|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−5%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Black |
|---|---|
| Призначення | Для дому та офісу (Універсальний) |
| Модель | XB2792HSU-B1 |
| Формат екрану | 16:9 |
| Діагональ екрану | 27" |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Тип панелі | IPS |
| Яскравість | 300 кд/м² |
| Динамічна контрастність (DCR) | 80 000 000:1 |
| Кути огляду | 178/178 |
| Частота оновлення | 120 Гц |
| Час відгуку, мс | 3.00 |
| Покриття | Матове |
| Вбудовані колонки | Так |
| Вбудована камера | Ні |
| Інтерфейси | Display Port, HDMI, Mini-Jack (3.5 mm), 2 x USB 3.2 |
| Порти USB | USB 3.2 |
| Стандарт VESA | Так |
| Максимальний стандарт VESA | 100x100 мм |
| Блок живлення | Вбудований |
| Енергоспоживання в режимі очікування | 0,5 |
| Максимальна кількість кольорів | 16.7 млн. |
| Особливості монітору | Low Blue Light, USB-концентратор, Flicker Free, Безрамковий екран, Adaptive Sync |
| Властивості підставки | Регулювання кута нахилу екрану, Регулювання за висотою, Поворотна підставка, Поворот в портретний режим (Pivot) |
| Енергоспоживання | 11,4 |
| Кабелі в комплекті | HDMI , USB |
| Потужність вбудованних колонок | 2 Вт + 2 Вт |
| Розширена колірна гамма | 96% sRGB, 72% NTSC |
| Країна виробництва | China |
| Гарантія | 36 міс. |
| Статична контрастність | 1 500:1 |
| Вага без упаковки, кг | 5.4 кг |
| Контрастність статична | 1 500:1 |
| Крок між пікселами, мм | 0.31 |
| Підсвічування | WLED |
| Регулювання положення | поворотний екран (Pivot). регулювання по висоті |
| Розміри з підставкою | 616.5 x 403.5 (546) x 209.5 мм |
| Споживана потужність в робочому режимі | 11.4 Вт |
| Технології поліпшення зображення | Flicker-Free |
| Технології синхронізації | Adaptive-Sync |
| Тип монітора | Безрамковий |
| Час реакції матриці | 3мс |
Новий відгук або коментар
Монітор IIYAMA (XB2792HSU-B1)
Немає в наявності
Код товару: 305086
6 589 грн
6 949 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
ProLite XB2792HSU-B1
27-дюймова IPS Full HD панель із надтонкими рамками з усіх боків, клас енергоефективності B та регульована по висоті підставка
ProLite XB2792HSU – це 27-дюймовий Full HD монітор для тих, хто цінує продуктивність і водночас прагне обрати більш екологічне рішення. Пристрій постачається без використання пластику в пакуванні та виготовлений на 85% із вторинних матеріалів. Він відповідає стандартам TCO Certified та EPEAT® Silver.
IPS-панель забезпечує чітке зображення, насичені кольори та широкі кути огляду, а дизайн із надтонкими рамками з усіх чотирьох сторін створює охайний, візуально легкий робочий простір. Монітор відповідає вимогам сертифікацій Eye Safe та Eye Comfort, а ергономічна підставка з регулюванням висоти на 150 мм гарантує комфорт протягом усього робочого дня.
Економія електроенергії без втрати якості
У порівнянні з моделями класу E такого ж розміру, монітор із класом B дозволяє зменшити витрати на електроенергію приблизно на 40% – без шкоди для продуктивності. Енергоощадна технологія з ефективною LED-підсвіткою та високоякісним кольоровим фільтром підтримує яскравість і насиченість кольорів на стабільно високому рівні.
