|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−3%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Black |
|---|---|
| Призначення | Ігровий (eSports) |
| Модель | R27qe |
| Формат екрану | 16:9 |
| Діагональ екрану | 27" |
| Роздільна здатність | 2560х1440 |
| Тип панелі | IPS |
| Яскравість | 450 кд/м² |
| Динамічна контрастність (DCR) | 3 000 000:1 |
| Кути огляду | 178/178 |
| Частота оновлення | 180 Гц |
| Час відгуку, мс | 0.50 |
| Покриття | Матове |
| Вбудовані колонки | Ні |
| Вбудована камера | Ні |
| Інтерфейси | Display Port, 2xHDMI, Mini-Jack (3.5 mm) |
| Порти USB | Немає |
| Стандарт VESA | Так |
| Максимальний стандарт VESA | 100x100 мм |
| Блок живлення | Вбудований |
| Енергоспоживання в режимі очікування | < 0,5 |
| Максимальна кількість кольорів | 16.7 млн. |
| Особливості монітору | Low Blue Light, Flicker Free, Підтримка HDR, AMD FreeSync, Безрамковий екран, Adaptive Sync |
| Властивості підставки | Регулювання кута нахилу екрану, Регулювання за висотою, Поворотна підставка, Поворот в портретний режим (Pivot) |
| Енергоспоживання | 22 |
| Кабелі в комплекті | DisplayPort |
| Розширена колірна гамма | 90% DCI-P3, 99% sRGB |
| Країна виробництва | China |
| Гарантія | 36 міс. |
| Статична контрастність | 1 000:1 |
| Вага без упаковки, кг | 6.14 кг |
| Вага з упаковкою, кг | 8.16 кг |
| Вбудовані колонки (опис) | немає |
| Висота видимої області | 335.7 мм |
| Контрастність статична | 1 000:1 |
| Крок між пікселами, мм | 0.23 |
| Поворот монітора (Swivel) | -30° ~ +30° |
| Поворотний екран (Pivot) | -90° ~ +90° |
| Підсвічування | WLED |
| Регулювання за висотою, мм | 120 |
| Регулювання нахилу | -5° ~ +22° |
| Регулювання положення | регулювання по висоті |
| Розміри з підставкою | 613.2 x (385~505) x 258.8 мм |
| Споживана потужність в робочому режимі | макс. 46 Вт |
| Технології поліпшення зображення | Low Blue Light |
| Технології синхронізації | AMD FreeSync |
| Тип монітора | Геймерський |
| Час реакції матриці | 4мс/1мс/0.5мс |
| Ширина видимої області | 596.7 мм |
Новий відгук або коментар
Монітор LENOVO R27qe (67C5GAC1UA)
Немає в наявності
Код товару: 302376
9 687 грн
9 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Оновіть свій ігровий рівень із Lenovo Legion R27qe
Lenovo Legion R27qe (67C5GAC1UA) створений для максимального занурення в гру. Завдяки частоті оновлення 180 Гц, миттєвому відгуку MPRT 0,5 мс та 27-дюймовому QHD-дисплею з 99% покриттям sRGB, він відкриває перед геймерами нові можливості.
Захоплюючий ігровий процес
Відкрийте новий рівень деталізації завдяки 27-дюймовому QHD-дисплею, що забезпечує чітке та яскраве зображення. Частота оновлення 180 Гц гарантує плавну картинку без ривків і затримок. Час відгуку MPRT 0,5 мс дозволяє миттєво реагувати на будь-які ігрові ситуації. AMD FreeSync™ Premium та сертифікація ClearMR 6000 усувають розмиття та забезпечують стабільний, чіткий геймплей.
Вражаюча графіка
99% охоплення sRGB і 90% DCI-P3 відтворюють насичені кольори та природні відтінки. Сертифікація VESA HDR 400 додає реалістичних світлових ефектів і глибоких тіней. Вбудовані подвійні 3 Вт динаміки створюють насичений стереозвук для повного занурення в гру.
Комфорт та безпека
Підставка LTPS Ergo Stand дозволяє змінювати нахил, висоту, обертання та поворот для ідеального положення екрана. Технологія Natural Low Blue Light зменшує навантаження на очі без спотворення кольорів. Підтримка Lenovo Artery відкриває доступ до широких можливостей кастомізації.
Lenovo Legion R27qe (67C5GAC1UA) створений для максимального занурення в гру. Завдяки частоті оновлення 180 Гц, миттєвому відгуку MPRT 0,5 мс та 27-дюймовому QHD-дисплею з 99% покриттям sRGB, він відкриває перед геймерами нові можливості.
Захоплюючий ігровий процес
Відкрийте новий рівень деталізації завдяки 27-дюймовому QHD-дисплею, що забезпечує чітке та яскраве зображення. Частота оновлення 180 Гц гарантує плавну картинку без ривків і затримок. Час відгуку MPRT 0,5 мс дозволяє миттєво реагувати на будь-які ігрові ситуації. AMD FreeSync™ Premium та сертифікація ClearMR 6000 усувають розмиття та забезпечують стабільний, чіткий геймплей.
Вражаюча графіка
99% охоплення sRGB і 90% DCI-P3 відтворюють насичені кольори та природні відтінки. Сертифікація VESA HDR 400 додає реалістичних світлових ефектів і глибоких тіней. Вбудовані подвійні 3 Вт динаміки створюють насичений стереозвук для повного занурення в гру.
Комфорт та безпека
Підставка LTPS Ergo Stand дозволяє змінювати нахил, висоту, обертання та поворот для ідеального положення екрана. Технологія Natural Low Blue Light зменшує навантаження на очі без спотворення кольорів. Підтримка Lenovo Artery відкриває доступ до широких можливостей кастомізації.