|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−4%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Black |
|---|---|
| Призначення | Для дому та офісу (Універсальний) |
| Модель | XU2793QS-B7 |
| Формат екрану | 16:9 |
| Діагональ екрану | 27" |
| Роздільна здатність | 2560х1440 |
| Тип панелі | IPS |
| Яскравість | 300 кд/м² |
| Динамічна контрастність (DCR) | 80 000 000:1 |
| Кути огляду | 178/178 |
| Частота оновлення | 100 Гц |
| Час відгуку, мс | 1.00 |
| Покриття | Матове |
| Вбудовані колонки | Так |
| Вбудована камера | Ні |
| Інтерфейси | Display Port, HDMI, Mini-Jack (3.5 mm) |
| Порти USB | Немає |
| Стандарт VESA | Так |
| Максимальний стандарт VESA | 100x100 мм |
| Блок живлення | Вбудований |
| Енергоспоживання в режимі очікування | 0,5 |
| Максимальна кількість кольорів | 16.7 млн. |
| Особливості монітору | Low Blue Light, Flicker Free, Безрамковий екран, Adaptive Sync |
| Властивості підставки | Регулювання кута нахилу екрану |
| Енергоспоживання | 22 |
| Кабелі в комплекті | HDMI , DisplayPort |
| Потужність вбудованних колонок | 2 Вт + 2 Вт |
| Розширена колірна гамма | 72% (NTSC 1976), 99% sRGB |
| Країна виробництва | China |
| Гарантія | 36 міс. |
| Статична контрастність | 1 300:1 |
| Вага без упаковки, кг | 4.1 кг |
| Вага з упаковкою, кг | 5.5 кг |
| Вбудовані колонки (опис) | 2 х 2 Вт |
| Висота видимої області | 335.7 мм |
| Контрастність динамічна | 80 000 000:1 |
| Контрастність статична | 1 300:1 |
| Крок між пікселами, мм | 0.23 |
| Підсвічування | WLED |
| Регулювання нахилу | -4° ~ +22° |
| Регулювання положення | регулювання нахилу |
| Розміри з підставкою | 613.5 x 435 x 189 мм |
| Споживана потужність в робочому режимі | 22 Вт |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Технології поліпшення зображення | Low Blue Light |
| Технології синхронізації | Adaptive-Sync |
| Тип монітора | Для дому та офісу |
| Час реакції матриці | 1мс (MPRT) |
| Ширина видимої області | 596.7 мм |
Новий відгук або коментар
Монітор IIYAMA (XU2793QS-B7)
Немає в наявності
Код товару: 302374
7 612 грн
7 929 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Монітор IIYAMA XU2793QS-B7
Стильний дизайн із мінімальними рамками робить ProLite XU2793QS ідеальним для налаштування багатомоніторних систем. Технологія IPS забезпечує точну і стабільну передачу кольорів із широкими кутами огляду. Частота оновлення 100 Гц разом із функцією AdaptiveSync помітно покращують плавність зображення.
Модель XU2793QS має роздільну здатність QHD (2560x1440), що дозволяє розмістити майже на 77% більше інформації порівняно з дисплеями Full HD. Високі показники контрастності та яскравості забезпечують чудову продуктивність для фотографічного та веб-дизайну. Монітор оснащений вбудованими динаміками, роз’ємом для навушників, портами HDMI та DisplayPort, а також функцією зменшення синього світла для зменшення втоми очей. Цей 27-дюймовий монітор є чудовим вибором як для багатомоніторних конфігурацій, так і для офісного використання.
Технологія IPS
IPS-дисплеї відомі своїми широкими кутами огляду, природними кольорами та точною передачею кольорів. Вони особливо добре підходять для роботи із кольоровими додатками.
QHD
Матриця з роздільною здатністю QHD (2560 x 1440 пікселів) здатна відображати великі зображення з високою деталізацією. Екран вміщує на 50% більше інформації порівняно з роздільною здатністю 1920x1080.
100 Гц
Частота оновлення 100 Гц забезпечує плавніше відтворення зображення. Це означає, що мерехтіння зменшується, а втома очей стає менш помітною. Вища частота також сприяє плавнішим переходам між контрастними кольорами, покращує відтворення руху у фільмах та іграх і навіть зменшує мерехтіння курсора миші.
Без мерехтіння + зменшення синього світла
Ідеальне рішення для комфорту та здоров'я ваших очей. Монітори без мерехтіння з функцією зменшення синього світла суттєво знижують навантаження та втому порівняно зі звичайними моніторами.
Динаміки та навушники
Граєте з друзями? Використовуйте якісні вбудовані динаміки. Не хочете турбувати інших? Підключіть гарнітуру до аудіороз’єму та насолоджуйтеся звуком на повну.
Стильний дизайн із мінімальними рамками робить ProLite XU2793QS ідеальним для налаштування багатомоніторних систем. Технологія IPS забезпечує точну і стабільну передачу кольорів із широкими кутами огляду. Частота оновлення 100 Гц разом із функцією AdaptiveSync помітно покращують плавність зображення.
Модель XU2793QS має роздільну здатність QHD (2560x1440), що дозволяє розмістити майже на 77% більше інформації порівняно з дисплеями Full HD. Високі показники контрастності та яскравості забезпечують чудову продуктивність для фотографічного та веб-дизайну. Монітор оснащений вбудованими динаміками, роз’ємом для навушників, портами HDMI та DisplayPort, а також функцією зменшення синього світла для зменшення втоми очей. Цей 27-дюймовий монітор є чудовим вибором як для багатомоніторних конфігурацій, так і для офісного використання.
Технологія IPS
IPS-дисплеї відомі своїми широкими кутами огляду, природними кольорами та точною передачею кольорів. Вони особливо добре підходять для роботи із кольоровими додатками.
QHD
Матриця з роздільною здатністю QHD (2560 x 1440 пікселів) здатна відображати великі зображення з високою деталізацією. Екран вміщує на 50% більше інформації порівняно з роздільною здатністю 1920x1080.
100 Гц
Частота оновлення 100 Гц забезпечує плавніше відтворення зображення. Це означає, що мерехтіння зменшується, а втома очей стає менш помітною. Вища частота також сприяє плавнішим переходам між контрастними кольорами, покращує відтворення руху у фільмах та іграх і навіть зменшує мерехтіння курсора миші.
Без мерехтіння + зменшення синього світла
Ідеальне рішення для комфорту та здоров'я ваших очей. Монітори без мерехтіння з функцією зменшення синього світла суттєво знижують навантаження та втому порівняно зі звичайними моніторами.
Динаміки та навушники
Граєте з друзями? Використовуйте якісні вбудовані динаміки. Не хочете турбувати інших? Підключіть гарнітуру до аудіороз’єму та насолоджуйтеся звуком на повну.