|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−4%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Black |
|---|---|
| Призначення | Для дому та офісу (Універсальний) |
| Модель | T27p-30 |
| Формат екрану | 16:9 |
| Діагональ екрану | 27" |
| Роздільна здатність | 3840x2160 |
| Тип панелі | IPS |
| Яскравість | 350 кд/м² |
| Динамічна контрастність (DCR) | 3 000 000:1 |
| Кути огляду | 178/178 |
| Частота оновлення | 60 Гц |
| Час відгуку, мс | 4.00 |
| Покриття | Матове |
| Вбудовані колонки | Ні |
| Вбудована камера | Ні |
| Інтерфейси | Display Port, HDMI, USB Type-C, Mini-Jack (3.5 mm), USB 3.2, Ethernet (RJ-45), LAN |
| Порти USB | USB-С, USB 3.2 |
| Стандарт VESA | Так |
| Максимальний стандарт VESA | 100x100 мм |
| Блок живлення | Вбудований |
| Енергоспоживання в режимі очікування | < 0,5 |
| Максимальна кількість кольорів | 1.07 млрд. |
| Особливості монітору | Low Blue Light, USB-концентратор, Flicker Free, Безрамковий екран, USB Type-C Power Delivery |
| Властивості підставки | Регулювання кута нахилу екрану, Регулювання за висотою, Поворотна підставка, Поворот в портретний режим (Pivot) |
| Енергоспоживання | 35 |
| Кабелі в комплекті | USB Type C |
| Потужність Power Delivery | До 90 Вт |
| Розширена колірна гамма | 99% sRGB |
| Країна виробництва | China |
| Гарантія | 36 міс. |
| Статична контрастність | 1 300:1 |
| Вага без упаковки, кг | 7.3 кг |
| Вага з упаковкою, кг | 10.4 кг |
| Вбудовані колонки (опис) | немає |
| Висота видимої області | 335.7 мм |
| Контрастність статична | 1 300:1 |
| Крок між пікселами, мм | 0.16 |
| Підсвічування | WLED |
| Регулювання положення | регулювання по висоті |
| Розміри без підставки | 613.6 x 363.5 x 50 мм |
| Розміри з підставкою | 613.6 x (390.4~545.4) x 204.5 мм |
| Споживана потужність в робочому режимі | 35 Вт |
| Технології поліпшення зображення | Low Blue Light |
| Тип монітора | Для дому та офісу |
| Час реакції матриці | 6мс/4мс |
| Ширина видимої області | 596.7 мм |
Новий відгук або коментар
Монітор LENOVO T27p-30 (63A9GAT1EU)
Немає в наявності
Код товару: 300713
22 176 грн
23 100 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Монітор LENOVO T27p-30 (63A9GAT1EU)
Зручний та продуктивний монітор для комфортної роботи
Стильний монітор Lenovo ThinkVision T27p-30 (63A9GAT1EU) стане чудовим рішенням для вирішення бізнес-завдань будь-якої складності. З 27-дюймовим екраном він забезпечує високу чіткість та деталізацію зображення, а також легке підключення різноманітних пристроїв. ThinkVision T27p дозволяє облаштувати організоване й зручне робоче місце, що ідеально підходить для роботи з кресленнями, створення мультимедійного контенту або одночасного відкриття декількох застосунків.
Якісне зображення для творчих завдань
Lenovo ThinkVision T27p-30 Black має роздільну здатність 3840 × 2160 та яскравість 350 ніт, що забезпечує комфортну роботу з графікою та яскравими візуалізаціями. Монітор охоплює 99% кольорової гами sRGB, а широкі кути огляду (178 градусів) дозволяють зберегти точність зображення навіть при боковому перегляді.
Максимум можливостей для багатозадачності
Тонка рамка ThinkVision T27p завширшки лише 2 мм з трьох сторін дозволяє створювати мультимоніторні системи для підвищення ефективності роботи з великими проєктами та комфортного використання кількох програм. Мінімальна рамка зосереджує увагу на роботі, не відволікаючи зайвими деталями.
Створюйте зручне робоче середовище
Підставка Lenovo ThinkVision T27p дозволяє регулювати нахил і висоту монітора, обирати альбомну чи портретну орієнтацію для комфортної роботи. При необхідності його можна повісити на стіну завдяки кріпленню VESA. Підставка обладнана органайзером для кабелів і тримачем для смартфона, що забезпечує акуратність робочого простору. На задній панелі розташовані всі необхідні порти: USB 3.2, HDMI, DisplayPort та USB 3.2 Type-C, для зручного підключення пристроїв.
Зручний та продуктивний монітор для комфортної роботи
Стильний монітор Lenovo ThinkVision T27p-30 (63A9GAT1EU) стане чудовим рішенням для вирішення бізнес-завдань будь-якої складності. З 27-дюймовим екраном він забезпечує високу чіткість та деталізацію зображення, а також легке підключення різноманітних пристроїв. ThinkVision T27p дозволяє облаштувати організоване й зручне робоче місце, що ідеально підходить для роботи з кресленнями, створення мультимедійного контенту або одночасного відкриття декількох застосунків.
Якісне зображення для творчих завдань
Lenovo ThinkVision T27p-30 Black має роздільну здатність 3840 × 2160 та яскравість 350 ніт, що забезпечує комфортну роботу з графікою та яскравими візуалізаціями. Монітор охоплює 99% кольорової гами sRGB, а широкі кути огляду (178 градусів) дозволяють зберегти точність зображення навіть при боковому перегляді.
Максимум можливостей для багатозадачності
Тонка рамка ThinkVision T27p завширшки лише 2 мм з трьох сторін дозволяє створювати мультимоніторні системи для підвищення ефективності роботи з великими проєктами та комфортного використання кількох програм. Мінімальна рамка зосереджує увагу на роботі, не відволікаючи зайвими деталями.
Створюйте зручне робоче середовище
Підставка Lenovo ThinkVision T27p дозволяє регулювати нахил і висоту монітора, обирати альбомну чи портретну орієнтацію для комфортної роботи. При необхідності його можна повісити на стіну завдяки кріпленню VESA. Підставка обладнана органайзером для кабелів і тримачем для смартфона, що забезпечує акуратність робочого простору. На задній панелі розташовані всі необхідні порти: USB 3.2, HDMI, DisplayPort та USB 3.2 Type-C, для зручного підключення пристроїв.