|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Чорний |
|---|---|
| Ігрові технології | AMD FreeSync |
| Формат екрану | 16:9 |
| Діагональ екрану | 23.6" |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Тип панелі | VA |
| Яскравість | 250 кд/м² |
| Кути огляду | 178°/178° |
| Частота оновлення | 180 Гц |
| Покриття екрану | Матове |
| Вбудовані колонки | Так |
| Вбудована камера | Ні |
| Максимальний стандарт VESA | 75x75 мм |
| Підтримка замка Kensington | Так |
| Регулювання по висоті | Ні |
| Сенсорний екран | Ні |
| DisplayPort, шт. | 1 |
| Безрамковий екран | Так |
| Вигнутий екран | Так |
| Додаткові роз'єми | mini-jack 3.5 мм |
| HDMI, шт. | 2 |
| Гарантія | 36 міс. |
| Контрастність статична | 3 000:1 |
| Поворотний екран (Pivot) | відсутній |
| Споживана потужність в робочому режимі | 30 Вт |
| Час реакції матриці | 1 мс |
| Вага | 3 кг |
| Концентратор USB | немає |
| Розміри | 535х414х168 мм |
Новий відгук або коментар
Монітор Prologix Gaming 23.6" VA Black Curved 180Hz (GM2425C)
Немає в наявності
Код товару: 611327
4 199 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Екран, що вражає якістю зображення Монітор Prologix GM2425C забезпечує вам чудовий візуальний досвід завдяки безрамковому дизайну та передовій VA CURVED матриці. Він має Full HD (1920x1080 пікселів) роздільну здатність. А безрамковий дизайн монітора Prologix GM2425C створює відчуття простору з 16,7 мільйонам кольорів та частотою оновлення 180 Гц. Комфорт перегляду з широкими кутами огляду та регульованим нахилом Завдяки широким кутам огляду 178° по горизонталі та вертикалі, Prologix GM2425C пропонує вам зручний перегляд з будь-якої позиції. Ви зможете налаштувати нахил екрана від -5° до 15°, щоб забезпечити оптимальний кут. Це не тільки допоможе зменшити втому та напруженість очей, але й підвищить якість вашого сприйняття контенту. Повна синхронізація з широким спектром інтерфейсів Монітор Prologix GM2425C оснащений всіма необхідними портами для забезпечення швидких та надійних з'єднань - 2xHDMI та DP для відео, аудіороз'єм 3.5 мм для навушників або зовнішніх колонок. Вбудовані динаміки легко відтворять чистий звук при перегляді фільмів, слуханні музики чи під час онлайн-конференцій, допомагаючи вам повністю зануритись у світ медіа без додаткових пристосувань. Технології, що підсилюють ваші враження Запровадьте у своє життя технологію Free-Sync, яка забезпечує плавність ігрового процесу. HDR розширює колірний спектр та контраст, підсилюючи кожен візуальний елемент. Цей монітор також має українське меню для легкого користування. Створений для практичності та тривалого використання Монітор Prologix GM2425C поставляється у комплекті з усім необхідним для максимально швидкого та зручного встановлення: кабелями HDMI, DP, адаптером живлення, зручною підставкою для розміщення на робочому столі, інструкцією та гарантійним талоном на 3 роки гарантії.
![Монітор Prologix Gaming 23.6" VA Black Curved 180Hz (GM2425C) [611327] Монітор Prologix Gaming 23.6" VA Black Curved 180Hz (GM2425C) [611327]](/content/images/14/390x390l80mc0/66611193980432.jpg)
![Монітор Prologix Gaming 23.6" VA Black Curved 180Hz (GM2425C) [611327] Монітор Prologix Gaming 23.6" VA Black Curved 180Hz (GM2425C) [611327]](/content/images/14/390x390l80mc0/87288407892486.jpg)
![Монітор Prologix Gaming 23.6" VA Black Curved 180Hz (GM2425C) [611327] Монітор Prologix Gaming 23.6" VA Black Curved 180Hz (GM2425C) [611327]](/content/images/14/390x390l80mc0/58621215021351.jpg)
![Монітор Prologix Gaming 23.6" VA Black Curved 180Hz (GM2425C) [611327] Монітор Prologix Gaming 23.6" VA Black Curved 180Hz (GM2425C) [611327]](/content/images/14/390x390l80mc0/30623259766497.jpg)
![Монітор Prologix Gaming 23.6" VA Black Curved 180Hz (GM2425C) [611327] Монітор Prologix Gaming 23.6" VA Black Curved 180Hz (GM2425C) [611327]](/content/images/14/390x390l80mc0/15603975550727.jpg)
![Монітор Prologix Gaming 23.6" VA Black Curved 180Hz (GM2425C) [611327] Монітор Prologix Gaming 23.6" VA Black Curved 180Hz (GM2425C) [611327]](/content/images/14/390x390l80mc0/76860413935377.jpg)