|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−5%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Чорний |
|---|---|
| Ігрові технології | AMD FreeSync |
| Формат екрану | 16:9 |
| Діагональ екрану | 27" |
| Роздільна здатність | 2560х1440 |
| Тип панелі | QD-OLED |
| Яскравість | 250 кд/м² |
| Кути огляду | 178°/178° |
| Частота оновлення | 360 Гц |
| Покриття екрану | Матове |
| Вбудовані колонки | Ні |
| Вбудована камера | Ні |
| Максимальний стандарт VESA | 100x100 мм |
| Підтримка замка Kensington | Так |
| Регулювання по висоті | Так |
| Сенсорний екран | Ні |
| DisplayPort, шт. | 1 |
| Безрамковий екран | Так |
| Вигнутий екран | Так |
| Додаткові роз'єми | 1хUSB Type-C, mini jack 3.5 mm |
| Потужність вбудованних колонок | немає |
| HDMI, шт. | 2 |
| Гарантія | 36 міс. |
| Контрастність статична | 1 500 000:1 |
| Поворотний екран (Pivot) | є |
| Час реакції матриці | 0.03 мс |
| Вага | 8.3 кг |
| Концентратор USB | 2хUSB2.0 |
| Розміри | 610х422х242 мм |
Новий відгук або коментар
Монітор MSI 27" QD-OLED Black 360Hz (MPG 271QRX)
Немає в наявності
Код товару: 611887
38 914 грн
40 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Вся краса ваших перемог на екрані ігрового монітора MPG 271QRX QD-OLED! Він оснащується вигнутою екранною панеллю QD-OLED нового покоління з роздільною здатністю 2560x1440 (WQHD), частотою оновлення 360Гц та низьким часом відгуку – 0,03мс GtG. Чіткість при показі динамічного контенту та глибокий чорний колір сертифіковані за стандартами VESA: ClearMR 13000 та DisplayHDR True Black 400. Технологія OLED Care 2.0 знижує ризик вигоряння екрану. Для власників ігрових консолей монітор пропонує інтерфейс HDMI 2.1 із пропускною здатністю 48Гбіт/с, підтримкою частоти кадрів 120Гц, змінною частотою оновлення VRR та режимом ALLM.