|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Колір | Чорний |
|---|---|
| Призначення | Ігровий (eSports) |
| Ігрові технології | AMD FreeSync Premium, Nvidia G-Sync, Adaptive Sync |
| Модель | LS27DG500EIXUA |
| Формат екрану | 16:9 |
| Діагональ екрану | 27" |
| Роздільна здатність | 2560х1440 |
| Тип підсвічування | wLED |
| Тип панелі | IPS |
| Яскравість | 350 кд/м² |
| Кути огляду | 178°/178° |
| Кут огляду вертикальний | 178° |
| Кут огляду горизонтальний | 178° |
| Частота оновлення | 180 Гц |
| Час відгуку, мс | 1.00 |
| Покриття | Матове |
| Покриття екрану | Матове |
| Вбудовані колонки | Ні |
| Вбудована камера | Ні |
| Інтерфейси | 1 х DisplayPort. 1 х HDMI |
| Порти USB | Немає |
| Стандарт VESA | Так |
| Максимальний стандарт VESA | 100x100 мм |
| Блок живлення | Зовнішній |
| Вага, кг | 6.40 |
| Варіанти регулювання положення дисплея | Обертання екрана (Swivel), Нахил екрану, Поворот екрану (Pivot), Регулювання по висоті |
| Геометрія екрану | Плоский |
| Енергоспоживання в режимі очікування | 0.5 |
| Енергоспоживання, Вт | 26 |
| Комплектація: Кабель | DP |
| Максимальна кількість кольорів | 16.7 млн. |
| Особливості монітору | NVidia G-Sync, Підтримка HDR, AMD FreeSync, Безрамковий екран, Adaptive Sync |
| Підтримка замка Kensington | Ні |
| Регулювання по висоті | Так |
| Сенсорний екран | Ні |
| Серія | Геймерський |
| Розміри, см | 61.3 x 55.2 x 26.35 |
| DisplayPort, шт. | 1 |
| Безрамковий екран | Так |
| Вигнутий екран | Ні |
| Властивості підставки | Регулювання кута нахилу екрану, Регулювання за висотою, Поворотна підставка, Поворот в портретний режим (Pivot) |
| Габарити | 613.7 x 570.5 x 247 |
| Глибина кольору | 16.7 |
| Додаткові роз'єми | mini-jack 3.5 мм |
| Енергоспоживання | 48 |
| Кабелі в комплекті | DisplayPort |
| Комплектація | Монітор із підставкою, Кабель живлення, Інструкція, Кабель DP |
| Область перегляду (HxV) | 335.684 x 596.736 |
| Потужність вбудованних колонок | немає |
| Розширена колірна гамма | 99% sRGB |
| HDMI, шт. | 1 |
| Споживана потужність | 51.00 |
| Входи | 1x DP, 1 х HDMI |
| Країна виробництва | Vietnam |
| Гарантія | 24 міс. |
| Статична контрастність | 1 000:1 |
| Контрастність статична | 1 000:1 |
| Поворотний екран (Pivot) | є |
| Підсвічування | WLED |
| Регулювання положення | поворотний екран (Pivot). регулювання по висоті |
| Споживана потужність в робочому режимі | 48 Вт |
| Технології поліпшення зображення | Flicker-Free |
| Технології синхронізації | AMD FreeSync. NVIDIA G-SYNC. NVIDIA G-SYNC Compatible |
| Тип монітора | Безрамковий |
| Час реакції матриці | 1 мс |
| Концентратор USB | немає |
Новий відгук або коментар
Монiтор Samsung 27" Odyssey G5 LS27DG500 IPS Black 180Hz (LS27DG500EIXUA)
Немає в наявності
Код товару: 616028
10 459 грн
10 599 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Монітор Samsung Odyssey G5 – це не просто екран, це ворота у світ захопливих ігрових пригод. З цим пристроєм ваш геймплей стане незрівнянно інтенсивнішим та реалістичнішим. З високою роздільною здатністю Quad HD 2560х1440 дисплей дарує вам чіткість та деталізацію, необхідні для повного контролю над ігровим полем. Швидкість та чуйність – тут не просто слова. З частотою оновлення 180 Гц й часом відгуку 1 мс, Samsung Odyssey занурює вас у безмірно плавний та реактивний геймплей.
