|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−5%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Black |
|---|---|
| Призначення | Для дому та офісу (Універсальний) |
| Модель | XUB2793QS-B7 |
| Формат екрану | 16:9 |
| Діагональ екрану | 27" |
| Роздільна здатність | 2560х1440 |
| Тип панелі | IPS |
| Яскравість | 300 кд/м² |
| Динамічна контрастність (DCR) | 80 000 000:1 |
| Кути огляду | 178/178 |
| Частота оновлення | 100 Гц |
| Час відгуку, мс | 1.00 |
| Покриття | Матове |
| Вбудовані колонки | Так |
| Вбудована камера | Ні |
| Інтерфейси | Display Port, HDMI, Mini-Jack (3.5 mm) |
| Порти USB | Немає |
| Стандарт VESA | Так |
| Максимальний стандарт VESA | 100x100 мм |
| Блок живлення | Вбудований |
| Енергоспоживання в режимі очікування | 0,5 |
| Максимальна кількість кольорів | 16.7 млн. |
| Особливості монітору | Flicker Free, Безрамковий екран, Adaptive Sync, Blue Light Reducer |
| Властивості підставки | Регулювання кута нахилу екрану, Регулювання за висотою, Поворотна підставка, Поворот в портретний режим (Pivot) |
| Енергоспоживання | 22 |
| Кабелі в комплекті | HDMI , DisplayPort |
| Потужність вбудованних колонок | 2 Вт + 2 Вт |
| Розширена колірна гамма | 72% (NTSC 1976), 96% sRGB |
| Країна виробництва | China |
| Гарантія | 36 міс. |
| Статична контрастність | 1 300:1 |
| Вага без упаковки, кг | 5.7 кг |
| Вага з упаковкою, кг | 7.1 кг |
| Вбудовані колонки (опис) | 2 х 2 Вт |
| Висота видимої області | 335.7 мм |
| Контрастність динамічна | 80 000 000:1 |
| Контрастність статична | 1 300:1 |
| Крок між пікселами, мм | 0.23 |
| Поворот монітора (Swivel) | -60° ~ 60° |
| Поворотний екран (Pivot) | від 0 до 90° |
| Підсвічування | WLED |
| Регулювання за висотою, мм | 150 |
| Регулювання нахилу | -5° ~ 23° |
| Регулювання положення | регулювання по висоті |
| Розміри з підставкою | 613.5 x (400.5~550.5) x 209.5 мм |
| Споживана потужність в робочому режимі | 22 Вт |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Технології поліпшення зображення | sRGB 96% |
| Технології синхронізації | Adaptive-Sync |
| Тип монітора | Для дому та офісу |
| Час реакції матриці | 1мс (MPRT) |
| Ширина видимої області | 596.7 мм |
Новий відгук або коментар
Монітор IIYAMA (XUB2793QS-B7)
Немає в наявності
Код товару: 300817
8 313 грн
8 749 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
27” QHD IPS панель з підставкою, що регулюється по висоті на 150 мм, і частотою оновлення 100 Гц
Стильний дизайн без меж робить ProLite XUB2793QS ідеальним вибором для налаштувань з кількома моніторами. Технологія IPS забезпечує точну та стабільну передачу кольору з широкими кутами огляду. Частота оновлення 100 Гц разом з функцією AdaptiveSync забезпечує миттєве та відчутне покращення плавності зображення. Роздільна здатність QHD (2560 x 1440) дозволяє екрану вміщувати майже на 77% більше інформації, ніж Full HD дисплей. Високі значення контрасту та яскравості забезпечують відмінну продуктивність для фотодизайну та веб-дизайну. Оснащений динаміками, роз'ємом для навушників, підключеннями HDMI та DisplayPort, функцією зменшення синього світла для зменшення втоми очей та ергономічною підставкою, що регулюється по висоті на 150 мм для оптимального комфорту користувача, цей 27’’ монітор є відмінним вибором як для налаштувань з кількома моніторами, так і для офісних застосунків.
