|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Колір | Black |
|---|---|
| Призначення | Для дому та офісу (Універсальний) |
| Модель | T24D-40 |
| Формат екрану | 16:9 |
| Діагональ екрану | 23.8" |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Тип панелі | IPS |
| Яскравість | 250 кд/м² |
| Динамічна контрастність (DCR) | 3 000 000:1 |
| Кути огляду | 178/178 |
| Частота оновлення | 120 Гц |
| Час відгуку, мс | 4.00 |
| Покриття | Антиблікове |
| Вбудовані колонки | Так |
| Вбудована камера | Ні |
| Інтерфейси | DisplayPort Out, Display Port, HDMI, LAN, 3 х USB 3.2, 2 x USB Type-C |
| Порти USB | USB-С, USB 3.2 |
| Стандарт VESA | Так |
| Максимальний стандарт VESA | 100x100 мм |
| Блок живлення | Вбудований |
| Енергоспоживання в режимі очікування | < 0,5 |
| Особливості монітору | Low Blue Light, USB-концентратор, Flicker Free, Безрамковий екран, USB Type-C Power Delivery |
| Властивості підставки | Регулювання кута нахилу екрану, Регулювання за висотою, Поворотна підставка, Поворот в портретний режим (Pivot) |
| Енергоспоживання | 16 |
| Кабелі в комплекті | DisplayPort , USB Type C |
| Потужність Power Delivery | До 100 Вт |
| Потужність вбудованних колонок | 2 Вт + 2 Вт |
| Розширена колірна гамма | 99% sRGB, 8 bit (6 bit + FRC) |
| Країна виробництва | China |
| Гарантія | 36 міс. |
| Статична контрастність | 1 500:1 |
Новий відгук або коментар
Монітор LENOVO T24D-40 (64B9GAT1UA)
В наявності
Код товару: 305787
9 353 грн
9 812 грн
Опис
Універсальний монітор для дому та офісу
ThinkVision T24D-40 (64B9GAT1UA) легко стане частиною вашого робочого або домашнього простору — для роботи, навчання чи відпочинку. 23,8-дюймовий IPS-дисплей із роздільною здатністю Full HD (1920×1080) забезпечує чітке зображення та природні кольори. Антиблікове покриття додає комфорту навіть у добре освітлених приміщеннях. А завдяки гнучким налаштуванням висоти, нахилу та повороту ви зможете підібрати ідеальне положення екрана під себе. Це надійне та універсальне рішення як для дому, так і для офісу.
ThinkVision T24D-40: плавність, деталізація, природні кольори
ThinkVision T24D-40 — це не просто стандартний дисплей, а продуманий інструмент для щоденної продуктивності. Частота оновлення до 120 Гц робить картинку помітно плавнішою — під час перегляду відео, роботи з графікою або навіть у динамічних іграх. Контрастність 1500:1 та яскравість 250 ніт забезпечують виразні відтінки й насичені кольори. А повне покриття колірних просторів sRGB і BT.709 гарантує коректну передачу деталей. Додатковий плюс — фільтрація синього світла, що допомагає знизити навантаження на очі під час тривалої роботи.
Комфортне зображення з будь-якого ракурсу
IPS-матриця забезпечує широкі кути огляду 178° — зображення залишається чітким і стабільним незалежно від того, під яким кутом ви дивитесь на екран. Висока деталізація поєднується зі швидким відгуком: до 4 мс в екстремальному режимі, що особливо важливо для динамічного контенту. Монітор також підтримує змінну частоту оновлення 48–120 Гц, завдяки чому зберігає баланс між плавністю роботи та енергоефективністю.
Усе необхідне для підключення та керування
ThinkVision T24D-40 оснащений оптимальним набором інтерфейсів: HDMI, DisplayPort та USB-C — для зручного підключення різних пристроїв. Також передбачено три порти USB-A для периферії. Монітор підтримує VESA-кріплення, тож його легко встановити на кронштейн і звільнити робочий простір. А фірмові рішення Lenovo ThinkColour і Display Fleet Manager дозволяють комфортно керувати налаштуваннями та адмініструвати пристрої централізовано. До того ж модель відповідає сучасним стандартам екологічності й ергономіки — практичний вибір на кожен день.
ThinkVision T24D-40 (64B9GAT1UA) легко стане частиною вашого робочого або домашнього простору — для роботи, навчання чи відпочинку. 23,8-дюймовий IPS-дисплей із роздільною здатністю Full HD (1920×1080) забезпечує чітке зображення та природні кольори. Антиблікове покриття додає комфорту навіть у добре освітлених приміщеннях. А завдяки гнучким налаштуванням висоти, нахилу та повороту ви зможете підібрати ідеальне положення екрана під себе. Це надійне та універсальне рішення як для дому, так і для офісу.
ThinkVision T24D-40: плавність, деталізація, природні кольори
ThinkVision T24D-40 — це не просто стандартний дисплей, а продуманий інструмент для щоденної продуктивності. Частота оновлення до 120 Гц робить картинку помітно плавнішою — під час перегляду відео, роботи з графікою або навіть у динамічних іграх. Контрастність 1500:1 та яскравість 250 ніт забезпечують виразні відтінки й насичені кольори. А повне покриття колірних просторів sRGB і BT.709 гарантує коректну передачу деталей. Додатковий плюс — фільтрація синього світла, що допомагає знизити навантаження на очі під час тривалої роботи.
Комфортне зображення з будь-якого ракурсу
IPS-матриця забезпечує широкі кути огляду 178° — зображення залишається чітким і стабільним незалежно від того, під яким кутом ви дивитесь на екран. Висока деталізація поєднується зі швидким відгуком: до 4 мс в екстремальному режимі, що особливо важливо для динамічного контенту. Монітор також підтримує змінну частоту оновлення 48–120 Гц, завдяки чому зберігає баланс між плавністю роботи та енергоефективністю.
Усе необхідне для підключення та керування
ThinkVision T24D-40 оснащений оптимальним набором інтерфейсів: HDMI, DisplayPort та USB-C — для зручного підключення різних пристроїв. Також передбачено три порти USB-A для периферії. Монітор підтримує VESA-кріплення, тож його легко встановити на кронштейн і звільнити робочий простір. А фірмові рішення Lenovo ThinkColour і Display Fleet Manager дозволяють комфортно керувати налаштуваннями та адмініструвати пристрої централізовано. До того ж модель відповідає сучасним стандартам екологічності й ергономіки — практичний вибір на кожен день.