80mc0/77720699457681.jpg)
![Монітор IIYAMA (T2752MSC-W1AG) [305701] Монітор IIYAMA (T2752MSC-W1AG) [305701]](/content/images/19/390x390l80mc0/62523968673923.jpg)
![Монітор IIYAMA (T2752MSC-W1AG) [305701] Монітор IIYAMA (T2752MSC-W1AG) [305701]](/content/images/19/390x390l80mc0/37242144193614.jpg)
![Монітор IIYAMA (T2752MSC-W1AG) [305701] Монітор IIYAMA (T2752MSC-W1AG) [305701]](/content/images/19/390x390l80mc0/21592916059701.jpg)
![Монітор IIYAMA (T2752MSC-W1AG) [305701] Монітор IIYAMA (T2752MSC-W1AG) [305701]](/content/images/19/390x390l80mc0/25243867590305.jpg)
![Монітор IIYAMA (T2752MSC-W1AG) [305701] Монітор IIYAMA (T2752MSC-W1AG) [305701]](/content/images/19/390x390l80mc0/51322987075400.jpg)
![Монітор IIYAMA (T2752MSC-W1AG) [305701] Монітор IIYAMA (T2752MSC-W1AG) [305701]](/content/images/19/390x390l80mc0/31159438044817.jpg)
![Монітор IIYAMA (T2752MSC-W1AG) [305701] Монітор IIYAMA (T2752MSC-W1AG) [305701]](/content/images/19/390x390l80mc0/74109975148633.jpg)
![Монітор IIYAMA (T2752MSC-W1AG) [305701] Монітор IIYAMA (T2752MSC-W1AG) [305701]](/content/images/19/390x390l80mc0/88483613077908.jpg)