![Монiтор Samsung 27" Odyssey G5 LS27DG500 IPS Black 180Hz (LS27DG500EIXUA) [616028] Монiтор Samsung 27" Odyssey G5 LS27DG500 IPS Black 180Hz (LS27DG500EIXUA) [616028]](/content/images/27/390x390l80mc0/31275664717767.jpg)
![Монiтор Samsung 27" Odyssey G5 LS27DG500 IPS Black 180Hz (LS27DG500EIXUA) [616028] Монiтор Samsung 27" Odyssey G5 LS27DG500 IPS Black 180Hz (LS27DG500EIXUA) [616028]](/content/images/27/390x390l80mc0/39649471780301.jpg)
![Монiтор Samsung 27" Odyssey G5 LS27DG500 IPS Black 180Hz (LS27DG500EIXUA) [616028] Монiтор Samsung 27" Odyssey G5 LS27DG500 IPS Black 180Hz (LS27DG500EIXUA) [616028]](/content/images/27/390x390l80mc0/83838319039291.jpg)
![Монiтор Samsung 27" Odyssey G5 LS27DG500 IPS Black 180Hz (LS27DG500EIXUA) [616028] Монiтор Samsung 27" Odyssey G5 LS27DG500 IPS Black 180Hz (LS27DG500EIXUA) [616028]](/content/images/27/390x390l80mc0/56542922986575.jpg)
![Монiтор Samsung 27" Odyssey G5 LS27DG500 IPS Black 180Hz (LS27DG500EIXUA) [616028] Монiтор Samsung 27" Odyssey G5 LS27DG500 IPS Black 180Hz (LS27DG500EIXUA) [616028]](/content/images/27/390x390l80mc0/54254018283526.jpg)
![Монiтор Samsung 27" Odyssey G5 LS27DG500 IPS Black 180Hz (LS27DG500EIXUA) [616028] Монiтор Samsung 27" Odyssey G5 LS27DG500 IPS Black 180Hz (LS27DG500EIXUA) [616028]](/content/images/27/390x390l80mc0/99527880046681.jpg)
![Монiтор Samsung 27" Odyssey G5 LS27DG500 IPS Black 180Hz (LS27DG500EIXUA) [616028] Монiтор Samsung 27" Odyssey G5 LS27DG500 IPS Black 180Hz (LS27DG500EIXUA) [616028]](/content/images/27/390x390l80mc0/92328502031369.jpg)
![Монiтор Samsung 27" Odyssey G5 LS27DG500 IPS Black 180Hz (LS27DG500EIXUA) [616028] Монiтор Samsung 27" Odyssey G5 LS27DG500 IPS Black 180Hz (LS27DG500EIXUA) [616028]](/content/images/27/390x390l80mc0/32878464555109.jpg)
![Монiтор Samsung 27" Odyssey G5 LS27DG500 IPS Black 180Hz (LS27DG500EIXUA) [616028] Монiтор Samsung 27" Odyssey G5 LS27DG500 IPS Black 180Hz (LS27DG500EIXUA) [616028]](/content/images/27/390x390l80mc0/70149227002975.jpg)
![Монiтор Samsung 27" Odyssey G5 LS27DG500 IPS Black 180Hz (LS27DG500EIXUA) [616028] Монiтор Samsung 27" Odyssey G5 LS27DG500 IPS Black 180Hz (LS27DG500EIXUA) [616028]](/content/images/27/390x390l80mc0/17354195801024.jpg)
![Монiтор Samsung 27" Odyssey G5 LS27DG500 IPS Black 180Hz (LS27DG500EIXUA) [616028] Монiтор Samsung 27" Odyssey G5 LS27DG500 IPS Black 180Hz (LS27DG500EIXUA) [616028]](/content/images/27/390x390l80mc0/23108357736988.jpg)
![Монiтор Samsung 27" Odyssey G5 LS27DG500 IPS Black 180Hz (LS27DG500EIXUA) [616028] Монiтор Samsung 27" Odyssey G5 LS27DG500 IPS Black 180Hz (LS27DG500EIXUA) [616028]](/content/images/27/390x390l80mc0/37858068731431.jpg)
![Монiтор Samsung 27" Odyssey G5 LS27DG500 IPS Black 180Hz (LS27DG500EIXUA) [616028] Монiтор Samsung 27" Odyssey G5 LS27DG500 IPS Black 180Hz (LS27DG500EIXUA) [616028]](/content/images/27/390x390l80mc0/11217853414186.jpg)
![Монiтор Samsung 27" Odyssey G5 LS27DG500 IPS Black 180Hz (LS27DG500EIXUA) [616028] Монiтор Samsung 27" Odyssey G5 LS27DG500 IPS Black 180Hz (LS27DG500EIXUA) [616028]](/content/images/27/390x390l80mc0/97136037831855.jpg)
![Монiтор Samsung 27" Odyssey G5 LS27DG500 IPS Black 180Hz (LS27DG500EIXUA) [616028] Монiтор Samsung 27" Odyssey G5 LS27DG500 IPS Black 180Hz (LS27DG500EIXUA) [616028]](/content/images/27/390x390l80mc0/63721734280941.jpg)