|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−6%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Black |
|---|---|
| Призначення | Для дому та офісу (Універсальний), Графічний/веб дизайн, обробка відео (Color Critical) |
| Модель | P27QD-40 |
| Формат екрану | 16:9 |
| Діагональ екрану | 27" |
| Роздільна здатність | 2560х1440 |
| Тип панелі | IPS |
| Яскравість | 350 кд/м² |
| Динамічна контрастність (DCR) | 3 000 000:1 |
| Кути огляду | 178/178 |
| Частота оновлення | 120 Гц |
| Час відгуку, мс | 4.00 |
| Покриття | Антиблікове |
| Вбудовані колонки | Ні |
| Вбудована камера | Ні |
| Інтерфейси | DisplayPort Out, Display Port, HDMI, USB Type-C, Ethernet (RJ-45), LAN, USB type B, USB Type C OUT, 4 х USB 3.2 |
| Порти USB | USB-С, USB 3.2 |
| Стандарт VESA | Так |
| Максимальний стандарт VESA | 100x100 мм |
| Блок живлення | Вбудований |
| Енергоспоживання в режимі очікування | < 0,5 |
| Особливості монітору | USB-концентратор, Підтримка HDR, KVM перемикач, Flicker Free, Adaptive Sync, Безрамковий екран, Low Blue Light, USB Type-C Power Delivery |
| Властивості підставки | Регулювання кута нахилу екрану, Регулювання за висотою, Поворотна підставка, Поворот в портретний режим (Pivot) |
| Енергоспоживання | 15.5 |
| Кабелі в комплекті | DisplayPort , USB , USB Type C |
| Потужність Power Delivery | До 140 Вт |
| Розширена колірна гамма | 98% P3, 99% sRGB |
| Країна виробництва | China |
| Гарантія | 36 міс. |
| Статична контрастність | 1 500:1 |
Новий відгук або коментар
Монітор LENOVO P27QD-40 (64B3GAT2UA)
Немає в наявності
Код товару: 304620
14 149 грн
15 004 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
ThinkVision P27qd-40: універсальність, якість, зручність
ThinkVision P27qd-40 (64B3GAT2UA) — це монітор, створений для роботи, навчання й творчих завдань. Його 27-дюймовий QHD-екран із роздільною здатністю 2560x1440 відтворює чітке й деталізоване зображення. Антиблікове покриття забезпечує комфорт у приміщеннях із яскравим освітленням, а технологія Natural Low Blue Light дбає про здоров’я очей. Монітор легко регулюється за висотою, нахилом і поворотом, підлаштовуючись під індивідуальні потреби користувача.
Якість зображення для професіоналів
Частота оновлення до 120 Гц гарантує плавність у динамічних сценах, а широке охоплення кольорових просторів — 99% sRGB та 98% DCI-P3 — робить його чудовим вибором для дизайнерів, фотографів та інших креативних спеціалістів. Підтримка режиму Picture-in-Picture полегшує багатозадачність, дозволяючи працювати з кількома вікнами одночасно. Енергоощадні технології й smart-функції забезпечують ефективність без зайвих витрат.
Деталізація та реалістичність
QHD-дисплей з контрастністю 1500:1 та заводським калібруванням (Delta E<2) передає природні й точні кольори. Завдяки 10-бітній панелі та широким кутам огляду 178° ви отримаєте максимально реалістичне й комфортне зображення незалежно від ракурсу. Монітор підтримує змінну частоту від 24 до 120 Гц, підлаштовуючись під будь-який тип контенту.
Зручне підключення й багатофункціональність
ThinkVision P27qd-40 оснащений усім необхідним для сучасного робочого простору: чотири порти USB-A, два USB-C, HDMI, DisplayPort і Ethernet-з’єднання для стабільного інтернету. Daisy-Chain дає змогу підключати кілька дисплеїв одночасно, а вбудований KVM Switch дозволяє швидко перемикатися між різними пристроями.
ThinkVision P27qd-40 (64B3GAT2UA) — це монітор, створений для роботи, навчання й творчих завдань. Його 27-дюймовий QHD-екран із роздільною здатністю 2560x1440 відтворює чітке й деталізоване зображення. Антиблікове покриття забезпечує комфорт у приміщеннях із яскравим освітленням, а технологія Natural Low Blue Light дбає про здоров’я очей. Монітор легко регулюється за висотою, нахилом і поворотом, підлаштовуючись під індивідуальні потреби користувача.
Якість зображення для професіоналів
Частота оновлення до 120 Гц гарантує плавність у динамічних сценах, а широке охоплення кольорових просторів — 99% sRGB та 98% DCI-P3 — робить його чудовим вибором для дизайнерів, фотографів та інших креативних спеціалістів. Підтримка режиму Picture-in-Picture полегшує багатозадачність, дозволяючи працювати з кількома вікнами одночасно. Енергоощадні технології й smart-функції забезпечують ефективність без зайвих витрат.
Деталізація та реалістичність
QHD-дисплей з контрастністю 1500:1 та заводським калібруванням (Delta E<2) передає природні й точні кольори. Завдяки 10-бітній панелі та широким кутам огляду 178° ви отримаєте максимально реалістичне й комфортне зображення незалежно від ракурсу. Монітор підтримує змінну частоту від 24 до 120 Гц, підлаштовуючись під будь-який тип контенту.
Зручне підключення й багатофункціональність
ThinkVision P27qd-40 оснащений усім необхідним для сучасного робочого простору: чотири порти USB-A, два USB-C, HDMI, DisplayPort і Ethernet-з’єднання для стабільного інтернету. Daisy-Chain дає змогу підключати кілька дисплеїв одночасно, а вбудований KVM Switch дозволяє швидко перемикатися між різними пристроями.
![Монітор LENOVO P27QD-40 (64B3GAT2UA) [304620] Монітор LENOVO P27QD-40 (64B3GAT2UA) [304620]](/content/images/45/390x390l80mc0/25600722580150.jpg)
![Монітор LENOVO P27QD-40 (64B3GAT2UA) [304620] Монітор LENOVO P27QD-40 (64B3GAT2UA) [304620]](/content/images/45/390x390l80mc0/77760940881908.jpg)
![Монітор LENOVO P27QD-40 (64B3GAT2UA) [304620] Монітор LENOVO P27QD-40 (64B3GAT2UA) [304620]](/content/images/45/390x390l80mc0/81493786133648.jpg)
![Монітор LENOVO P27QD-40 (64B3GAT2UA) [304620] Монітор LENOVO P27QD-40 (64B3GAT2UA) [304620]](/content/images/45/390x390l80mc0/90706478788523.jpg)
![Монітор LENOVO P27QD-40 (64B3GAT2UA) [304620] Монітор LENOVO P27QD-40 (64B3GAT2UA) [304620]](/content/images/45/390x390l80mc0/16919715227675.jpg)
![Монітор LENOVO P27QD-40 (64B3GAT2UA) [304620] Монітор LENOVO P27QD-40 (64B3GAT2UA) [304620]](/content/images/45/390x390l80mc0/65756668687432.jpg)
![Монітор LENOVO P27QD-40 (64B3GAT2UA) [304620] Монітор LENOVO P27QD-40 (64B3GAT2UA) [304620]](/content/images/45/390x390l80mc0/50845056629630.jpg)