|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−1%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Чорний |
|---|---|
| Призначення | для ігор, для дому та офісу |
| Ігрові технології | AMD FreeSync, Virtual AIM Point |
| Модель | LS27DG300EIXUA |
| Формат екрану | 16:9 |
| Діагональ екрану | 27" |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Тип підсвічування | wLED |
| Тип панелі | VA |
| Яскравість | 250 кд/м² |
| Кути огляду | 178°/178° |
| Кут огляду вертикальний | 178 |
| Кут огляду горизонтальний | 178 |
| Частота оновлення | 180 Гц |
| Час відгуку, мс | 1.00 |
| Покриття | Матове |
| Покриття екрану | Матове |
| Вбудовані колонки | Ні |
| Вбудована камера | Ні |
| Інтерфейси | DisplayPort, HDMI |
| Порти USB | Немає |
| Стандарт VESA | Так |
| Максимальний стандарт VESA | 100x100 мм |
| Блок живлення | Зовнішній |
| Вага, кг | 4.40 |
| Варіанти регулювання положення дисплея | Регулювання по висоті, Обертання екрана (Swivel), Нахил екрану, Поворот екрану (Pivot) |
| Геометрія екрану | Плоский |
| Енергоспоживання в режимі очікування | 0.5 |
| Енергоспоживання, Вт | 20 |
| Комплектація: Кабель | DP |
| Максимальна кількість кольорів | 16.7 млн. |
| Особливості монітору | AMD FreeSync, Безрамковий екран |
| Підтримка замка Kensington | Ні |
| Регулювання по висоті | Так |
| Сенсорний екран | Ні |
| Серія | Геймерський |
| Розміри, см | 61.82 x 52.06 x 23.42 |
| DisplayPort, шт. | 1 |
| Безрамковий екран | Так |
| Вигнутий екран | Ні |
| Властивості підставки | Регулювання кута нахилу екрану, Регулювання за висотою, Поворотна підставка, Поворот в портретний режим (Pivot) |
| Глибина кольору | 16.7 |
| Додаткові роз'єми | mini-jack 3.5 мм |
| Енергоспоживання | 27 |
| Кабелі в комплекті | DisplayPort |
| Колірний обхват | 95.00 |
| Поворотний екран | Так |
| Потужність вбудованних колонок | немає |
| Регулювання по висоті, кут | 120 |
| HDMI, шт. | 1 |
| Споживана потужність | 20.00 |
| Входи | Display Port, HDMI, Вихід на навушники |
| Країна виробництва | Vietnam |
| Гарантія | 24 міс. |
| Статична контрастність | 3 000:1 |
| Контрастність статична | 3 000:1 |
| Поворотний екран (Pivot) | є |
| Споживана потужність в робочому режимі | 35 Вт |
| Час реакції матриці | 1 мс |
| Вага | 4.4 кг |
| Концентратор USB | немає |
| Розміри | 618.2x520.6x234.2 мм |
Новий відгук або коментар
Монiтор Samsung 27" Odyssey G3 LS27DG300 VA Black 180Hz (LS27DG300EIXUA)
Немає в наявності
Код товару: 616198
6 529 грн
6 599 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Частота оновлення 180 Гц і час відгуку 1 мс (MPRT) Швидко переміщайтеся ігровою сценою з частотою оновлення 180 Гц, яка виключає затримки та забезпечує неймовірно плавний ігровий процес. Час відгуку 1 мс (MPRT) і зображення без розмиття дають змогу миттєво реагувати на атаки ворогів. Технологія AMD FreeSync Насолоджуйтесь бездоганно плавними рухами за допомогою технології AMD Radeon FreeSync, яка забезпечує ідеальну синхронізацію частоти оновлення монітора і графічної карти, усуваючи обриви зображення. Отримуйте задоволення від безперервного перегляду фільмів та гри. Навіть найдинамічніші сцени вирізняються плавністю та чіткістю. Технологія Virtual Aim Point З віртуальним екранним прицілом Virtual Aim Point ви будете потрапляти точно в ціль. Перехрестя прицілу на екрані забезпечує новий рівень точності в будь-якій грі. Тому що точність може означати різницю між життям і смертю. Режим захисту очей Eye Saver і знижене мерехтіння екрана Дозвольте собі грати ще довше з режимом Eye Saver, який зменшує синє світло, знижує напругу очей і забезпечує комфорт протягом довгих ігрових сеансів. Монітор Odyssey G3 також мінімізує дратівливе та стомлююче мерехтіння екрана, щоб ви могли довше утримувати увагу, не відволікаючись і не втомлюючись. Безрамковий дизайн із трьох сторін Ваші досягнення не мають меж. Безрамковий дизайн із трьох боків відкриває максимум простору для масштабного та сміливого ігрового процесу. Об’єднайте екрани в подвійний монітор - і жоден ворог не прослизне повз. Режим захисту очей Eye Saver і знижене мерехтіння екрана Дозвольте собі грати ще довше з режимом Eye Saver, який зменшує синє світло, знижує напругу очей і забезпечує комфорт протягом довгих ігрових сеансів. Монітор Odyssey G3 також мінімізує дратівливе та стомлююче мерехтіння екрана, щоб ви могли довше утримувати увагу, не відволікаючись і не втомлюючись.
