|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Колір | Black |
|---|---|
| Призначення | Портативний монітор |
| Модель | PRO MP165 E6 |
| Формат екрану | 16:9 |
| Діагональ екрану | 15.6" |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Тип панелі | IPS |
| Яскравість | 250 кд/м² |
| Динамічна контрастність (DCR) | 100 000 000:1 |
| Кути огляду | 178/178 |
| Частота оновлення | 60 Гц |
| Час відгуку, мс | 4.00 |
| Покриття | Антиблікове |
| Вбудовані колонки | Так |
| Вбудована камера | Ні |
| Інтерфейси | HDMI, 2 x USB Type-C |
| Стандарт VESA | Так |
| Максимальний стандарт VESA | 75x75 мм |
| Блок живлення | Зовнішній |
| Особливості монітору | USB Type-C Power Delivery |
| Властивості підставки | Регулювання кута нахилу екрану |
| Кабелі в комплекті | HDMI , USB Type C |
| Потужність Power Delivery | До 15 Вт |
| Потужність вбудованних колонок | 2 x 1 |
| Розширена колірна гамма | 8 bit (6 bit + FRC), 49.51% sRGB |
| Країна виробництва | China |
| Гарантія | 36 міс. |
| Статична контрастність | 1 000:1 |
Новий відгук або коментар
Опис
Ваш персональний помічник — завжди поруч
Лише один кабель Type-C забезпечує і живлення, і передачу відеосигналу, що робить підключення максимально простим і зручним. Жодних зайвих дротів — просто під’єднайте та починайте роботу будь-де.
Зосередженість без компромісів
Тонкий і легкий корпус дозволяє легко підвищити продуктивність — чи то в кав’ярні, офісі, чи під час віддаленої роботи.
Один кабель — максимум можливостей
Підключення через один Type-C кабель усуває безлад на робочому місці та забезпечує швидкий старт без зайвих налаштувань.
Універсальна сумісність
Легко під’єднуйте камеру, ігрову консоль або смартфон. Насолоджуйтесь якісним зображенням на одному екрані незалежно від пристрою — для роботи чи розваг.
Кабелі з L-подібним роз’ємом
Продуманий дизайн L-подібних кабелів допомагає зручно організувати простір, зменшуючи навантаження на роз’єми та створюючи охайне робоче середовище.
Гнучкість налаштувань — екран під ваші потреби
Вбудована підставка з можливістю регулювання дозволяє легко обрати оптимальний кут огляду. Підтримка кріплення на штатив і стандарту VESA відкриває широкі можливості для інтеграції — на столі, стіні або в професійних інсталяціях.
Підтримка VESA-кріплення
Ідеальне рішення для торгових точок, POS-систем та промислових середовищ. Легко інтегрується у стаціонарні конструкції для акуратного та професійного вигляду.
Енергоефективність і турбота про довкілля
Модель створена з урахуванням принципів сталого розвитку, допомагаючи зменшити вплив на навколишнє середовище.
Лише один кабель Type-C забезпечує і живлення, і передачу відеосигналу, що робить підключення максимально простим і зручним. Жодних зайвих дротів — просто під’єднайте та починайте роботу будь-де.
Зосередженість без компромісів
Тонкий і легкий корпус дозволяє легко підвищити продуктивність — чи то в кав’ярні, офісі, чи під час віддаленої роботи.
Один кабель — максимум можливостей
Підключення через один Type-C кабель усуває безлад на робочому місці та забезпечує швидкий старт без зайвих налаштувань.
Універсальна сумісність
Легко під’єднуйте камеру, ігрову консоль або смартфон. Насолоджуйтесь якісним зображенням на одному екрані незалежно від пристрою — для роботи чи розваг.
Кабелі з L-подібним роз’ємом
Продуманий дизайн L-подібних кабелів допомагає зручно організувати простір, зменшуючи навантаження на роз’єми та створюючи охайне робоче середовище.
Гнучкість налаштувань — екран під ваші потреби
Вбудована підставка з можливістю регулювання дозволяє легко обрати оптимальний кут огляду. Підтримка кріплення на штатив і стандарту VESA відкриває широкі можливості для інтеграції — на столі, стіні або в професійних інсталяціях.
Підтримка VESA-кріплення
Ідеальне рішення для торгових точок, POS-систем та промислових середовищ. Легко інтегрується у стаціонарні конструкції для акуратного та професійного вигляду.
Енергоефективність і турбота про довкілля
Модель створена з урахуванням принципів сталого розвитку, допомагаючи зменшити вплив на навколишнє середовище.