|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Чорний |
|---|---|
| Ігрові технології | AMD FreeSync |
| Формат екрану | 16:9 |
| Діагональ екрану | 23.8" |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Тип панелі | IPS |
| Яскравість | 250 кд/м² |
| Кути огляду | 178°/178° |
| Частота оновлення | 100 Гц |
| Покриття | Матове |
| Покриття екрану | Матове |
| Вбудовані колонки | Так |
| Вбудована камера | Ні |
| Інтерфейси | 1 х VGA |
| Максимальний стандарт VESA | 75x75 мм |
| Максимальна кількість кольорів | 16.7 млн. |
| Підтримка замка Kensington | Так |
| Регулювання по висоті | Ні |
| Сенсорний екран | Ні |
| DisplayPort, шт. | 1 |
| VGA, шт. | 1 |
| Безрамковий екран | Так |
| Вигнутий екран | Ні |
| Додаткові роз'єми | mini-jack 3.5 мм |
| Потужність вбудованних колонок | немає даних |
| HDMI, шт. | 1 |
| Гарантія | 36 міс. |
| Вага без упаковки, кг | 2.95 кг |
| Вбудовані колонки (опис) | так |
| Контрастність статична | 1 000:1 |
| Поворотний екран (Pivot) | відсутній |
| Підсвічування | WLED |
| Регулювання нахилу | -5° ~ +15° |
| Регулювання положення | регулювання нахилу |
| Розміри з підставкою | 538 x 400 x 145 мм |
| Споживана потужність в робочому режимі | 30 Вт |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Технології синхронізації | AMD FreeSync |
| Тип монітора | Для дому та офісу |
| Час реакції матриці | 1 мс |
| Вага | 2.95 кг |
| Концентратор USB | немає |
| Розміри | 538х400х145 мм |
Новий відгук або коментар
Монітор Prologix 23.8" IPS Black 100Hz (PL2424HD)
Немає в наявності
Код товару: 605564
3 499 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Відчуйте новий рівень візуального комфорту з PL2424HD Монітор Prologix 23.8" PL2424HD з роздільною здатністю 1920x1080, має 23.8 дюймів. Цей IPS монітор із безрамковим дизайном забезпечує чудову якість зображення й широкі кути огляду. Насиченість кожній сцені надають 16.7 мільйонів кольорів, а динамічні сцени оживатимуть перед вами з частотою оновлення 100 Гц. З монітором PL2424HD ви можете насолоджуватися переглядом з будь-якого місця! Це все завдяки кутам огляду 178°/178° і зручному екрану з можливістю нахилу в межах від -5° до 15°. Підключайте, налаштовуйте, користуйтеся! Вбудовані порти D-Sub (VGA), HDMI, DP та Audio 3.5 mm дають вам свободу під’єднати що завгодно. А вбудовані колонки? Так, з PL2424HD ваші фільми та музика зазвучать по-новому.
![Монітор Prologix 23.8" IPS Black 100Hz (PL2424HD) [605564] Монітор Prologix 23.8" IPS Black 100Hz (PL2424HD) [605564]](/content/images/27/390x390l80mc0/40881978721698.jpg)
![Монітор Prologix 23.8" IPS Black 100Hz (PL2424HD) [605564] Монітор Prologix 23.8" IPS Black 100Hz (PL2424HD) [605564]](/content/images/27/390x390l80mc0/31653264135148.jpg)
![Монітор Prologix 23.8" IPS Black 100Hz (PL2424HD) [605564] Монітор Prologix 23.8" IPS Black 100Hz (PL2424HD) [605564]](/content/images/27/390x390l80mc0/89105533792911.jpg)
![Монітор Prologix 23.8" IPS Black 100Hz (PL2424HD) [605564] Монітор Prologix 23.8" IPS Black 100Hz (PL2424HD) [605564]](/content/images/27/493x390l80mc0/72529269452964.jpg)
![Монітор Prologix 23.8" IPS Black 100Hz (PL2424HD) [605564] Монітор Prologix 23.8" IPS Black 100Hz (PL2424HD) [605564]](/content/images/27/373x390l80mc0/35457616466185.jpg)
![Монітор Prologix 23.8" IPS Black 100Hz (PL2424HD) [605564] Монітор Prologix 23.8" IPS Black 100Hz (PL2424HD) [605564]](/content/images/27/360x390l80mc0/88017323360763.jpg)
![Монітор Prologix 23.8" IPS Black 100Hz (PL2424HD) [605564] Монітор Prologix 23.8" IPS Black 100Hz (PL2424HD) [605564]](/content/images/27/147x390l80mc0/32969646549582.jpg)
![Монітор Prologix 23.8" IPS Black 100Hz (PL2424HD) [605564] Монітор Prologix 23.8" IPS Black 100Hz (PL2424HD) [605564]](/content/images/27/139x390l80mc0/72963113819055.jpg)
![Монітор Prologix 23.8" IPS Black 100Hz (PL2424HD) [605564] Монітор Prologix 23.8" IPS Black 100Hz (PL2424HD) [605564]](/content/images/27/870x286l80mc0/90074023260391.jpg)
![Монітор Prologix 23.8" IPS Black 100Hz (PL2424HD) [605564] Монітор Prologix 23.8" IPS Black 100Hz (PL2424HD) [605564]](/content/images/27/642x390l80mc0/57554783541434.jpg)
![Монітор Prologix 23.8" IPS Black 100Hz (PL2424HD) [605564] Монітор Prologix 23.8" IPS Black 100Hz (PL2424HD) [605564]](/content/images/27/662x390l80mc0/73647611443279.jpg)
![Монітор Prologix 23.8" IPS Black 100Hz (PL2424HD) [605564] Монітор Prologix 23.8" IPS Black 100Hz (PL2424HD) [605564]](/content/images/27/585x390l80mc0/69818650299778.jpg)
![Монітор Prologix 23.8" IPS Black 100Hz (PL2424HD) [605564] Монітор Prologix 23.8" IPS Black 100Hz (PL2424HD) [605564]](/content/images/27/585x390l80mc0/38480597533182.jpg)