|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Колір | Чорний |
|---|---|
| Призначення | Для дому та офісу (Універсальний) |
| Ігрові технології | немає |
| Модель | LS24D300GAIXUA |
| Формат екрану | 16:9 |
| Діагональ екрану | 24" |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Тип підсвічування | wLED |
| Тип панелі | IPS |
| Яскравість | 250 кд/м² |
| Кути огляду | 178/178 |
| Кут огляду вертикальний | 178° |
| Кут огляду горизонтальний | 178° |
| Частота оновлення | 100 Гц |
| Час відгуку, мс | 5.00 |
| Покриття | Матове |
| Покриття екрану | Матове |
| Вбудовані колонки | Ні |
| Вбудована камера | Ні |
| Інтерфейси | VGA, HDMI |
| Стандарт VESA | Так |
| Максимальний стандарт VESA | 75x75 мм |
| Блок живлення | Зовнішній |
| Вага, кг | 2.40 |
| Варіанти регулювання положення дисплея | Поворот екрану (Pivot) |
| Геометрія екрану | Плоский |
| Енергоспоживання в режимі очікування | 0.5 |
| Енергоспоживання, Вт | 15 |
| Комплектація: Кабель | HDMI, Power adapter |
| Максимальна кількість кольорів | 16.7 млн. |
| Особливості монітору | Flicker Free, Безпровiдний дисплей |
| Підтримка замка Kensington | Ні |
| Регулювання по висоті | Так |
| Сенсорний екран | Ні |
| Технології | Eye Saver Mode, Eco Saving Plus, Таймер, Flicker-Free, Off Timer Plus |
| Розміри, см | 54.07 x 42.85 x 17.51 |
| VGA, шт. | 1 |
| Безрамковий екран | Так |
| Вигнутий екран | Ні |
| Властивості підставки | Регулювання кута нахилу екрану |
| Габарити | 547.8 x 416.3 x 214.0 |
| Додаткові роз'єми | немає |
| Енергоспоживання | 26 |
| Кабелі в комплекті | HDMI |
| Потужність вбудованних колонок | немає |
| Розширена колірна гамма | 72% (CIE 1931) |
| HDMI, шт. | 1 |
| Споживана потужність | 19.00 |
| Входи | HDMI, 3.5mm Mini-Jack, VGA (D-Sub) |
| Країна виробництва | Vietnam |
| Гарантія | 36 міс. |
| WLED підсвічування | Так |
| Статична контрастність | 1 000:1 |
| Вага без упаковки, кг | 3.2 кг |
| Контрастність статична | 3 000:1 |
| Поворотний екран (Pivot) | відсутній |
| Споживана потужність в робочому режимі | 19 Вт |
| Тип монітора | Широкоформатний. Для дому та офісу. Геймерський |
| Час реакції матриці | 4мс |
| Вага | 2.4 кг |
| Концентратор USB | немає |
| Розміри | 540.7х428.5х175.1 мм |
Новий відгук або коментар
Монітор Samsung (LS24D300GAIXUA)
Немає в наявності
Код товару: 716359
3 599 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Samsung S24D300GAIXUA (LS24D300GAIXUA) — найвигідніший 23.8″ IPS-монітор 2025 року з частотою 100 Гц, справжньою статичною контрастністю 3000:1 і повним набором захисту очей. За ціною звичайних 75 Гц моделей ви отримуєте плавнішу картинку, глибший чорний колір і сучасний HDMI + VGA. Ідеальний офісно-домашній монітор для роботи, навчання, перегляду фільмів і легкого геймінгу.
![Монітор Samsung (LS24D300GAIXUA) [716359] Монітор Samsung (LS24D300GAIXUA) [716359]](/content/images/21/390x390l80mc0/77569898453778.jpg)
![Монітор Samsung (LS24D300GAIXUA) [716359] Монітор Samsung (LS24D300GAIXUA) [716359]](/content/images/21/390x390l80mc0/96839338295869.jpg)
![Монітор Samsung (LS24D300GAIXUA) [716359] Монітор Samsung (LS24D300GAIXUA) [716359]](/content/images/21/390x390l80mc0/73521588489434.jpg)
![Монітор Samsung (LS24D300GAIXUA) [716359] Монітор Samsung (LS24D300GAIXUA) [716359]](/content/images/21/390x390l80mc0/19811542958701.jpg)
![Монітор Samsung (LS24D300GAIXUA) [716359] Монітор Samsung (LS24D300GAIXUA) [716359]](/content/images/21/390x390l80mc0/30130773709422.jpg)
![Монітор Samsung (LS24D300GAIXUA) [716359] Монітор Samsung (LS24D300GAIXUA) [716359]](/content/images/21/390x390l80mc0/31175872598589.jpg)
![Монітор Samsung (LS24D300GAIXUA) [716359] Монітор Samsung (LS24D300GAIXUA) [716359]](/content/images/21/390x390l80mc0/48036207383436.jpg)
![Монітор Samsung (LS24D300GAIXUA) [716359] Монітор Samsung (LS24D300GAIXUA) [716359]](/content/images/21/390x390l80mc0/43848656397164.jpg)
![Монітор Samsung (LS24D300GAIXUA) [716359] Монітор Samsung (LS24D300GAIXUA) [716359]](/content/images/21/390x390l80mc0/83478547585654.jpg)
![Монітор Samsung (LS24D300GAIXUA) [716359] Монітор Samsung (LS24D300GAIXUA) [716359]](/content/images/21/390x390l80mc0/75801431243461.jpg)