Сертифікована відповідальність
Ця модель відповідає всім вимогам TCO Certified – найповнішої у світі сертифікації сталого розвитку для ІТ-продукції. Також вона має сертифікацію EPEAT® Silver, що охоплює екологічні та соціальні критерії. Монітор повністю відповідає директиві RoHS 2002/95/EC, яка обмежує використання небезпечних речовин у електроніці, та, попри допустимі норми наявності ртуті, є на 100% безртутним.
Турбота про зір
Завдяки сертифікації Eye Safe монітор забезпечує постійний захист від шкідливого синього випромінювання, знижуючи його інтенсивність без спотворення кольорів. Вимоги Eye Comfort підтверджують зменшення синього світла та відсутність мерехтіння, що допомагає берегти зір, зменшувати втому очей і зберігати якість картинки під час зміни положення тіла.
IPS-технологія
IPS-панелі вирізняються широкими кутами огляду, природною передачею кольорів та високою точністю. Це робить їх ідеальними для роботи з графікою та кольором.
Регулювання висоти 150 мм
Підставка з можливістю регулювання висоти (HAS) дає змогу легко підібрати оптимальну позицію екрана для більшої зручності, підтримання здорової робочої пози та підвищення продуктивності.
Вбудований USB-хаб
Інтегрований USB-хаб дозволяє підключати кілька периферійних пристроїв, наприклад гарнітуру чи інші USB-аксесуари, безпосередньо до монітора.
27-дюймова IPS Full HD панель із надтонкими рамками з усіх боків, клас енергоефективності B та регульована по висоті підставка
ProLite XB2792HSU – це 27-дюймовий Full HD монітор для тих, хто цінує продуктивність і водночас прагне обрати більш екологічне рішення. Пристрій постачається без використання пластику в пакуванні та виготовлений на 85% із вторинних матеріалів. Він відповідає стандартам TCO Certified та EPEAT® Silver.
IPS-панель забезпечує чітке зображення, насичені кольори та широкі кути огляду, а дизайн із надтонкими рамками з усіх чотирьох сторін створює охайний, візуально легкий робочий простір. Монітор відповідає вимогам сертифікацій Eye Safe та Eye Comfort, а ергономічна підставка з регулюванням висоти на 150 мм гарантує комфорт протягом усього робочого дня.
Економія електроенергії без втрати якості
У порівнянні з моделями класу E такого ж розміру, монітор із класом B дозволяє зменшити витрати на електроенергію приблизно на 40% – без шкоди для продуктивності. Енергоощадна технологія з ефективною LED-підсвіткою та високоякісним кольоровим фільтром підтримує яскравість і насиченість кольорів на стабільно високому рівні.
Сертифікована відповідальність
Ця модель відповідає всім вимогам TCO Certified – найповнішої у світі сертифікації сталого розвитку для ІТ-продукції. Також вона має сертифікацію EPEAT® Silver, що охоплює екологічні та соціальні критерії. Монітор повністю відповідає директиві RoHS 2002/95/EC, яка обмежує використання небезпечних речовин у електроніці, та, попри допустимі норми наявності ртуті, є на 100% безртутним.
Турбота про зір
Завдяки сертифікації Eye Safe монітор забезпечує постійний захист від шкідливого синього випромінювання, знижуючи його інтенсивність без спотворення кольорів. Вимоги Eye Comfort підтверджують зменшення синього світла та відсутність мерехтіння, що допомагає берегти зір, зменшувати втому очей і зберігати якість картинки під час зміни положення тіла.
IPS-технологія
IPS-панелі вирізняються широкими кутами огляду, природною передачею кольорів та високою точністю. Це робить їх ідеальними для роботи з графікою та кольором.
Регулювання висоти 150 мм
Підставка з можливістю регулювання висоти (HAS) дає змогу легко підібрати оптимальну позицію екрана для більшої зручності, підтримання здорової робочої пози та підвищення продуктивності.
Вбудований USB-хаб
Інтегрований USB-хаб дозволяє підключати кілька периферійних пристроїв, наприклад гарнітуру чи інші USB-аксесуари, безпосередньо до монітора.