|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Чорний |
|---|---|
| Ігрові технології | немає |
| Формат екрану | 16:9 |
| Діагональ екрану | 23.8" |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Тип панелі | IPS |
| Яскравість | 250 кд/м² |
| Кути огляду | 178°/178° |
| Частота оновлення | 100 Гц |
| Покриття екрану | Матове |
| Вбудовані колонки | Ні |
| Вбудована камера | Ні |
| Максимальний стандарт VESA | 100x100 мм |
| Підтримка замка Kensington | Так |
| Регулювання по висоті | Ні |
| Сенсорний екран | Ні |
| VGA, шт. | 1 |
| Безрамковий екран | Так |
| Вигнутий екран | Ні |
| Додаткові роз'єми | mini-jack 3.5 мм |
| Потужність вбудованних колонок | немає |
| HDMI, шт. | 1 |
| Гарантія | 36 міс. |
| Контрастність статична | 1 300:1 |
| Поворотний екран (Pivot) | відсутній |
| Споживана потужність в робочому режимі | 20.5 Вт |
| Час реакції матриці | 4 мс |
| Вага | 3.8 кг |
| Концентратор USB | немає |
| Розміри | 539.4х434х183 мм |
Новий відгук або коментар
Монiтор Lenovo 23.8" ThinkVision S24i-30 IPS Black 100Hz (63DEKAT3UA)
Немає в наявності
Код товару: 614759
3 853 грн
3 868 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Перетворіть свій робочий простір з монітором ThinkVision S24i-30 від Lenovo – поєднання яскравого дисплея та витонченого дизайну Пориньте у всесвіт яскравих зображень з 23,8-дюймовим монітором Lenovo ThinkVision S24i-30 (63DEKAT3UA). Завдяки роздільній здатності Full-HD 1920 x 1080 і колірному охопленню 99% sRGB кожна деталь буде чіткою, ясною і яскравою під будь-яким кутом. Функція нахилу та сумісність з кріпленням VESA дозволяють плавно регулювати положення екрана відповідно до ваших потреб, покращуючи поставу та зменшуючи напруження на очі. Дизайн, що доповнює ваш робочий простір Тонкі бічні рамки монітора, витончений корпус сірого кольору та функціональне керування за допомогою джойстика створюють робочий простір без зайвих перешкод. Додатковий вбудований тримач для телефону та затискачі для кабелів додають елегантності та практичності. Підключіть будь-який аксесуар за допомогою портів HDMI, VGA та аудіовиходу. S24i-30 надає вам гнучкість у створенні робочого простору, пристосованого до ваших потреб. Безпека користувача та турбота про довкілля Технологія Natural Low Blue Light забезпечує комфорт для очей під час тривалої роботи, мінімізуючи шкідливе синє світло. У поєднанні з відповідністю стандарту TCO 9.0 та екологічною упаковкою цей монітор є екологічно чистим доповненням до вашого робочого простору. Удоскональте свій робочий простір за допомогою монітора ThinkVision S24i-30. Відчуйте поєднання комфорту, яскравого дисплея та елегантного дизайну для більш продуктивного та ефективного робочого дня. Зробіть свій розумний вибір сьогодні!