|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−5%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Black |
|---|---|
| Призначення | Для дому та офісу (Універсальний) |
| Модель | XUB2793QS-B6 |
| Формат екрану | 16:9 |
| Діагональ екрану | 27" |
| Роздільна здатність | 2560х1440 |
| Тип панелі | IPS |
| Яскравість | 250 кд/м² |
| Динамічна контрастність (DCR) | 80 000 000:1 |
| Кути огляду | 178/178 |
| Частота оновлення | 100 Гц |
| Час відгуку, мс | 1.00 |
| Покриття | Матове |
| Вбудовані колонки | Так |
| Вбудована камера | Ні |
| Інтерфейси | Display Port, HDMI, Mini-Jack (3.5 mm) |
| Порти USB | Немає |
| Стандарт VESA | Так |
| Максимальний стандарт VESA | 100x100 мм |
| Блок живлення | Вбудований |
| Енергоспоживання в режимі очікування | 0,5 |
| Максимальна кількість кольорів | 16.7 млн. |
| Особливості монітору | Low Blue Light, Flicker Free, Безрамковий екран, Adaptive Sync |
| Властивості підставки | Регулювання кута нахилу екрану, Регулювання за висотою, Поворотна підставка, Поворот в портретний режим (Pivot) |
| Енергоспоживання | 22 |
| Кабелі в комплекті | HDMI , DisplayPort |
| Потужність вбудованних колонок | 2 Вт + 2 Вт |
| Розширена колірна гамма | 72% (NTSC 1976), 96% sRGB |
| Країна виробництва | China |
| Гарантія | 36 міс. |
| Статична контрастність | 1 300:1 |
| Вага без упаковки, кг | 5.7 кг |
| Вага з упаковкою, кг | 7.3 кг |
| Вбудовані колонки (опис) | 2 х 2 Вт |
| Висота видимої області | 335.7 мм |
| Контрастність динамічна | 80 000 000:1 |
| Контрастність статична | 1 300:1 |
| Крок між пікселами, мм | 0.23 |
| Поворот монітора (Swivel) | -45° ~ +45° |
| Поворотний екран (Pivot) | від 0 до 90° |
| Підсвічування | WLED |
| Регулювання за висотою, мм | 150 |
| Регулювання нахилу | -5° ~ 23° |
| Регулювання положення | регулювання по висоті |
| Розміри з підставкою | 613.5 x (400.5~550.5) x 209.5 мм |
| Споживана потужність в робочому режимі | 22 Вт |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Технології поліпшення зображення | Flicker Free |
| Технології синхронізації | Adaptive-Sync |
| Тип монітора | Для дому та офісу |
| Час реакції матриці | 1мс (MPRT) |
| Ширина видимої області | 596.7 мм |
Новий відгук або коментар
Монітор IIYAMA (XUB2793QS-B6)
Немає в наявності
Код товару: 300701
7 792 грн
8 189 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Монітор IIYAMA XUB2793QS-B6
IPS Technology
IPS-дисплеї відомі своїми широкими кутами огляду, природними кольорами та точною передачею кольорів. Вони особливо добре підходять для застосунків, що потребують високої якості кольору.
QHD
Матриця з роздільною здатністю QHD 2560 x 1440 пікселів готова відтворювати зображення великого розміру і високої деталізації. Екран відображає на 50% більше інформації порівняно з роздільною здатністю 1920x1080 пікселів.
HAS (150 мм) + PIVOT
Регульована по висоті підставка (HAS, Height Adjustable Stand) дозволяє вибрати ідеальне положення екрана для максимального комфорту користувача під час роботи, що позитивно впливає на здоров'я та підвищує продуктивність праці. Функція повороту екрану означає, що ви можете змінювати його положення зі стандартного альбомного на портретне. Це дуже корисна опція, яка полегшує роботу з великими таблицями або текстами.
100Hz
Частота оновлення 100 Гц забезпечує плавнішу зміну зображення. Це зменшує мерехтіння, що знижує втому очей. Підвищена частота також сприяє плавнішим переходам між контрастними кольорами, покращеній плавності сцен у фільмах та іграх, а також зменшенню мерехтіння курсору миші.
Без мерехтіння + зниження синього
Оптимальне рішення для комфорту та здоров'я ваших очей. Немерехтливі монітори з функцією зниження синього світла значно зменшують напруження і втому очей порівняно зі звичайними моніторами.
IPS Technology
IPS-дисплеї відомі своїми широкими кутами огляду, природними кольорами та точною передачею кольорів. Вони особливо добре підходять для застосунків, що потребують високої якості кольору.
QHD
Матриця з роздільною здатністю QHD 2560 x 1440 пікселів готова відтворювати зображення великого розміру і високої деталізації. Екран відображає на 50% більше інформації порівняно з роздільною здатністю 1920x1080 пікселів.
HAS (150 мм) + PIVOT
Регульована по висоті підставка (HAS, Height Adjustable Stand) дозволяє вибрати ідеальне положення екрана для максимального комфорту користувача під час роботи, що позитивно впливає на здоров'я та підвищує продуктивність праці. Функція повороту екрану означає, що ви можете змінювати його положення зі стандартного альбомного на портретне. Це дуже корисна опція, яка полегшує роботу з великими таблицями або текстами.
100Hz
Частота оновлення 100 Гц забезпечує плавнішу зміну зображення. Це зменшує мерехтіння, що знижує втому очей. Підвищена частота також сприяє плавнішим переходам між контрастними кольорами, покращеній плавності сцен у фільмах та іграх, а також зменшенню мерехтіння курсору миші.
Без мерехтіння + зниження синього
Оптимальне рішення для комфорту та здоров'я ваших очей. Немерехтливі монітори з функцією зниження синього світла значно зменшують напруження і втому очей порівняно зі звичайними моніторами.