|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−4%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Black |
|---|---|
| Призначення | Digital Signage, Сенсорний монітор, Спеціалізоване призначення |
| Модель | TW3226AS-B3P |
| Формат екрану | 16:9 |
| Діагональ екрану | 31.5" |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Тип панелі | VA (MVA) |
| Яскравість | 500 кд/м² |
| Кути огляду | 178/178 |
| Частота оновлення | 60 Гц |
| Час відгуку, мс | 8.00 |
| Покриття | Глянцеве |
| Вбудовані колонки | Так |
| Вбудована камера | Ні |
| Інтерфейси | HDMI, USB Type-C, Mini-Jack (3.5 mm), USB 3.2, Ethernet (RJ-45), USB 2.0, LAN |
| Порти USB | USB-С, USB 3.2, USB 2.0 |
| Стандарт VESA | Так |
| Максимальний стандарт VESA | 100x100 мм |
| Блок живлення | Зовнішній |
| Енергоспоживання в режимі очікування | 0,5 |
| Особливості монітору | Захисне скло, USB-концентратор, Сенсорний екран, Flicker Free, Вбудований мікрофон, Low Blue Light, Smart TV, вбудований Wi-Fi, Живлення через інтернет |
| Енергоспоживання | 36,34 |
| Потужність вбудованних колонок | 5 Вт + 5 Вт |
| Технологія сенсорного екрану | Проекційно-ємнісна |
| Країна виробництва | China |
| Гарантія | 36 міс. |
| Статична контрастність | 4 000:1 |
Новий відгук або коментар
Монітор IIYAMA (TW3226AS-B3P)
Немає в наявності
Код товару: 305252
38 819 грн
40 339 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
ProLite TW3226AS-B3P
31.5″ сенсорний панельний ПК з PCAP 10-точковим multitouch, Android, PoE та підтримкою iiSignage²
ProLite TW3226AS-B3P — це сучасний та зручний у використанні 31.5″ сенсорний панельний ПК, створений для просторів з інтенсивним потоком відвідувачів: переговорних кімнат, ресепшенів, інформаційних кіосків чи готельних зон. Технологія PCAP з розпізнаванням до 10 дотиків гарантує плавну й точну взаємодію. Завдяки Android 14 та продуктивній апаратній платформі пристрій дозволяє встановлювати додатки безпосередньо на панель, відкриваючи широкі можливості кастомізації й інтеграції.
Підтримка Power over Ethernet (PoE) забезпечує одночасну подачу живлення й передачу даних через єдиний кабель, що значно спрощує монтаж та зменшує кількість комунікацій у місцях з обмеженим простором.
Вбудований масив із чотирьох мікрофонів та 5-ватні динаміки роблять TW3226AS-B3P зручним інструментом для інтелектуальних просторів і систем взаємодії. Пристрій повністю сумісний з iiSignage² — CMS-платформою iiyama для керування контентом, що забезпечує повний дистанційний контроль реклами й інформаційних матеріалів у портретній, ландшафтній або горизонтальній (face-up) орієнтації.
Підключення
Порт RJ45 (LAN) з підтримкою PoE поєднує живлення та передачу даних в одному кабелі, дозволяючи легко встановити пристрій у місцях, де надлишок кабелів може бути перешкодою.
Android OS
ОС Android дає змогу швидко адаптувати пристрій під власні задачі, встановлюючи потрібні додатки безпосередньо на нього.
iiSignage²
iiSignage² — це платформа для керування цифровим контентом, яка дозволяє легко створювати, показувати та контролювати ваші матеріали, а також централізовано й безпечно керувати всіма дисплеями.
31.5″ сенсорний панельний ПК з PCAP 10-точковим multitouch, Android, PoE та підтримкою iiSignage²
ProLite TW3226AS-B3P — це сучасний та зручний у використанні 31.5″ сенсорний панельний ПК, створений для просторів з інтенсивним потоком відвідувачів: переговорних кімнат, ресепшенів, інформаційних кіосків чи готельних зон. Технологія PCAP з розпізнаванням до 10 дотиків гарантує плавну й точну взаємодію. Завдяки Android 14 та продуктивній апаратній платформі пристрій дозволяє встановлювати додатки безпосередньо на панель, відкриваючи широкі можливості кастомізації й інтеграції.
