|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Колір | Black |
|---|---|
| Призначення | Для дому та офісу (Універсальний) |
| Модель | E24-40 |
| Формат екрану | 16:9 |
| Діагональ екрану | 23.8" |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Тип панелі | IPS |
| Яскравість | 250 кд/м² |
| Динамічна контрастність (DCR) | 3 000 000:1 |
| Кути огляду | 178/178 |
| Частота оновлення | 100 Гц |
| Час відгуку, мс | 4.00 |
| Покриття | Матове |
| Вбудовані колонки | Так |
| Вбудована камера | Ні |
| Інтерфейси | VGA, Display Port, HDMI |
| Порти USB | Немає |
| Стандарт VESA | Так |
| Максимальний стандарт VESA | 100x100 мм |
| Блок живлення | Вбудований |
| Енергоспоживання в режимі очікування | < 0,5 |
| Особливості монітору | Low Blue Light, Flicker Free, Безрамковий екран |
| Властивості підставки | Регулювання кута нахилу екрану, Регулювання за висотою, Поворотна підставка, Поворот в портретний режим (Pivot) |
| Енергоспоживання | 13 |
| Кабелі в комплекті | HDMI |
| Потужність вбудованних колонок | 2 Вт + 2 Вт |
| Розширена колірна гамма | 99% sRGB |
| Країна виробництва | China |
| Гарантія | 36 міс. |
| Статична контрастність | 1 300:1 |
Новий відгук або коментар
Монітор LENOVO E24-40 (64BAMAT1UA)
В наявності
Код товару: 305081
4 932 грн
5 148 грн
Опис
Монітор Lenovo E24-40 – комфорт та продуктивність у деталях
Монітор Lenovo E24-40 з 23,8-дюймовою IPS-панеллю поєднує високу якість зображення та зручність у використанні. Завдяки 99% охоплення sRGB та контрастності 1300:1, кольори передаються яскраво та точно, а частота оновлення 100 Гц, яку можна вручну зменшити до 48 Гц, забезпечує плавну картинку без розривів.
Монітор оснащений універсальними портами VGA, HDMI® та DisplayPort, а також двома вбудованими динаміками по 2 Вт, що дозволяє легко підключати різні пристрої без додаткових аксесуарів. Технології Low Blue Light та Flicker-Free зменшують навантаження на очі під час тривалої роботи.
Ергономічна підставка з функціями підйому, нахилу, повороту та обертання (LTPS) дозволяє максимально зручно налаштувати монітор під ваші потреби.
Ідеальний варіант для роботи, навчання та розваг – Lenovo E24-40 поєднує стиль, продуктивність та комфорт у кожному кадрі.
Монітор Lenovo E24-40 з 23,8-дюймовою IPS-панеллю поєднує високу якість зображення та зручність у використанні. Завдяки 99% охоплення sRGB та контрастності 1300:1, кольори передаються яскраво та точно, а частота оновлення 100 Гц, яку можна вручну зменшити до 48 Гц, забезпечує плавну картинку без розривів.
Монітор оснащений універсальними портами VGA, HDMI® та DisplayPort, а також двома вбудованими динаміками по 2 Вт, що дозволяє легко підключати різні пристрої без додаткових аксесуарів. Технології Low Blue Light та Flicker-Free зменшують навантаження на очі під час тривалої роботи.
Ергономічна підставка з функціями підйому, нахилу, повороту та обертання (LTPS) дозволяє максимально зручно налаштувати монітор під ваші потреби.
Ідеальний варіант для роботи, навчання та розваг – Lenovo E24-40 поєднує стиль, продуктивність та комфорт у кожному кадрі.
![Монітор LENOVO E24-40 (64BAMAT1UA) [305081] Монітор LENOVO E24-40 (64BAMAT1UA) [305081]](/content/images/1/390x390l80mc0/69461731764716.jpg)
![Монітор LENOVO E24-40 (64BAMAT1UA) [305081] Монітор LENOVO E24-40 (64BAMAT1UA) [305081]](/content/images/1/390x390l80mc0/34366430931376.jpg)
![Монітор LENOVO E24-40 (64BAMAT1UA) [305081] Монітор LENOVO E24-40 (64BAMAT1UA) [305081]](/content/images/1/390x390l80mc0/51318009646252.jpg)
![Монітор LENOVO E24-40 (64BAMAT1UA) [305081] Монітор LENOVO E24-40 (64BAMAT1UA) [305081]](/content/images/1/390x390l80mc0/44539276418133.jpg)
![Монітор LENOVO E24-40 (64BAMAT1UA) [305081] Монітор LENOVO E24-40 (64BAMAT1UA) [305081]](/content/images/1/390x390l80mc0/46152642077010.jpg)
![Монітор LENOVO E24-40 (64BAMAT1UA) [305081] Монітор LENOVO E24-40 (64BAMAT1UA) [305081]](/content/images/1/390x390l80mc0/30296172621810.jpg)
![Монітор LENOVO E24-40 (64BAMAT1UA) [305081] Монітор LENOVO E24-40 (64BAMAT1UA) [305081]](/content/images/1/390x390l80mc0/45345327815797.jpg)
![Монітор LENOVO E24-40 (64BAMAT1UA) [305081] Монітор LENOVO E24-40 (64BAMAT1UA) [305081]](/content/images/1/390x390l80mc0/57686330799100.jpg)