|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Чорний |
|---|---|
| Ігрові технології | AMD FreeSync |
| Формат екрану | 16:9 |
| Діагональ екрану | 24.5" |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Тип панелі | VA |
| Кути огляду | 178°/178° |
| Частота оновлення | 180 Гц |
| Покриття екрану | Матове |
| Вбудовані колонки | Ні |
| Вбудована камера | Ні |
| Максимальний стандарт VESA | 75x75 мм |
| Підтримка замка Kensington | Так |
| Регулювання по висоті | Ні |
| Сенсорний екран | Ні |
| DisplayPort, шт. | 1 |
| Безрамковий екран | Так |
| Вигнутий екран | Ні |
| Додаткові роз'єми | mini-jack 3.5 мм |
| Потужність вбудованних колонок | немає |
| HDMI, шт. | 1 |
| Гарантія | 36 міс. |
| Контрастність статична | 3 500:1 |
| Поворотний екран (Pivot) | відсутній |
| Споживана потужність в робочому режимі | 36 Вт |
| Час реакції матриці | 1 мс |
| Вага | 2.85 кг |
| Концентратор USB | немає |
| Розміри | 557x401x195 мм |
Новий відгук або коментар
Монітор Prologix Gaming 24.5" VA Black 180Hz (G2525HM)
Немає в наявності
Код товару: 613104
3 799 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Prologix - провідний український виробник комп’ютерної техніки, що спеціалізується на створенні інноваційних рішень, здатних задовольнити потреби широкої аудиторії користувачів. Випускаємо надійну та доступну продукцію, яка відповідає найкращим стандартам якості. Незалежно від того, чи ви є індивідуальним користувачем, бізнесом чи корпорацією, Prologix має рішення, що відповідає вашим потребам. Компанія працює з партнерами та клієнтами по всьому світу, надаючи їм найкращі продукти, послуги та технологічні рішення, які допомагають їм досягати своїх цілей та успіху. Prologix - це не просто бренд, це стиль життя, який відображає віру в потужність технологій та їхній вплив на наше життя.
![Монітор Prologix Gaming 24.5" VA Black 180Hz (G2525HM) [613104] Монітор Prologix Gaming 24.5" VA Black 180Hz (G2525HM) [613104]](/content/images/14/390x390l80mc0/93869148283761.jpg)
![Монітор Prologix Gaming 24.5" VA Black 180Hz (G2525HM) [613104] Монітор Prologix Gaming 24.5" VA Black 180Hz (G2525HM) [613104]](/content/images/14/390x390l80mc0/57878203312692.jpg)
![Монітор Prologix Gaming 24.5" VA Black 180Hz (G2525HM) [613104] Монітор Prologix Gaming 24.5" VA Black 180Hz (G2525HM) [613104]](/content/images/14/390x390l80mc0/56592200487990.jpg)
![Монітор Prologix Gaming 24.5" VA Black 180Hz (G2525HM) [613104] Монітор Prologix Gaming 24.5" VA Black 180Hz (G2525HM) [613104]](/content/images/14/390x390l80mc0/27731379770270.jpg)
![Монітор Prologix Gaming 24.5" VA Black 180Hz (G2525HM) [613104] Монітор Prologix Gaming 24.5" VA Black 180Hz (G2525HM) [613104]](/content/images/14/390x390l80mc0/95661351826764.jpg)
![Монітор Prologix Gaming 24.5" VA Black 180Hz (G2525HM) [613104] Монітор Prologix Gaming 24.5" VA Black 180Hz (G2525HM) [613104]](/content/images/14/390x390l80mc0/49011306798999.jpg)
![Монітор Prologix Gaming 24.5" VA Black 180Hz (G2525HM) [613104] Монітор Prologix Gaming 24.5" VA Black 180Hz (G2525HM) [613104]](/content/images/14/390x390l80mc0/24454970810918.jpg)
![Монітор Prologix Gaming 24.5" VA Black 180Hz (G2525HM) [613104] Монітор Prologix Gaming 24.5" VA Black 180Hz (G2525HM) [613104]](/content/images/14/390x390l80mc0/81534259794950.jpg)
![Монітор Prologix Gaming 24.5" VA Black 180Hz (G2525HM) [613104] Монітор Prologix Gaming 24.5" VA Black 180Hz (G2525HM) [613104]](/content/images/14/390x390l80mc0/89175900658693.jpg)