IPS Технологія
IPS дисплеї відомі своїми широкими кутами огляду, природними кольорами та точною передачею кольору. Вони особливо добре підходять для роботи з кольором.
QHD
Матриця з роздільною здатністю QHD (2560 x 1440) готова відобразити зображення великого розміру та високої роздільної здатності. Екран вміщує на 50% більше інформації порівняно з роздільною здатністю 1920x1080 пікселів.
HAS (150 мм) + PIVOT
Настроювана по висоті підставка (HAS, Height Adjustable Stand) дозволяє вибрати ідеальне положення екрану для максимального комфорту користувача під час роботи, що позитивно впливає на здоров'я та підвищує продуктивність праці. Можливість повертати екран дозволяє змінювати його положення з горизонтального на вертикальне. Це дуже корисна опція для зручності роботи з великими таблицями чи текстами.
100 Гц
Частота оновлення 100 Гц забезпечує підвищену плавність зображення. Це означає, що мерцання зменшується, а отже, втома очей стає менш помітною. Підвищена частота також означає плавніші переходи між контрастними кольорами, плавніші рухи в сценах як у фільмах, так і в іграх, а також зменшене мерцання курсору миші.
Без мерцання + зменшення синього світла
Оптимальне рішення для комфорту та здоров'я ваших очей. Безмерцаючі монітори з функцією зменшення синього світла значно знижують напругу та втому порівняно з звичайними моніторами.
Стильний дизайн без меж робить ProLite XUB2793QS ідеальним вибором для налаштувань з кількома моніторами. Технологія IPS забезпечує точну та стабільну передачу кольору з широкими кутами огляду. Частота оновлення 100 Гц разом з функцією AdaptiveSync забезпечує миттєве та відчутне покращення плавності зображення. Роздільна здатність QHD (2560 x 1440) дозволяє екрану вміщувати майже на 77% більше інформації, ніж Full HD дисплей. Високі значення контрасту та яскравості забезпечують відмінну продуктивність для фотодизайну та веб-дизайну. Оснащений динаміками, роз'ємом для навушників, підключеннями HDMI та DisplayPort, функцією зменшення синього світла для зменшення втоми очей та ергономічною підставкою, що регулюється по висоті на 150 мм для оптимального комфорту користувача, цей 27’’ монітор є відмінним вибором як для налаштувань з кількома моніторами, так і для офісних застосунків.
IPS Технологія
IPS дисплеї відомі своїми широкими кутами огляду, природними кольорами та точною передачею кольору. Вони особливо добре підходять для роботи з кольором.
QHD
Матриця з роздільною здатністю QHD (2560 x 1440) готова відобразити зображення великого розміру та високої роздільної здатності. Екран вміщує на 50% більше інформації порівняно з роздільною здатністю 1920x1080 пікселів.
HAS (150 мм) + PIVOT
Настроювана по висоті підставка (HAS, Height Adjustable Stand) дозволяє вибрати ідеальне положення екрану для максимального комфорту користувача під час роботи, що позитивно впливає на здоров'я та підвищує продуктивність праці. Можливість повертати екран дозволяє змінювати його положення з горизонтального на вертикальне. Це дуже корисна опція для зручності роботи з великими таблицями чи текстами.
100 Гц
Частота оновлення 100 Гц забезпечує підвищену плавність зображення. Це означає, що мерцання зменшується, а отже, втома очей стає менш помітною. Підвищена частота також означає плавніші переходи між контрастними кольорами, плавніші рухи в сценах як у фільмах, так і в іграх, а також зменшене мерцання курсору миші.
Без мерцання + зменшення синього світла
Оптимальне рішення для комфорту та здоров'я ваших очей. Безмерцаючі монітори з функцією зменшення синього світла значно знижують напругу та втому порівняно з звичайними моніторами.