|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Чорний |
|---|---|
| Призначення | Для дому та офісу (Універсальний) |
| Ігрові технології | немає |
| Модель | LS27D300GAIXUA |
| Формат екрану | 16:9 |
| Діагональ екрану | 27" |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Тип панелі | IPS |
| Яскравість | 250 кд/м² |
| Кути огляду | 178/178 |
| Кут огляду вертикальний | 178 |
| Кут огляду горизонтальний | 178 |
| Частота оновлення | 100 Гц |
| Час відгуку, мс | 5.00 |
| Покриття | Матове |
| Покриття екрану | Матове |
| Вбудовані колонки | Ні |
| Вбудована камера | Ні |
| Інтерфейси | 1 х HDMI. 1 х VGA |
| Стандарт VESA | Так |
| Максимальний стандарт VESA | 100x100 мм |
| Блок живлення | Зовнішній |
| Вага, кг | 3.20 |
| Енергоспоживання в режимі очікування | 0.5 |
| Максимальна кількість кольорів | 16.7 млн. |
| Особливості монітору | Flicker Free, Безпровiдний дисплей |
| Підтримка замка Kensington | Ні |
| Регулювання по висоті | Так |
| Сенсорний екран | Ні |
| Технології | Eco Saving Plus, Flicker-Free, Eye Saver Mode, Off Timer Plus |
| VGA, шт. | 1 |
| Безрамковий екран | Так |
| Вигнутий екран | Ні |
| Властивості підставки | Регулювання кута нахилу екрану |
| Габарити | 547.8 x 416.3 x 214.0 |
| Додаткові роз'єми | немає |
| Енергоспоживання | 28 |
| Кабелі в комплекті | HDMI |
| Комплектація | Кабель живлення, Кабель HDMI, Гарантійний талон, Інструкція користувача |
| Потужність вбудованних колонок | немає |
| Розширена колірна гамма | 72% (CIE 1931) |
| HDMI, шт. | 1 |
| Споживана потужність | 19.00 |
| Входи | HDMI, 3.5mm Mini-Jack, VGA (D-Sub) |
| Країна виробництва | Vietnam |
| Гарантія | 24 міс. |
| WLED підсвічування | Так |
| Статична контрастність | 1 000:1 |
| Вага без упаковки, кг | 2.9 кг |
| Вага з упаковкою, кг | 4.3 кг |
| Вбудовані колонки (опис) | немає |
| Висота видимої області | 336.312 мм |
| Контрастність динамічна | Mega Contrast |
| Контрастність статична | 1 000:1 |
| Поворотний екран (Pivot) | відсутній |
| Підсвічування | WLED |
| Регулювання положення | регулювання нахилу |
| Розміри без підставки | 613 х 361 х 36 мм |
| Розміри з підставкою | 613 х 470 х 200 мм |
| Споживана потужність в робочому режимі | 25 Вт |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Технології поліпшення зображення | Eco Saving Plus. Eye Saver Mode. Flicker-Free. Image Size. off timer plus |
| Тип монітора | Безрамковий. Широкоформатний. Для дому та офісу |
| Час реакції матриці | 5мс |
| Ширина видимої області | 597.888 мм |
| Вага | 2.9 кг |
| Концентратор USB | немає |
| Розміри | 612.7x470x200.4 мм |
Новий відгук або коментар
Монітор Samsung (LS27D300GAIXUA)
Немає в наявності
Код товару: 716355
4 799 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Монітор Samsung LS27D300GAIXUA
![Монітор Samsung (LS27D300GAIXUA) [716355] Монітор Samsung (LS27D300GAIXUA) [716355]](/content/images/16/390x390l80mc0/87626972342434.jpg)
![Монітор Samsung (LS27D300GAIXUA) [716355] Монітор Samsung (LS27D300GAIXUA) [716355]](/content/images/16/390x390l80mc0/49805442632377.jpg)
![Монітор Samsung (LS27D300GAIXUA) [716355] Монітор Samsung (LS27D300GAIXUA) [716355]](/content/images/16/390x390l80mc0/19755630589822.jpg)
![Монітор Samsung (LS27D300GAIXUA) [716355] Монітор Samsung (LS27D300GAIXUA) [716355]](/content/images/16/390x390l80mc0/30603854807168.jpg)
![Монітор Samsung (LS27D300GAIXUA) [716355] Монітор Samsung (LS27D300GAIXUA) [716355]](/content/images/16/390x390l80mc0/42845988475114.jpg)
![Монітор Samsung (LS27D300GAIXUA) [716355] Монітор Samsung (LS27D300GAIXUA) [716355]](/content/images/16/390x390l80mc0/52170732992130.jpg)
![Монітор Samsung (LS27D300GAIXUA) [716355] Монітор Samsung (LS27D300GAIXUA) [716355]](/content/images/16/390x390l80mc0/53899359554092.jpg)
![Монітор Samsung (LS27D300GAIXUA) [716355] Монітор Samsung (LS27D300GAIXUA) [716355]](/content/images/16/390x390l80mc0/13840430447736.jpg)