|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−3%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
3
«Покупка частинами» від Monobank на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка монобанк
- 2. Встановлений додаток «Monobank« на мобільному пристрої
- 3. Доступний кредитний ліміт який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Чорний |
|---|---|
| Ігрові технології | AMD FreeSync |
| Формат екрану | 16:9 |
| Діагональ екрану | 27" |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Тип панелі | IPS |
| Яскравість | 300 кд/м² |
| Кути огляду | 178°/178° |
| Частота оновлення | 100 Гц |
| Покриття екрану | Матове |
| Вбудовані колонки | Ні |
| Вбудована камера | Ні |
| Максимальний стандарт VESA | 75x75 мм |
| Підтримка замка Kensington | Так |
| Регулювання по висоті | Ні |
| Сенсорний екран | Ні |
| VGA, шт. | 1 |
| Безрамковий екран | Так |
| Вигнутий екран | Ні |
| Додаткові роз'єми | mini-jack 3.5 мм |
| Потужність вбудованних колонок | немає |
| HDMI, шт. | 1 |
| Гарантія | 36 міс. |
| Контрастність статична | 1 000:1 |
| Поворотний екран (Pivot) | відсутній |
| Споживана потужність в робочому режимі | 36 Вт |
| Час реакції матриці | 1 мс |
| Вага | 4 кг |
| Концентратор USB | немає |
| Розміри | 613х481х165 мм |
Новий відгук або коментар
Монітор Prologix 27" IPS Black 100Hz (PL2724HE)
Немає в наявності
Код товару: 605581
4 049 грн
4 189 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Монітор Prologix 27" PL2724HE IPS Black - якість та функціональність. Не відмовляйте собі в задоволенні користуватися сучасним та якісним монітором Prologix 27" PL2724HE IPS Black. Цей монітор вражає своєю якістю та функціональністю. Безрамковий дисплей та 16.7 мільйонів кольорів забезпечать вам якісний візуальний досвід. З частотою оновлення 100 Гц та швидкістю відгуку 7 мс (1 мс MPRT), ви отримаєте плавну роботу без затримок та розмивання. Зручність на перший план Завдяки великим кутам огляду і можливості нахилу екрану ви завжди знайдете оптимальний ракурс для комфортного перегляду. Монітор оснащений різними інтерфейсами, включаючи D-Sub (VGA) та HDMI, що робить його сумісним з багатьма пристроями. Навіть без вбудованих колонок цей монітор все одно дозволяє насолоджуватися чудовим якісним звуком завдяки вбудованому аудіо роз'єму 3.5 мм. Плавне відображення і особливості Особливістю цього монітора є підтримка FreeSync, що забезпечує плавну графіку та зменшує розриви відображення. Блок живлення зовнішній, що полегшує підключення та зберігання. Готовий до роботи! З комплектації ви отримаєте все необхідне для швидкого та легкого встановлення. Вага монітора становить лише 4 кг, що робить його портативним та зручним для перенесення. Гарантія на монітор - 36 місяців, що свідчить про його високу якість та надійність. Насолоджуйтеся високоякісним візуальним досвідом з монітором Prologix 27" PL2724HE IPS Black.
![Монітор Prologix 27" IPS Black 100Hz (PL2724HE) [605581] Монітор Prologix 27" IPS Black 100Hz (PL2724HE) [605581]](/content/images/8/390x390l80mc0/52341999784656.jpg)
![Монітор Prologix 27" IPS Black 100Hz (PL2724HE) [605581] Монітор Prologix 27" IPS Black 100Hz (PL2724HE) [605581]](/content/images/8/390x390l80mc0/29524533422537.jpg)
![Монітор Prologix 27" IPS Black 100Hz (PL2724HE) [605581] Монітор Prologix 27" IPS Black 100Hz (PL2724HE) [605581]](/content/images/8/207x390l80mc0/29610824661493.jpg)
![Монітор Prologix 27" IPS Black 100Hz (PL2724HE) [605581] Монітор Prologix 27" IPS Black 100Hz (PL2724HE) [605581]](/content/images/8/390x390l80mc0/24790442936506.jpg)
![Монітор Prologix 27" IPS Black 100Hz (PL2724HE) [605581] Монітор Prologix 27" IPS Black 100Hz (PL2724HE) [605581]](/content/images/8/390x390l80mc0/72702989759799.jpg)
![Монітор Prologix 27" IPS Black 100Hz (PL2724HE) [605581] Монітор Prologix 27" IPS Black 100Hz (PL2724HE) [605581]](/content/images/8/390x390l80mc0/86149833604502.jpg)