|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Чорний |
|---|---|
| Призначення | Сенсорний монітор, Спеціалізоване призначення |
| Модель | TW1623AS-B3P |
| Формат екрану | 16:9 |
| Діагональ екрану | 15.6" |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Тип панелі | IPS |
| Яскравість | 450 кд/м² |
| Кути огляду | 170/170 |
| Частота оновлення | 60 Гц |
| Час відгуку, мс | 25.00 |
| Покриття | Матове |
| Вбудовані колонки | Так |
| Вбудована камера | Ні |
| Інтерфейси | 1 x mini HDMI. 1 х 3.5мм Mini-Jack. 3 x USB. RJ-45 |
| Порти USB | USB 3.2, USB 2.0 |
| Стандарт VESA | Так |
| Максимальний стандарт VESA | 100x100 мм |
| Блок живлення | Зовнішній |
| Енергоспоживання в режимі очікування | 0,5 |
| Максимальна кількість кольорів | 16.7 млн. |
| Особливості монітору | USB-концентратор |
| Енергоспоживання | 9 |
| Потужність вбудованних колонок | 2 Вт + 2 Вт |
| Технологія сенсорного екрану | Проекційно-ємнісна |
| Країна виробництва | China |
| Гарантія | 36 міс. |
| Статична контрастність | 1 000:1 |
| Вага без упаковки, кг | 1.5 кг |
| Вага з упаковкою, кг | 2.5 кг |
| Вбудовані колонки (опис) | немає |
| Висота видимої області | 193.6 мм |
| Контрастність статична | 1 000:1 |
| Крок між пікселами, мм | 0.18 |
| Підсвічування | WLED |
| Розміри з підставкою | 387 х 244 х 31 мм |
| Споживана потужність в робочому режимі | 9 Вт |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Тип монітора | Широкоформатний. Сенсорний |
| Час реакції матриці | 30мс |
| Ширина видимої області | 344.2 мм |
Новий відгук або коментар
Монітор iiyama (TW1623AS-B3P)
Немає в наявності
Код товару: 728779
17 429 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
ProLite TW1623AS-B3P - це інтелектуальний та інтуїтивно зрозумілий 15.6-дюймовий сенсорний ПК, розроблений для приміщень з високою відвідуваністю, таких як конференц-зали, інформаційні пункти або готельні приміщення. Його 10-точкова сенсорна технологія PCAP забезпечує плавну та точну взаємодію. Працюючи під керуванням Android 13 і оснащений потужним обладнанням, він дозволяє легко встановлювати програми прямо на пристрій, що робить його універсальним рішенням. Завдяки технології Power over Ethernet (PoE) живлення та дані передаються по одному кабелю, що спрощує встановлення та скорочує кількість додаткових кабелів.
Завдяки вбудованому мікрофону та динамікам TW1623AS-B3P забезпечує безперебійну сучасну взаємодію в будь-якому інтелектуальному просторі. Крім того, він легко інтегрується з iiSignage, системою управління контентом (CMS) iiyama, що дає вам повний контроль над вашими повідомленнями та рекламою в альбомній та книжковій орієнтації.
Підключення
RJ45 (LAN), що підтримує технологію Power over Ethernet (POE), дозволяє забезпечувати як передачу даних, так і живлення за допомогою одного кабелю, що спрощує установку в тих місцях, де велика кількість кабелів заважатиме установці дисплея.
Операційна система Android
Завдяки операційній системі Android ви можете легко налаштувати дисплей відповідно до своїх потреб, встановлюючи програми безпосередньо на нього.
iiSignage
iiSignage – це наша платформа для керування контентом цифрових вивісок, яка дозволяє легко відображати та контролювати контент, а також безпечно керувати дисплеями. Система керування контентом (CMS) дає вам повний контроль над вашими повідомленнями та рекламою віддалено та безпечно.
Завдяки вбудованому мікрофону та динамікам TW1623AS-B3P забезпечує безперебійну сучасну взаємодію в будь-якому інтелектуальному просторі. Крім того, він легко інтегрується з iiSignage, системою управління контентом (CMS) iiyama, що дає вам повний контроль над вашими повідомленнями та рекламою в альбомній та книжковій орієнтації.
Підключення
RJ45 (LAN), що підтримує технологію Power over Ethernet (POE), дозволяє забезпечувати як передачу даних, так і живлення за допомогою одного кабелю, що спрощує установку в тих місцях, де велика кількість кабелів заважатиме установці дисплея.
Операційна система Android
Завдяки операційній системі Android ви можете легко налаштувати дисплей відповідно до своїх потреб, встановлюючи програми безпосередньо на нього.
iiSignage
iiSignage – це наша платформа для керування контентом цифрових вивісок, яка дозволяє легко відображати та контролювати контент, а також безпечно керувати дисплеями. Система керування контентом (CMS) дає вам повний контроль над вашими повідомленнями та рекламою віддалено та безпечно.
![Монітор iiyama (TW1623AS-B3P) [728779] Монітор iiyama (TW1623AS-B3P) [728779]](/content/images/2/390x390l80mc0/63736177004818.jpg)
![Монітор iiyama (TW1623AS-B3P) [728779] Монітор iiyama (TW1623AS-B3P) [728779]](/content/images/2/390x390l80mc0/30711441380436.jpg)
![Монітор iiyama (TW1623AS-B3P) [728779] Монітор iiyama (TW1623AS-B3P) [728779]](/content/images/2/390x390l80mc0/71173575774672.jpg)
![Монітор iiyama (TW1623AS-B3P) [728779] Монітор iiyama (TW1623AS-B3P) [728779]](/content/images/2/390x390l80mc0/12361435053762.jpg)
![Монітор iiyama (TW1623AS-B3P) [728779] Монітор iiyama (TW1623AS-B3P) [728779]](/content/images/2/390x390l80mc0/26063900191203.jpg)
![Монітор iiyama (TW1623AS-B3P) [728779] Монітор iiyama (TW1623AS-B3P) [728779]](/content/images/2/390x390l80mc0/91920916604883.jpg)
![Монітор iiyama (TW1623AS-B3P) [728779] Монітор iiyama (TW1623AS-B3P) [728779]](/content/images/2/390x390l80mc0/59791147862802.jpg)
![Монітор iiyama (TW1623AS-B3P) [728779] Монітор iiyama (TW1623AS-B3P) [728779]](/content/images/2/390x390l80mc0/49236650280843.jpg)
![Монітор iiyama (TW1623AS-B3P) [728779] Монітор iiyama (TW1623AS-B3P) [728779]](/content/images/2/390x390l80mc0/92294726476802.jpg)
![Монітор iiyama (TW1623AS-B3P) [728779] Монітор iiyama (TW1623AS-B3P) [728779]](/content/images/2/390x390l80mc0/92781487484439.jpg)