|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Чорний |
|---|---|
| Призначення | Для дому та офісу (Універсальний) |
| Ігрові технології | немає |
| Модель | E27Q-40 |
| Формат екрану | 16:9 |
| Діагональ екрану | 27" |
| Роздільна здатність | 2560x1440 |
| Тип панелі | IPS |
| Яскравість | 350 кд/м² |
| Динамічна контрастність (DCR) | 3 000 000:1 |
| Кути огляду | 178/178 |
| Частота оновлення | 100 Гц |
| Час відгуку, мс | 4.00 |
| Покриття | Матове |
| Покриття екрану | Матове |
| Вбудовані колонки | Так |
| Вбудована камера | Так |
| Інтерфейси | 2 х HDMI |
| Порти USB | Немає |
| Стандарт VESA | Так |
| Максимальний стандарт VESA | 100x100 мм |
| Блок живлення | Вбудований |
| Енергоспоживання в режимі очікування | < 0,5 |
| Максимальна кількість кольорів | 16.7 млн. |
| Особливості монітору | Low Blue Light, Flicker Free, Безрамковий екран |
| Підтримка замка Kensington | Ні |
| Регулювання по висоті | Так |
| Сенсорний екран | Ні |
| DisplayPort, шт. | 1 |
| Безрамковий екран | Так |
| Вигнутий екран | Ні |
| Властивості підставки | Регулювання кута нахилу екрану, Регулювання за висотою, Поворотна підставка, Поворот в портретний режим (Pivot) |
| Додаткові роз'єми | немає |
| Енергоспоживання | 19,7 |
| Кабелі в комплекті | HDMI |
| Потужність вбудованних колонок | 2х2 Вт |
| Розширена колірна гамма | 99% sRGB |
| HDMI, шт. | 2 |
| Країна виробництва | China |
| Гарантія | 36 міс. |
| Статична контрастність | 1 500:1 |
| Вага без упаковки, кг | 6.2 кг |
| Вбудовані колонки (опис) | так |
| Контрастність статична | 1 500:1 |
| Поворотний екран (Pivot) | є |
| Підсвічування | LED |
| Регулювання положення | поворот монітора (Swivel). поворотний екран (Pivot). регулювання нахилу. регулювання по висоті |
| Розміри з підставкою | 613.1 x 538.5 x 220 мм |
| Споживана потужність в робочому режимі | 19,7 Вт |
| Споживана потужність у режимі очікування | < 0,5 Вт |
| Технології поліпшення зображення | Flicker Free. Low Blue Light. Natural Low Blue Light. TUV Low Blue Light. TUV Low Blue Light certified. tüv rheinland flicker free |
| Тип монітора | Широкоформатний. Для дому та офісу |
| Час реакції матриці | 4мс |
| Вага | 6.2 кг |
| Концентратор USB | немає |
| Розміри | 613х538.5х220 мм |
Новий відгук або коментар
Монітор Lenovo E27Q-40 (64BDGAT4EU)
Немає в наявності
Код товару: 727716
8 579 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Зустрічайте вірного помічника — Монітор Lenovo E27Q-40
Монітор Lenovo E27Q-40 (64BDGAT4EU) — це сучасне рішення для тих, хто цінує якість зображення, інноваційні технології та стильний дизайн. З його допомогою ви зможете максимізувати свою продуктивність, не жертвуючи комфортом.
Оснащений 27-дюймовим дисплеєм, цей монітор подарує деталізоване та яскраве зображення завдяки роздільній здатності 2560 x 1440 (QHD). Використання PLS-матриці надає виняткову точність передачі кольорів та розширені кути огляду 178/178 градусів, що є важливим для дизайнерів, фотографів і всіх, хто працює з візуальним контентом.
Монітор підтримує частоту оновлення 100 Гц, що забезпечує плавність та чіткість зображення навіть у динамічних сценах. Крім того, час реакції матриці в 4 мс робить цю модель чудовим вибором для геймерів та тих, хто цінує швидкість. Завдяки яскравості 350 кд/м² та статичній контрастності 1500:1, ви зможете насолоджуватися насиченими кольорами та чіткими деталями.
Технології турботи про зір Монітор Lenovo E27Q-40 оснащений інноваційними технологіями зниження негативного впливу на ваші очі. Це Natural Low Blue Light, Low Blue Light, а також TÜV Low Blue Light сертифікати, які дозволяють значно знизити вплив синього світла. Технологія Flicker Free забезпечує стабільність зображення, зменшуючи втому під час тривалої роботи.
Вбудовані колонки — це зручність без додаткових витрат на акустичні системи: ви отримуєте якісний звук прямо з монітора. Наявність веб-камери робить цю модель ще більш функціональною, забезпечуючи можливість проведення відеоконференцій без необхідності додаткового обладнання.
Ергономіка та гнучкість налаштувань Монітор обладнаний ергономічною підставкою з різноманітними можливостями регулювання: нахил від -5° до +22°, поворот на 360°, поворотний екран (Pivot) від -90° до +90°, регулювання по висоті до 155 мм. Це дозволяє налаштувати ідеальне положення для комфортного перегляду.
Вертикальна або горизонтальна установка можлива завдяки VESA-кріпленням (100x100 мм), що забезпечує додаткові варіанти розміщення. Підключення здійснюється за допомогою двох HDMI портів, що дозволяє з легкістю підключити різні пристрої.
