|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Колір | Срібло |
|---|---|
| Призначення | Ігровий (eSports) |
| Модель | LS27DG612SIXUA |
| Формат екрану | 16:9 |
| Діагональ екрану | 27" |
| Роздільна здатність | 2560x1440 |
| Тип підсвічування | wLED |
| Тип панелі | OLED |
| Яскравість | 250 кд/м² |
| Кути огляду | 178/178 |
| Кут огляду вертикальний | 178° |
| Кут огляду горизонтальний | 178° |
| Частота оновлення | 240 Гц |
| Час відгуку, мс | 0.03 |
| Покриття | Матове |
| Покриття екрану | Матове |
| Вбудовані колонки | Ні |
| Вбудована камера | Ні |
| Інтерфейси | DisplayPort, HDMI, USB |
| Порти USB | USB 3.0 |
| Стандарт VESA | Так |
| Максимальний стандарт VESA | 100x100 мм |
| Блок живлення | Зовнішній |
| Вага, кг | 6.90 |
| Варіанти регулювання положення дисплея | Обертання екрана (Swivel), Нахил екрану, Поворот екрану (Pivot), Регулювання по висоті |
| Геометрія екрану | Плоский |
| Енергоспоживання в режимі очікування | 0.5 |
| Енергоспоживання, Вт | 28 |
| Комплектація: Кабель | HDMI, DP, USB 3.0 |
| Максимальна кількість кольорів | 1.07 млрд. |
| Особливості монітору | NVidia G-Sync, USB-концентратор, Flicker Free, Підтримка HDR, AMD FreeSync, Режим PiP, Black eQualizer |
| Серія | Геймерський |
| Технології | Flicker free, Image Size, Black Equalizer, Super Arena Gaming UX, Quantum Dot Color, Auto Source Switch+, Таймер, FreeSync Premium Pro, Eye Saver Mode, Virtual AIM Point, Off Timer Plus, Picture in Picture |
| Розміри, см | 61.17 x 55.42 x 26.35 |
| Властивості підставки | Регулювання кута нахилу екрану, Регулювання за висотою, Поворотна підставка, Поворот в портретний режим (Pivot) |
| Габарити | 611.7 x 554.2 x 263.5 |
| Енергоспоживання | 38 |
| Кабелі в комплекті | HDMI , DisplayPort , USB |
| Комплектація | Монітор із підставкою, Кабель HDMI, USB кабель, Інструкція, Кабель DP |
| Поворотний екран | Так |
| Розширена колірна гамма | 99% (CIE1976) |
| Споживана потужність | 38.00 |
| Входи | Display Port, HDMI, USB, mini-jack 3,5mm |
| Країна виробництва | Vietnam |
| Гарантія | 24 міс. |
| WLED підсвічування | Так |
| Статична контрастність | 1 000 000:1 |
Новий відгук або коментар
Монiтор 27" Samsung (LS27DG612SIXUA)
Немає в наявності
Код товару: 203845
25 919 грн
26 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Монiтор 27" Samsung LS27DG612SIXUA