![Монiтор Samsung 27" Odyssey G3 LS27DG300 VA Black 180Hz (LS27DG300EIXUA) [616198] Монiтор Samsung 27" Odyssey G3 LS27DG300 VA Black 180Hz (LS27DG300EIXUA) [616198]](/content/images/46/390x390l80mc0/88509727981803.jpg)
![Монiтор Samsung 27" Odyssey G3 LS27DG300 VA Black 180Hz (LS27DG300EIXUA) [616198] Монiтор Samsung 27" Odyssey G3 LS27DG300 VA Black 180Hz (LS27DG300EIXUA) [616198]](/content/images/46/444x390l80mc0/35204459866353.jpg)
![Монiтор Samsung 27" Odyssey G3 LS27DG300 VA Black 180Hz (LS27DG300EIXUA) [616198] Монiтор Samsung 27" Odyssey G3 LS27DG300 VA Black 180Hz (LS27DG300EIXUA) [616198]](/content/images/46/439x390l80mc0/97906619420377.jpg)
![Монiтор Samsung 27" Odyssey G3 LS27DG300 VA Black 180Hz (LS27DG300EIXUA) [616198] Монiтор Samsung 27" Odyssey G3 LS27DG300 VA Black 180Hz (LS27DG300EIXUA) [616198]](/content/images/46/332x390l80mc0/62222875624372.jpg)
![Монiтор Samsung 27" Odyssey G3 LS27DG300 VA Black 180Hz (LS27DG300EIXUA) [616198] Монiтор Samsung 27" Odyssey G3 LS27DG300 VA Black 180Hz (LS27DG300EIXUA) [616198]](/content/images/46/305x390l80mc0/88273731368962.jpg)
![Монiтор Samsung 27" Odyssey G3 LS27DG300 VA Black 180Hz (LS27DG300EIXUA) [616198] Монiтор Samsung 27" Odyssey G3 LS27DG300 VA Black 180Hz (LS27DG300EIXUA) [616198]](/content/images/46/444x390l80mc0/85966094975296.jpg)
![Монiтор Samsung 27" Odyssey G3 LS27DG300 VA Black 180Hz (LS27DG300EIXUA) [616198] Монiтор Samsung 27" Odyssey G3 LS27DG300 VA Black 180Hz (LS27DG300EIXUA) [616198]](/content/images/46/311x390l80mc0/79286243668265.jpg)
![Монiтор Samsung 27" Odyssey G3 LS27DG300 VA Black 180Hz (LS27DG300EIXUA) [616198] Монiтор Samsung 27" Odyssey G3 LS27DG300 VA Black 180Hz (LS27DG300EIXUA) [616198]](/content/images/46/221x390l80mc0/47302369451488.jpg)
![Монiтор Samsung 27" Odyssey G3 LS27DG300 VA Black 180Hz (LS27DG300EIXUA) [616198] Монiтор Samsung 27" Odyssey G3 LS27DG300 VA Black 180Hz (LS27DG300EIXUA) [616198]](/content/images/46/226x390l80mc0/83669437962634.jpg)
![Монiтор Samsung 27" Odyssey G3 LS27DG300 VA Black 180Hz (LS27DG300EIXUA) [616198] Монiтор Samsung 27" Odyssey G3 LS27DG300 VA Black 180Hz (LS27DG300EIXUA) [616198]](/content/images/46/227x390l80mc0/11983711173301.jpg)
![Монiтор Samsung 27" Odyssey G3 LS27DG300 VA Black 180Hz (LS27DG300EIXUA) [616198] Монiтор Samsung 27" Odyssey G3 LS27DG300 VA Black 180Hz (LS27DG300EIXUA) [616198]](/content/images/46/800x378l80mc0/42349462296917.jpg)
![Монiтор Samsung 27" Odyssey G3 LS27DG300 VA Black 180Hz (LS27DG300EIXUA) [616198] Монiтор Samsung 27" Odyssey G3 LS27DG300 VA Black 180Hz (LS27DG300EIXUA) [616198]](/content/images/46/763x390l80mc0/47448714199725.jpg)
![Монiтор Samsung 27" Odyssey G3 LS27DG300 VA Black 180Hz (LS27DG300EIXUA) [616198] Монiтор Samsung 27" Odyssey G3 LS27DG300 VA Black 180Hz (LS27DG300EIXUA) [616198]](/content/images/46/800x317l80mc0/88511982260239.jpg)