|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−2%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Black |
|---|---|
| Призначення | Для дому та офісу (Універсальний) |
| Модель | T27QD-4v |
| Формат екрану | 16:9 |
| Діагональ екрану | 27" |
| Роздільна здатність | 2560х1440 |
| Тип панелі | IPS |
| Яскравість | 350 кд/м² |
| Динамічна контрастність (DCR) | 3 000 000:1 |
| Кути огляду | 178/178 |
| Частота оновлення | 120 Гц |
| Час відгуку, мс | 4.00 |
| Покриття | Антиблікове |
| Вбудовані колонки | Так |
| Вбудована камера | Так |
| Інтерфейси | DisplayPort Out, Display Port, HDMI, Mini-Jack (3.5 mm), LAN, 3 х USB 3.2, 2 x USB Type-C |
| Порти USB | USB-С, USB 3.2 |
| Стандарт VESA | Так |
| Максимальний стандарт VESA | 100x100 мм |
| Блок живлення | Вбудований |
| Енергоспоживання в режимі очікування | < 0,5 |
| Особливості монітору | Low Blue Light, USB-концентратор, Flicker Free, Безрамковий екран, Web-камера, USB Type-C Power Delivery, Вбудований мікрофон |
| Властивості підставки | Регулювання кута нахилу екрану, Регулювання за висотою, Поворотна підставка, Поворот в портретний режим (Pivot) |
| Енергоспоживання | 23.4 |
| Кабелі в комплекті | DisplayPort , USB Type C |
| Потужність Power Delivery | До 100 Вт |
| Потужність вбудованних колонок | 5 Вт + 5 Вт |
| Розширена колірна гамма | 99% sRGB, 8 bit true |
| Країна виробництва | China |
| Гарантія | 36 міс. |
| Статична контрастність | 1 500:1 |
Новий відгук або коментар
Монітор LENOVO T27QD-4v (64B8UAT1UA)
Немає в наявності
Код товару: 305791
16 075 грн
16 324 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
ThinkVision T27QD-4v: персональний центр для онлайн-співпраці
ThinkVision T27QD-4v (64B8UAT1UA) — це сучасний професійний монітор для тих, хто цінує стабільну роботу, комфорт і безпеку під час щоденних задач та онлайн-зустрічей. Модель створена як універсальне рішення для цифрового офісу: тут поєднані якісна картинка, вбудована 5 Мп вебкамера з мікрофоном, продумана ергономіка та сучасні функції для комунікації. Завдяки регулюванню нахилу й зручній конструкції працювати за ним комфортно навіть протягом тривалого часу.
Новий рівень професійного спілкування
ThinkVision T27QD-4v розроблений для продуктивності без компромісів. IPS-матриця з роздільною здатністю QHD (2560×1440) забезпечує чітке зображення та точну передачу кольорів із покриттям 99% sRGB і BT.709.
Вбудована вебкамера робить відеоконференції максимально зручними, а підтримка Windows Hello дозволяє швидко й безпечно входити в систему, захищаючи ваші дані.
Інтелектуальні AI-функції — автоматичне кадрування, розпізнавання кількох учасників і розумне керування гучністю — допомагають завжди виглядати й звучати професійно. А сертифікація Microsoft Teams робить монітор ідеальним рішенням для регулярних онлайн-нарад.
Преміальна картинка та захист для очей
Монітор демонструє відмінну якість зображення навіть у складних умовах освітлення. Яскравість 350 ніт і контрастність 1500:1 гарантують насичену, деталізовану картинку, а частота оновлення до 120 Гц забезпечує плавність під час роботи з динамічним контентом.
Антивідблискове покриття зменшує навантаження на очі, а технології Eyesafe® Display 2.0 та TÜV Rheinland® Eye Comfort мінімізують вплив синього світла — для комфортної роботи протягом усього дня.
Ідеально організований робочий простір
ThinkVision T27QD-4v оснащений повним набором портів для інтеграції в будь-яке робоче середовище: USB-C, HDMI 2.1, DisplayPort 1.4, RJ45 Ethernet, а також зручний USB-хаб для периферії.
Підтримка Smart Power дозволяє подавати до 100 Вт живлення на підключені пристрої, а можливість daisy-chain дає змогу з’єднувати кілька моніторів для розширення робочого простору. Тонкі рамки додають сучасного вигляду й роблять роботу з кількома екранами ще зручнішою.