Підтримка Power over Ethernet (PoE) забезпечує одночасну подачу живлення й передачу даних через єдиний кабель, що значно спрощує монтаж та зменшує кількість комунікацій у місцях з обмеженим простором.
Вбудований масив із чотирьох мікрофонів та 5-ватні динаміки роблять TW3226AS-B3P зручним інструментом для інтелектуальних просторів і систем взаємодії. Пристрій повністю сумісний з iiSignage² — CMS-платформою iiyama для керування контентом, що забезпечує повний дистанційний контроль реклами й інформаційних матеріалів у портретній, ландшафтній або горизонтальній (face-up) орієнтації.
Підключення
Порт RJ45 (LAN) з підтримкою PoE поєднує живлення та передачу даних в одному кабелі, дозволяючи легко встановити пристрій у місцях, де надлишок кабелів може бути перешкодою.
Android OS
ОС Android дає змогу швидко адаптувати пристрій під власні задачі, встановлюючи потрібні додатки безпосередньо на нього.
iiSignage²
iiSignage² — це платформа для керування цифровим контентом, яка дозволяє легко створювати, показувати та контролювати ваші матеріали, а також централізовано й безпечно керувати всіма дисплеями.
![Монітор IIYAMA (TW3226AS-B3P) [305252] Монітор IIYAMA (TW3226AS-B3P) [305252]](/content/images/10/390x390l80mc0/50924654954340.jpg)
![Монітор IIYAMA (TW3226AS-B3P) [305252] Монітор IIYAMA (TW3226AS-B3P) [305252]](/content/images/10/390x390l80mc0/83601178027790.jpg)
![Монітор IIYAMA (TW3226AS-B3P) [305252] Монітор IIYAMA (TW3226AS-B3P) [305252]](/content/images/10/390x390l80mc0/47883919530050.jpg)
![Монітор IIYAMA (TW3226AS-B3P) [305252] Монітор IIYAMA (TW3226AS-B3P) [305252]](/content/images/10/390x390l80mc0/21120360771020.jpg)
![Монітор IIYAMA (TW3226AS-B3P) [305252] Монітор IIYAMA (TW3226AS-B3P) [305252]](/content/images/10/390x390l80mc0/68584578852444.jpg)
![Монітор IIYAMA (TW3226AS-B3P) [305252] Монітор IIYAMA (TW3226AS-B3P) [305252]](/content/images/10/390x390l80mc0/86462973916248.jpg)
![Монітор IIYAMA (TW3226AS-B3P) [305252] Монітор IIYAMA (TW3226AS-B3P) [305252]](/content/images/10/390x390l80mc0/38998436350186.jpg)
![Монітор IIYAMA (TW3226AS-B3P) [305252] Монітор IIYAMA (TW3226AS-B3P) [305252]](/content/images/10/390x390l80mc0/45786366415510.jpg)
![Монітор IIYAMA (TW3226AS-B3P) [305252] Монітор IIYAMA (TW3226AS-B3P) [305252]](/content/images/10/390x390l80mc0/79767262891770.jpg)
![Монітор IIYAMA (TW3226AS-B3P) [305252] Монітор IIYAMA (TW3226AS-B3P) [305252]](/content/images/10/390x390l80mc0/71322865078666.jpg)
![Монітор IIYAMA (TW3226AS-B3P) [305252] Монітор IIYAMA (TW3226AS-B3P) [305252]](/content/images/10/390x390l80mc0/55202687167564.jpg)
![Монітор IIYAMA (TW3226AS-B3P) [305252] Монітор IIYAMA (TW3226AS-B3P) [305252]](/content/images/10/390x390l80mc0/95507486431398.jpg)