|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−4%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Black |
|---|---|
| Призначення | Ігровий (eSports) |
| Модель | R24e |
| Формат екрану | 16:9 |
| Діагональ екрану | 23.8" |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Тип панелі | IPS |
| Яскравість | 300 кд/м² |
| Динамічна контрастність (DCR) | 3 000 000:1 |
| Кути огляду | 178/178 |
| Частота оновлення | 180 Гц |
| Час відгуку, мс | 0.50 |
| Покриття | Матове |
| Вбудовані колонки | Ні |
| Вбудована камера | Ні |
| Інтерфейси | Display Port, HDMI, Mini-Jack (3.5 mm) |
| Порти USB | Немає |
| Стандарт VESA | Так |
| Максимальний стандарт VESA | 100x100 мм |
| Блок живлення | Вбудований |
| Енергоспоживання в режимі очікування | < 0,5 |
| Максимальна кількість кольорів | 16.7 млн. |
| Особливості монітору | Low Blue Light, Flicker Free, AMD FreeSync, Безрамковий екран |
| Властивості підставки | Регулювання кута нахилу екрану, Регулювання за висотою, Поворотна підставка, Поворот в портретний режим (Pivot) |
| Енергоспоживання | 16,6 |
| Кабелі в комплекті | HDMI |
| Розширена колірна гамма | 99% sRGB |
| Країна виробництва | China |
| Гарантія | 36 міс. |
| Статична контрастність | 1 000:1 |
| Вага без упаковки, кг | 4.8 кг |
| Вага з упаковкою, кг | 7 кг |
| Вбудовані колонки (опис) | немає |
| Висота видимої області | 296.5 мм |
| Контрастність статична | 1 000:1 |
| Крок між пікселами, мм | 0.27 |
| Поворот монітора (Swivel) | -30° ~ +30° |
| Поворотний екран (Pivot) | -90° ~ +90° |
| Підсвічування | WLED |
| Регулювання за висотою, мм | 135 |
| Регулювання нахилу | -5° ~ +22° |
| Регулювання положення | регулювання по висоті |
| Розміри з підставкою | 540.4 x (388~523) x 258.6 мм |
| Споживана потужність в робочому режимі | макс. 24 Вт |
| Технології поліпшення зображення | Eye Comfort |
| Технології синхронізації | AMD FreeSync |
| Тип монітора | Геймерський |
| Час реакції матриці | 4мс (GtG), 1мс (MPRT) |
| Ширина видимої області | 527 мм |
Новий відгук або коментар
Монітор LENOVO R24e (67CCGAC4UA)
Немає в наявності
Код товару: 301237
4 799 грн
4 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Переваги монітора Legion R24e
Монітор Legion R24e володіє низкою переваг, що роблять його ідеальним вибором для геймерів і професійного використання. Частота оновлення 180 Гц у поєднанні з надшвидким відгуком 0,5 мс гарантує плавний і динамічний геймплей без затримок. Технологія AMD FreeSync™ усуває розриви зображення, забезпечуючи максимальну якість візуального відтворення. Яскраві кольори та чітка деталізація підносять ігровий досвід на абсолютно новий рівень.
Створений для професійних геймерів
Legion R24e розроблений для тих, хто цінує комфорт і продуктивність під час тривалих ігрових сесій. Інноваційна підставка LTPS full-function ergo дозволяє зручно регулювати висоту, нахил і поворот екрану, що допомагає знизити втому та підвищити ефективність. Гнучкі можливості налаштування виділяють цей монітор серед конкурентів, забезпечуючи максимальну ергономіку та зручність у використанні.
Високоякісний дисплей
Legion R24e оснащений дисплеєм із роздільною здатністю Full HD та широкою кольоровою гамою, що забезпечує яскраві, насичені та деталізовані зображення. Висока точність передачі кольорів робить його відмінним вибором не лише для ігор, а й для роботи з графікою та перегляду мультимедійного контенту. Покращена яскравість і контрастність сприяють ще більшому зануренню у віртуальний світ.
Широкі можливості підключення
Монітор має різноманітні порти, включаючи HDMI, DisplayPort та USB, що дає змогу легко підключати його до будь-яких пристроїв. Завдяки підтримці сучасних стандартів передавання даних ви отримуєте стабільну якість зображення та звуку. Legion R24e поєднує в собі високу продуктивність, універсальність і комфорт, що робить його ідеальним рішенням для ігор, роботи та розваг.
Монітор Legion R24e володіє низкою переваг, що роблять його ідеальним вибором для геймерів і професійного використання. Частота оновлення 180 Гц у поєднанні з надшвидким відгуком 0,5 мс гарантує плавний і динамічний геймплей без затримок. Технологія AMD FreeSync™ усуває розриви зображення, забезпечуючи максимальну якість візуального відтворення. Яскраві кольори та чітка деталізація підносять ігровий досвід на абсолютно новий рівень.
Створений для професійних геймерів
Legion R24e розроблений для тих, хто цінує комфорт і продуктивність під час тривалих ігрових сесій. Інноваційна підставка LTPS full-function ergo дозволяє зручно регулювати висоту, нахил і поворот екрану, що допомагає знизити втому та підвищити ефективність. Гнучкі можливості налаштування виділяють цей монітор серед конкурентів, забезпечуючи максимальну ергономіку та зручність у використанні.
Високоякісний дисплей
Legion R24e оснащений дисплеєм із роздільною здатністю Full HD та широкою кольоровою гамою, що забезпечує яскраві, насичені та деталізовані зображення. Висока точність передачі кольорів робить його відмінним вибором не лише для ігор, а й для роботи з графікою та перегляду мультимедійного контенту. Покращена яскравість і контрастність сприяють ще більшому зануренню у віртуальний світ.
Широкі можливості підключення
Монітор має різноманітні порти, включаючи HDMI, DisplayPort та USB, що дає змогу легко підключати його до будь-яких пристроїв. Завдяки підтримці сучасних стандартів передавання даних ви отримуєте стабільну якість зображення та звуку. Legion R24e поєднує в собі високу продуктивність, універсальність і комфорт, що робить його ідеальним рішенням для ігор, роботи та розваг.