ThinkVision T27QD-4v (64B8UAT1UA) — це сучасний професійний монітор для тих, хто цінує стабільну роботу, комфорт і безпеку під час щоденних задач та онлайн-зустрічей. Модель створена як універсальне рішення для цифрового офісу: тут поєднані якісна картинка, вбудована 5 Мп вебкамера з мікрофоном, продумана ергономіка та сучасні функції для комунікації. Завдяки регулюванню нахилу й зручній конструкції працювати за ним комфортно навіть протягом тривалого часу.
Новий рівень професійного спілкування
ThinkVision T27QD-4v розроблений для продуктивності без компромісів. IPS-матриця з роздільною здатністю QHD (2560×1440) забезпечує чітке зображення та точну передачу кольорів із покриттям 99% sRGB і BT.709.
Вбудована вебкамера робить відеоконференції максимально зручними, а підтримка Windows Hello дозволяє швидко й безпечно входити в систему, захищаючи ваші дані.
Інтелектуальні AI-функції — автоматичне кадрування, розпізнавання кількох учасників і розумне керування гучністю — допомагають завжди виглядати й звучати професійно. А сертифікація Microsoft Teams робить монітор ідеальним рішенням для регулярних онлайн-нарад.
Преміальна картинка та захист для очей
Монітор демонструє відмінну якість зображення навіть у складних умовах освітлення. Яскравість 350 ніт і контрастність 1500:1 гарантують насичену, деталізовану картинку, а частота оновлення до 120 Гц забезпечує плавність під час роботи з динамічним контентом.
Антивідблискове покриття зменшує навантаження на очі, а технології Eyesafe® Display 2.0 та TÜV Rheinland® Eye Comfort мінімізують вплив синього світла — для комфортної роботи протягом усього дня.
Ідеально організований робочий простір
ThinkVision T27QD-4v оснащений повним набором портів для інтеграції в будь-яке робоче середовище: USB-C, HDMI 2.1, DisplayPort 1.4, RJ45 Ethernet, а також зручний USB-хаб для периферії.
Підтримка Smart Power дозволяє подавати до 100 Вт живлення на підключені пристрої, а можливість daisy-chain дає змогу з’єднувати кілька моніторів для розширення робочого простору. Тонкі рамки додають сучасного вигляду й роблять роботу з кількома екранами ще зручнішою.
![Монітор LENOVO T27QD-4v (64B8UAT1UA) [305791] Монітор LENOVO T27QD-4v (64B8UAT1UA) [305791]](/content/images/15/390x390l80mc0/21973202514503.jpg)
![Монітор LENOVO T27QD-4v (64B8UAT1UA) [305791] Монітор LENOVO T27QD-4v (64B8UAT1UA) [305791]](/content/images/15/390x390l80mc0/62930513401568.jpg)
![Монітор LENOVO T27QD-4v (64B8UAT1UA) [305791] Монітор LENOVO T27QD-4v (64B8UAT1UA) [305791]](/content/images/15/390x390l80mc0/44618784649637.jpg)
![Монітор LENOVO T27QD-4v (64B8UAT1UA) [305791] Монітор LENOVO T27QD-4v (64B8UAT1UA) [305791]](/content/images/15/390x390l80mc0/35819613040817.jpg)
![Монітор LENOVO T27QD-4v (64B8UAT1UA) [305791] Монітор LENOVO T27QD-4v (64B8UAT1UA) [305791]](/content/images/15/390x390l80mc0/51815194519774.jpg)
![Монітор LENOVO T27QD-4v (64B8UAT1UA) [305791] Монітор LENOVO T27QD-4v (64B8UAT1UA) [305791]](/content/images/15/390x390l80mc0/19148531156386.jpg)
![Монітор LENOVO T27QD-4v (64B8UAT1UA) [305791] Монітор LENOVO T27QD-4v (64B8UAT1UA) [305791]](/content/images/15/390x390l80mc0/51818278175319.jpg)
![Монітор LENOVO T27QD-4v (64B8UAT1UA) [305791] Монітор LENOVO T27QD-4v (64B8UAT1UA) [305791]](/content/images/15/390x390l80mc0/28058106350008.jpg)