|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−5%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Black |
|---|---|
| Призначення | Для дому та офісу (Універсальний) |
| Модель | XUB2797HSU-B2 |
| Формат екрану | 16:9 |
| Діагональ екрану | 27" |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Тип панелі | IPS |
| Яскравість | 300 кд/м² |
| Динамічна контрастність (DCR) | 80 000 000:1 |
| Кути огляду | 178/178 |
| Частота оновлення | 100 Гц |
| Час відгуку, мс | 1.00 |
| Покриття | Матове |
| Вбудовані колонки | Так |
| Вбудована камера | Ні |
| Інтерфейси | Display Port, HDMI, Mini-Jack (3.5 mm), USB 2.0 |
| Порти USB | USB 2.0 |
| Стандарт VESA | Так |
| Максимальний стандарт VESA | 100x100 мм |
| Блок живлення | Вбудований |
| Енергоспоживання в режимі очікування | 0,5 |
| Максимальна кількість кольорів | 16.7 млн. |
| Особливості монітору | Low Blue Light, USB-концентратор, Flicker Free, Безрамковий екран, Adaptive Sync |
| Властивості підставки | Регулювання кута нахилу екрану, Регулювання за висотою, Поворотна підставка, Поворот в портретний режим (Pivot) |
| Енергоспоживання | 23 |
| Кабелі в комплекті | HDMI , USB |
| Потужність вбудованних колонок | 2 Вт + 2 Вт |
| Розширена колірна гамма | 72% (NTSC 1976), 96% sRGB |
| Країна виробництва | China |
| Гарантія | 36 міс. |
| Статична контрастність | 1 000:1 |
| Вага без упаковки, кг | 5.5 кг |
| Вага з упаковкою, кг | 6.5 кг |
| Вбудовані колонки (опис) | 2 х 2 Вт |
| Висота видимої області | 336.3 мм |
| Контрастність динамічна | 80 000 000:1 |
| Контрастність статична | 1 000:1 |
| Крок між пікселами, мм | 0.31 |
| Поворот монітора (Swivel) | -60° ~ 60° |
| Поворотний екран (Pivot) | від 0 до 90° |
| Підсвічування | LED |
| Регулювання за висотою, мм | 150 |
| Регулювання нахилу | -5° ~ 23° |
| Регулювання положення | регулювання по висоті |
| Розміри з підставкою | 611.5 x (400.5~550.5) x 209.5 мм |
| Споживана потужність в робочому режимі | 23 Вт |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Технології поліпшення зображення | Flicker Free |
| Технології синхронізації | Adaptive-Sync |
| Тип монітора | Для дому та офісу |
| Час реакції матриці | 1мс (MPRT) |
| Ширина видимої області | 597.8 мм |
Новий відгук або коментар
Монітор IIYAMA (XUB2797HSU-B2)
Немає в наявності
Код товару: 302408
6 435 грн
6 799 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
27-дюймова IPS-панель з часом відгуку 1 мс MPRT, частотою оновлення 100 Гц, USB-концентратором і регульованою по висоті підставкою
Завдяки стильному дизайну з тонкими рамками, ProLite XUB2797HSU ідеально підходить для багатомоніторних конфігурацій. Технологія IPS забезпечує точну та стабільну передачу кольору з широкими кутами огляду. Частота оновлення 100 Гц у поєднанні з функцією AdaptiveSync гарантує плавне зображення без розривів і затримок. Високі показники яскравості та контрастності роблять цей монітор чудовим вибором для роботи з фотографією та веб-дизайном.
Модель оснащена вбудованими динаміками, USB-концентратором, аудіовиходом для навушників, портами HDMI і DisplayPort. Для зниження навантаження на очі передбачена функція зменшення синього світла. А ергономічна підставка з регулюванням висоти на 150 мм дозволяє налаштувати максимально комфортне положення екрана. Це — чудове рішення як для офісної роботи, так і для використання в багатомоніторних системах.
IPS-технологія
IPS-матриці відомі широкими кутами огляду, природною кольоропередачею та високою точністю відображення кольорів. Вони чудово підходять для роботи з графікою та кольоровим контентом.
Регулювання по висоті (150 мм) + поворот екрана (Pivot)
Підставка з можливістю регулювання висоти дозволяє індивідуально налаштувати положення екрана для зручної та продуктивної роботи. Можливість повороту дисплея у вертикальне положення особливо корисна при роботі з великими таблицями чи текстовими документами.
100 Гц
Частота оновлення 100 Гц забезпечує плавне зображення без мерехтіння, що знижує навантаження на очі. Висока частота також сприяє кращій передачі динамічних сцен у фільмах та іграх, а також плавному переміщенню курсору.
Зменшення синього світла
Довга робота за монітором часто викликає втому очей. Однією з причин є надмірна кількість синього світла. Функція зниження синього світла в цьому моніторі дозволяє зменшити навантаження на зір завдяки оптимізації яскравості та кольорової температури. Увімкнути її можна легко через екранне меню.
Динаміки та аудіовихід
Граєте чи дивитесь фільми? Використовуйте якісні вбудовані динаміки. Не хочете заважати іншим? Підключіть навушники через аудіороз’єм — і насолоджуйтесь звуком на повну.
Завдяки стильному дизайну з тонкими рамками, ProLite XUB2797HSU ідеально підходить для багатомоніторних конфігурацій. Технологія IPS забезпечує точну та стабільну передачу кольору з широкими кутами огляду. Частота оновлення 100 Гц у поєднанні з функцією AdaptiveSync гарантує плавне зображення без розривів і затримок. Високі показники яскравості та контрастності роблять цей монітор чудовим вибором для роботи з фотографією та веб-дизайном.
Модель оснащена вбудованими динаміками, USB-концентратором, аудіовиходом для навушників, портами HDMI і DisplayPort. Для зниження навантаження на очі передбачена функція зменшення синього світла. А ергономічна підставка з регулюванням висоти на 150 мм дозволяє налаштувати максимально комфортне положення екрана. Це — чудове рішення як для офісної роботи, так і для використання в багатомоніторних системах.
IPS-технологія
IPS-матриці відомі широкими кутами огляду, природною кольоропередачею та високою точністю відображення кольорів. Вони чудово підходять для роботи з графікою та кольоровим контентом.
Регулювання по висоті (150 мм) + поворот екрана (Pivot)
Підставка з можливістю регулювання висоти дозволяє індивідуально налаштувати положення екрана для зручної та продуктивної роботи. Можливість повороту дисплея у вертикальне положення особливо корисна при роботі з великими таблицями чи текстовими документами.
100 Гц
Частота оновлення 100 Гц забезпечує плавне зображення без мерехтіння, що знижує навантаження на очі. Висока частота також сприяє кращій передачі динамічних сцен у фільмах та іграх, а також плавному переміщенню курсору.
Зменшення синього світла
Довга робота за монітором часто викликає втому очей. Однією з причин є надмірна кількість синього світла. Функція зниження синього світла в цьому моніторі дозволяє зменшити навантаження на зір завдяки оптимізації яскравості та кольорової температури. Увімкнути її можна легко через екранне меню.
Динаміки та аудіовихід
Граєте чи дивитесь фільми? Використовуйте якісні вбудовані динаміки. Не хочете заважати іншим? Підключіть навушники через аудіороз’єм — і насолоджуйтесь звуком на повну.