Екологічність та енергоефективність Цей монітор відповідає високим стандартам енергоефективності та екологічності, про що свідчать сертифікати ENERGY Star, TCO, та EPEAT™ Gold. Це означає, що ви вибираєте не лише продуктивний, але й відповідальний підхід до споживання енергії.
Монітор Lenovo E27Q-40 – це ваш незамінний союзник у роботі та відпочинку, який поєднує в собі передові технології, функціональність та турботу про ваше здоров'я. Ідеальний вибір для тих, хто шукає універсальне рішення для будь-яких завдань, але не хоче йти на компроміси щодо якості та комфорту.
Монітор Lenovo E27Q-40 (64BDGAT4EU) — це сучасне рішення для тих, хто цінує якість зображення, інноваційні технології та стильний дизайн. З його допомогою ви зможете максимізувати свою продуктивність, не жертвуючи комфортом.
Оснащений 27-дюймовим дисплеєм, цей монітор подарує деталізоване та яскраве зображення завдяки роздільній здатності 2560 x 1440 (QHD). Використання PLS-матриці надає виняткову точність передачі кольорів та розширені кути огляду 178/178 градусів, що є важливим для дизайнерів, фотографів і всіх, хто працює з візуальним контентом.
Монітор підтримує частоту оновлення 100 Гц, що забезпечує плавність та чіткість зображення навіть у динамічних сценах. Крім того, час реакції матриці в 4 мс робить цю модель чудовим вибором для геймерів та тих, хто цінує швидкість. Завдяки яскравості 350 кд/м² та статичній контрастності 1500:1, ви зможете насолоджуватися насиченими кольорами та чіткими деталями.
Технології турботи про зір Монітор Lenovo E27Q-40 оснащений інноваційними технологіями зниження негативного впливу на ваші очі. Це Natural Low Blue Light, Low Blue Light, а також TÜV Low Blue Light сертифікати, які дозволяють значно знизити вплив синього світла. Технологія Flicker Free забезпечує стабільність зображення, зменшуючи втому під час тривалої роботи.
Вбудовані колонки — це зручність без додаткових витрат на акустичні системи: ви отримуєте якісний звук прямо з монітора. Наявність веб-камери робить цю модель ще більш функціональною, забезпечуючи можливість проведення відеоконференцій без необхідності додаткового обладнання.
Ергономіка та гнучкість налаштувань Монітор обладнаний ергономічною підставкою з різноманітними можливостями регулювання: нахил від -5° до +22°, поворот на 360°, поворотний екран (Pivot) від -90° до +90°, регулювання по висоті до 155 мм. Це дозволяє налаштувати ідеальне положення для комфортного перегляду.
Вертикальна або горизонтальна установка можлива завдяки VESA-кріпленням (100x100 мм), що забезпечує додаткові варіанти розміщення. Підключення здійснюється за допомогою двох HDMI портів, що дозволяє з легкістю підключити різні пристрої.
Екологічність та енергоефективність Цей монітор відповідає високим стандартам енергоефективності та екологічності, про що свідчать сертифікати ENERGY Star, TCO, та EPEAT™ Gold. Це означає, що ви вибираєте не лише продуктивний, але й відповідальний підхід до споживання енергії.
Монітор Lenovo E27Q-40 – це ваш незамінний союзник у роботі та відпочинку, який поєднує в собі передові технології, функціональність та турботу про ваше здоров'я. Ідеальний вибір для тих, хто шукає універсальне рішення для будь-яких завдань, але не хоче йти на компроміси щодо якості та комфорту.
![Монітор Lenovo E27Q-40 (64BDGAT4EU) [727716] Монітор Lenovo E27Q-40 (64BDGAT4EU) [727716]](/content/images/4/390x390l80mc0/62994543633843.jpg)
![Монітор Lenovo E27Q-40 (64BDGAT4EU) [727716] Монітор Lenovo E27Q-40 (64BDGAT4EU) [727716]](/content/images/4/390x390l80mc0/93845328566641.jpg)
![Монітор Lenovo E27Q-40 (64BDGAT4EU) [727716] Монітор Lenovo E27Q-40 (64BDGAT4EU) [727716]](/content/images/4/390x390l80mc0/74616059611496.jpg)
![Монітор Lenovo E27Q-40 (64BDGAT4EU) [727716] Монітор Lenovo E27Q-40 (64BDGAT4EU) [727716]](/content/images/4/390x390l80mc0/26220435908210.jpg)
![Монітор Lenovo E27Q-40 (64BDGAT4EU) [727716] Монітор Lenovo E27Q-40 (64BDGAT4EU) [727716]](/content/images/4/390x390l80mc0/29749861119501.jpg)
![Монітор Lenovo E27Q-40 (64BDGAT4EU) [727716] Монітор Lenovo E27Q-40 (64BDGAT4EU) [727716]](/content/images/4/390x390l80mc0/71167809886067.jpg)
![Монітор Lenovo E27Q-40 (64BDGAT4EU) [727716] Монітор Lenovo E27Q-40 (64BDGAT4EU) [727716]](/content/images/4/390x390l80mc0/58654758366813.jpg)
![Монітор Lenovo E27Q-40 (64BDGAT4EU) [727716] Монітор Lenovo E27Q-40 (64BDGAT4EU) [727716]](/content/images/4/390x390l80mc0/30468035833512.jpg)