|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Black |
|---|---|
| Призначення | Для дому та офісу (Універсальний) |
| Модель | XUB2793HS-B7 |
| Формат екрану | 16:9 |
| Діагональ екрану | 27" |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Тип панелі | IPS |
| Яскравість | 300 кд/м² |
| Динамічна контрастність (DCR) | 80 000 000:1 |
| Кути огляду | 178/178 |
| Частота оновлення | 100 Гц |
| Час відгуку, мс | 1.00 |
| Покриття | Матове |
| Вбудовані колонки | Так |
| Вбудована камера | Ні |
| Інтерфейси | Display Port, HDMI, Mini-Jack (3.5 mm) |
| Порти USB | Немає |
| Стандарт VESA | Так |
| Максимальний стандарт VESA | 100x100 мм |
| Блок живлення | Вбудований |
| Енергоспоживання в режимі очікування | 0,5 |
| Максимальна кількість кольорів | 16.7 млн. |
| Особливості монітору | Low Blue Light, Flicker Free, Безрамковий екран, Adaptive Sync |
| Властивості підставки | Регулювання кута нахилу екрану, Регулювання за висотою, Поворотна підставка, Поворот в портретний режим (Pivot) |
| Енергоспоживання | 22 |
| Кабелі в комплекті | HDMI |
| Потужність вбудованних колонок | 2 Вт + 2 Вт |
| Розширена колірна гамма | 72% (NTSC 1976), 96% sRGB |
| Країна виробництва | China |
| Гарантія | 36 міс. |
| Статична контрастність | 1 300:1 |
| Вага без упаковки, кг | 5.4 кг |
| Вага з упаковкою, кг | 6.5 кг |
| Вбудовані колонки (опис) | 2 х 2 Вт |
| Висота видимої області | 336.3 мм |
| Контрастність динамічна | 80 000 000:1 |
| Контрастність статична | 1 300:1 |
| Крок між пікселами, мм | 0.31 |
| Поворот монітора (Swivel) | -60° ~ 60° |
| Поворотний екран (Pivot) | -90° ~ +90° |
| Підсвічування | WLED |
| Регулювання за висотою, мм | 150 |
| Регулювання нахилу | -5° ~ 23° |
| Регулювання положення | поворот монітора (Swivel). поворотний екран (Pivot). регулювання нахилу. регулювання по висоті |
| Розміри з підставкою | 611.5 x 435 x 189 мм |
| Технології поліпшення зображення | Flicker Free. Low Blue Light |
| Технології синхронізації | Adaptive-Sync |
| Тип монітора | Безрамковий. Для програміста. Широкоформатний. Для дому та офісу |
| Час реакції матриці | 1мс (MPRT) |
| Ширина видимої області | 597.9 мм |
Новий відгук або коментар
Монітор IIYAMA (XUB2793HS-B7)
Немає в наявності
Код товару: 300743
6 769 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Монітор IIYAMA XUB2793HS-B7
Елегантний дизайн від краю до краю робить ProLite XUB2793HS ідеальним для багатомоніторних конфігурацій. Технологія IPS забезпечує точне і стабільне відтворення кольорів з широкими кутами огляду. Високі значення контрастності та яскравості дозволяють монітору демонструвати відмінну продуктивність для роботи з фотографіями та веб-дизайном. У моніторі вбудовані динаміки, роз'єм для навушників, порти HDMI і DisplayPort, функція зниження синього світла для зменшення навантаження на очі, а також ергономічна підставка з регулюванням висоти до 150 мм для максимального комфорту користувача. Цей 27-дюймовий монітор є чудовим вибором як для багатомоніторних установок, так і для офісних застосувань.
Технологія IPS
IPS-дисплеї відомі своїми широкими кутами огляду, природними кольорами та точною передачею кольору. Вони ідеально підходять для застосувань, що потребують високої точності у відтворенні кольорів.
Регульована по висоті підставка (150 мм) + обертання (Pivot)
Підставка з регулюванням висоти (HAS, Height Adjustable Stand) дозволяє налаштувати ідеальне положення екрану для максимального комфорту користувача. Це позитивно впливає на здоров'я та підвищує продуктивність. Можливість повертати екран з альбомного у портретний режим є зручною для роботи з великими таблицями або текстами.
Динаміки та навушники
Граєте з друзями? Використовуйте якісні вбудовані динаміки. Не хочете нікого турбувати? Під'єднайте гарнітуру до аудіороз'єму та насолоджуйтесь звуком.
ACR (Advanced Contrast Ratio)
Контрастність ― це співвідношення яскравості найсвітліших і найтемніших ділянок зображення на екрані. Технологія Advanced Contrast Ratio автоматично регулює контрастність і яскравість залежно від характеристик картинки. Чим вища контрастність, тим кращим буде зображення, особливо в темній кімнаті.
Зниження рівня синього світла
Користувачі, які проводять багато часу за комп'ютером, знають, як швидко втомлюються очі. Одним із факторів цієї втоми є синє світло, що випромінює екран. Технологія зниження синього світла дозволяє зменшити навантаження на очі під час тривалої роботи. Це досягається шляхом регулювання яскравості екрана та колірної температури за допомогою налаштувань, доступних у меню монітора.
Елегантний дизайн від краю до краю робить ProLite XUB2793HS ідеальним для багатомоніторних конфігурацій. Технологія IPS забезпечує точне і стабільне відтворення кольорів з широкими кутами огляду. Високі значення контрастності та яскравості дозволяють монітору демонструвати відмінну продуктивність для роботи з фотографіями та веб-дизайном. У моніторі вбудовані динаміки, роз'єм для навушників, порти HDMI і DisplayPort, функція зниження синього світла для зменшення навантаження на очі, а також ергономічна підставка з регулюванням висоти до 150 мм для максимального комфорту користувача. Цей 27-дюймовий монітор є чудовим вибором як для багатомоніторних установок, так і для офісних застосувань.
Технологія IPS
IPS-дисплеї відомі своїми широкими кутами огляду, природними кольорами та точною передачею кольору. Вони ідеально підходять для застосувань, що потребують високої точності у відтворенні кольорів.
Регульована по висоті підставка (150 мм) + обертання (Pivot)
Підставка з регулюванням висоти (HAS, Height Adjustable Stand) дозволяє налаштувати ідеальне положення екрану для максимального комфорту користувача. Це позитивно впливає на здоров'я та підвищує продуктивність. Можливість повертати екран з альбомного у портретний режим є зручною для роботи з великими таблицями або текстами.
Динаміки та навушники
Граєте з друзями? Використовуйте якісні вбудовані динаміки. Не хочете нікого турбувати? Під'єднайте гарнітуру до аудіороз'єму та насолоджуйтесь звуком.
ACR (Advanced Contrast Ratio)
Контрастність ― це співвідношення яскравості найсвітліших і найтемніших ділянок зображення на екрані. Технологія Advanced Contrast Ratio автоматично регулює контрастність і яскравість залежно від характеристик картинки. Чим вища контрастність, тим кращим буде зображення, особливо в темній кімнаті.
Зниження рівня синього світла
Користувачі, які проводять багато часу за комп'ютером, знають, як швидко втомлюються очі. Одним із факторів цієї втоми є синє світло, що випромінює екран. Технологія зниження синього світла дозволяє зменшити навантаження на очі під час тривалої роботи. Це досягається шляхом регулювання яскравості екрана та колірної температури за допомогою налаштувань, доступних у меню монітора.