|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Чорний |
|---|---|
| Ігрові технології | AMD FreeSync |
| Формат екрану | 16:9 |
| Діагональ екрану | 24.5" |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Тип панелі | IPS |
| Яскравість | 400 кд/м² |
| Кути огляду | 178°/178° |
| Частота оновлення | 200 Гц |
| Покриття | Матове |
| Покриття екрану | Матове |
| Вбудовані колонки | Так |
| Вбудована камера | Ні |
| Інтерфейси | 1 х HDMI |
| Максимальний стандарт VESA | 100x100 мм |
| Максимальна кількість кольорів | 16.7 млн. |
| Підтримка замка Kensington | Ні |
| Регулювання по висоті | Ні |
| Сенсорний екран | Ні |
| DisplayPort, шт. | 1 |
| Безрамковий екран | Так |
| Вигнутий екран | Ні |
| Додаткові роз'єми | mini-jack 3.5 мм |
| Потужність вбудованних колонок | 2х3 Вт |
| HDMI, шт. | 1 |
| Гарантія | 36 міс. |
| Вага без упаковки, кг | 3.85 кг |
| Вбудовані колонки (опис) | 2 х 3 Вт |
| Контрастність статична | 1 000:1 |
| Поворотний екран (Pivot) | відсутній |
| Підсвічування | WLED |
| Регулювання положення | регулювання нахилу |
| Розміри з підставкою | 557 х 443 х 190 мм |
| Споживана потужність в робочому режимі | 36 Вт |
| Технології синхронізації | AMD FreeSync |
| Тип монітора | Геймерський |
| Час реакції матриці | 1 мс |
| Вага | 3.85 кг |
| Концентратор USB | немає |
| Розміри | 557х443х190 мм |
Новий відгук або коментар
Монітор Prologix Gaming 24.5" IPS Black 200Hz (GM2525HD)
Немає в наявності
Код товару: 605607
4 299 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Prologix GM2525HD — ігровий монітор із діагоналлю 24.5 дюйма, створений для динамічного геймплею та мультимедійних розваг. Оснащений IPS-матрицею з роздільною здатністю Full HD (1920x1080), цей дисплей гарантує яскраві кольори, широкі кути огляду та чітке зображення. Основні переваги: Частота оновлення 200 Гц — плавне зображення без розривів кадрів Час відгуку 1 мс — миттєва реакція на кожен рух Яскравість 400 кд/м2 — чудова видимість навіть у яскравому середовищі Порти HDMI та DisplayPort — зручне підключення до ПК, консолей та іншої техніки Вбудовані динаміки — чистий звук без зайвих дротів Стильний та функціональний Чорний корпус із тонкими рамками ідеально вписується в будь-яке робоче чи ігрове місце. Монітор поєднує високу продуктивність із сучасним дизайном, роблячи його чудовим вибором як для геймерів, так і для щоденного використання. Комплектація: Кабель DP, кабель живлення, підставка, інструкція, гарантійний талон
![Монітор Prologix Gaming 24.5" IPS Black 200Hz (GM2525HD) [605607] Монітор Prologix Gaming 24.5" IPS Black 200Hz (GM2525HD) [605607]](/content/images/9/390x390l80mc0/75179066606396.jpg)
![Монітор Prologix Gaming 24.5" IPS Black 200Hz (GM2525HD) [605607] Монітор Prologix Gaming 24.5" IPS Black 200Hz (GM2525HD) [605607]](/content/images/9/390x390l80mc0/79270239940987.jpg)
![Монітор Prologix Gaming 24.5" IPS Black 200Hz (GM2525HD) [605607] Монітор Prologix Gaming 24.5" IPS Black 200Hz (GM2525HD) [605607]](/content/images/9/390x390l80mc0/91536311418869.jpg)
![Монітор Prologix Gaming 24.5" IPS Black 200Hz (GM2525HD) [605607] Монітор Prologix Gaming 24.5" IPS Black 200Hz (GM2525HD) [605607]](/content/images/9/390x390l80mc0/38907226869346.jpg)
![Монітор Prologix Gaming 24.5" IPS Black 200Hz (GM2525HD) [605607] Монітор Prologix Gaming 24.5" IPS Black 200Hz (GM2525HD) [605607]](/content/images/9/390x390l80mc0/19653169239413.jpg)
![Монітор Prologix Gaming 24.5" IPS Black 200Hz (GM2525HD) [605607] Монітор Prologix Gaming 24.5" IPS Black 200Hz (GM2525HD) [605607]](/content/images/9/390x390l80mc0/39473873439117.jpg)
![Монітор Prologix Gaming 24.5" IPS Black 200Hz (GM2525HD) [605607] Монітор Prologix Gaming 24.5" IPS Black 200Hz (GM2525HD) [605607]](/content/images/9/390x390l80mc0/68891164219415.jpg)
![Монітор Prologix Gaming 24.5" IPS Black 200Hz (GM2525HD) [605607] Монітор Prologix Gaming 24.5" IPS Black 200Hz (GM2525HD) [605607]](/content/images/9/390x390l80mc0/80439101790086.jpg)
![Монітор Prologix Gaming 24.5" IPS Black 200Hz (GM2525HD) [605607] Монітор Prologix Gaming 24.5" IPS Black 200Hz (GM2525HD) [605607]](/content/images/9/390x390l80mc0/18537193863838.jpg)
![Монітор Prologix Gaming 24.5" IPS Black 200Hz (GM2525HD) [605607] Монітор Prologix Gaming 24.5" IPS Black 200Hz (GM2525HD) [605607]](/content/images/9/390x390l80mc0/67550385680545.jpg)
![Монітор Prologix Gaming 24.5" IPS Black 200Hz (GM2525HD) [605607] Монітор Prologix Gaming 24.5" IPS Black 200Hz (GM2525HD) [605607]](/content/images/9/390x390l80mc0/55643434571955.jpg)
![Монітор Prologix Gaming 24.5" IPS Black 200Hz (GM2525HD) [605607] Монітор Prologix Gaming 24.5" IPS Black 200Hz (GM2525HD) [605607]](/content/images/9/390x390l80mc0/45081200414309.jpg)
![Монітор Prologix Gaming 24.5" IPS Black 200Hz (GM2525HD) [605607] Монітор Prologix Gaming 24.5" IPS Black 200Hz (GM2525HD) [605607]](/content/images/9/390x390l80mc0/50385863732973.jpg)