|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−7%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Чорний |
|---|---|
| Ігрові технології | Adaptive Sync |
| Формат екрану | 16:9 |
| Діагональ екрану | 31.5" |
| Роздільна здатність | 2560х1440 |
| Тип панелі | VA |
| Яскравість | 300 кд/м² |
| Кути огляду | 178°/178° |
| Частота оновлення | 240 Гц |
| Покриття екрану | Матове |
| Вбудовані колонки | Ні |
| Вбудована камера | Ні |
| Максимальний стандарт VESA | 100x100 мм |
| Підтримка замка Kensington | Так |
| Регулювання по висоті | Так |
| Сенсорний екран | Ні |
| DisplayPort, шт. | 1 |
| Безрамковий екран | Так |
| Вигнутий екран | Так |
| Додаткові роз'єми | mini-jack 3.5 мм, 1хUSB Type-C |
| Потужність вбудованних колонок | немає |
| HDMI, шт. | 2 |
| Гарантія | 36 міс. |
| Контрастність статична | 3 500:1 |
| Поворотний екран (Pivot) | відсутній |
| Час реакції матриці | 0.5 мс |
| Вага | 7.78 кг |
| Концентратор USB | немає |
| Розміри | 704.62x467.02x280.98 мм |
Новий відгук або коментар
Монітор MSI 31.5" VA Black Curved 240Hz (MAG 325CQRXF E2)
Немає в наявності
Код товару: 611900
15 790 грн
16 899 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Серія MAG (MSI ARSENAL GAMING) призначена для геймерів, котрі хочуть домінувати на полях віртуальних битв. Натхненна незрівнянною міцністю і бездоганною надійністю військової техніки, вона включає повноцінний ігровий арсенал. Окрім відмінних технічних характеристик, пристрої MAG можуть похвалитися оригінальним дизайном, що відображає сильний характер усієї серії. Краса в деталях Ігровий монітор MSI оснащений WQHD-панеллю, що підтримує роздільну здатність до 2560x1440. Ця панель формату 16:9 дає змогу геймерам розглядати більші ігрові сцени, якщо порівняти з традиційними FHD-панелями, і забезпечувати захопливе зображення. Плавна стрімкість і точність Оснащений частотою оновлення 240 Гц і часом відгуку 0.5 мс (GtG, мін.), що дає перевагу в жанрах ігор, що швидко розвиваються, як-от ігри від першої особи шутери, бойовики, стратегій у реальному часі та спорт. Бачити чітко, бачити комфортно Технології Anti-Flicker і Less Blue Light забезпечують дуже комфортний перегляд завдяки зменшенню мерехтіння та нижчому рівню синього світла. Ви можете грати довше, не відчуваючи втоми очей. Adaptive-Sync Ігровий монітор MSI оснащений технологією Adaptive Sync, яка забезпечує плавну візуалізацію ігрового процесу. Технологія Adaptive Sync синхронізує частоту оновлення монітора з графічним процесором для усунення розривів зображення на екрані. Зображення без затримок, яке забезпечує Adaptive Sync, дає вам змогу насолоджуватися грою. Найяскравіший дисплей Монітор MSI, оснащений підтримкою HDR, створює зображення з більшою деталізацією, ширшим діапазоном кольорів, а зовнішній вигляд ближчий до того, що сприймає людське око, порівняно з традиційними моніторами. Це гарантує чудові враження від ігор і мультимедіа завдяки передавачі кожної деталі з живими кольорами та винятковою чіткістю. Дисплей Type-C Підключення через кабель USB Type-C дає змогу заряджати ваші пристрої (до 15 Вт) і легко відтворювати контент завдяки режиму DisplayPort Alt.