|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Чорний |
|---|---|
| Призначення | Для дому та офісу (Універсальний) |
| Ігрові технології | немає |
| Модель | LS27D604UAIXUA |
| Формат екрану | 16:9 |
| Діагональ екрану | 27" |
| Роздільна здатність | 2560х1440 |
| Тип підсвічування | wLED |
| Тип панелі | IPS |
| Яскравість | 350 кд/м² |
| Динамічна контрастність (DCR) | Mega Infinity DCR |
| Кути огляду | 178°/178° |
| Кут огляду вертикальний | 178° |
| Кут огляду горизонтальний | 178° |
| Частота оновлення | 100 Гц |
| Час відгуку, мс | 5.00 |
| Покриття | Матове |
| Покриття екрану | Матове |
| Вбудовані колонки | Ні |
| Вбудована камера | Ні |
| Інтерфейси | DisplayPort Out, Display Port, HDMI, USB Type-C, Mini-Jack (3.5 mm), USB 3.0, LAN |
| Порти USB | USB-С, USB 3.0 |
| Стандарт VESA | Так |
| Максимальний стандарт VESA | 100x100 мм |
| Блок живлення | Вбудований |
| Вага, кг | 6.10 |
| Варіанти регулювання положення дисплея | Поворот екрану (Pivot), Регулювання по висоті, Обертання екрана (Swivel), Нахил екрану |
| Геометрія екрану | Плоский |
| Енергоспоживання в режимі очікування | 0.5 |
| Енергоспоживання, Вт | 20 |
| Комплектація: Кабель | HDMI, USB-C |
| Максимальна кількість кольорів | 1.07 млрд. |
| Особливості монітору | Підтримка HDR, Безрамковий екран, Режим PbP, Adaptive Sync |
| Підтримка замка Kensington | Ні |
| Регулювання по висоті | Так |
| Сенсорний екран | Ні |
| Технології | Auto Source Switch+, KVM Switch, Eye Saver Mode, Розмір файлу, Адаптивне зображення, Таймер вимкнення, Відссутність мерехтіння, Шлейфове з’єднання, Picture by Picture |
| Розміри, см | 61.29 x 55.66 x 22.0 |
| Cтандарт безпеки та сертифікати | TCO |
| DisplayPort, шт. | 2 |
| Безрамковий екран | Так |
| Вигнутий екран | Ні |
| Властивості підставки | Регулювання кута нахилу екрану, Регулювання за висотою, Поворотна підставка, Поворот в портретний режим (Pivot) |
| Габарити | 12.9 x 556.6 x 220 |
| Глибина кольору | 1.07 |
| Додаткові роз'єми | 1хUSB Type-C, mini jack 3.5 mm, RJ-45 |
| Енергоспоживання | 31 |
| Кабелі в комплекті | HDMI , USB Type C |
| Колірний обхват | 99.00 |
| Комплектація | Кабель HDMI, Кабель USB Type-C |
| Поворотний екран | Так |
| Потужність Power Delivery | До 90 Вт |
| Потужність вбудованних колонок | немає |
| Регулювання по висоті, кут | 120 |
| Розширена колірна гамма | 99% sRGB |
| HDMI, шт. | 1 |
| Споживана потужність | 31.00 |
| Входи | Ethernet (RJ-45), HDMI, USB-C, DP, Роз’єм для навушників, USB концентратор |
| Країна виробництва | Vietnam |
| Гарантія | 24 міс. |
| Статична контрастність | 1 000:1 |
| Контрастність статична | 1 000:1 |
| Поворотний екран (Pivot) | є |
| Споживана потужність в робочому режимі | 31 Вт |
| Час реакції матриці | 5 мс |
| Вага | 6.1 кг |
| Концентратор USB | 3хUSB3.0 |
| Розміри | 612.9х556.6х220 мм |
Новий відгук або коментар
Монітор Samsung 27" ViewFinity S6 IPS Black 100Hz (LS27D604UAIXUA)
Немає в наявності
Код товару: 619352
11 964 грн
11 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Насолоджуйтеся плавним зображенням і технічними характеристиками Візуальна досконалість для професіоналів. Роздільна здатність QHD (2560x1440) і частота оновлення екрана 100 Гц разом розкривають приховані деталі завдяки більшій щільності пікселів, одночасно зменшуючи при цьому затримку та розмиття руху. Занурюйтесь у складні проєкти, комбіновані діаграми та динамічний відеоконтент із більш плавним робочим процесом. 1,07 мільярда кольорів з HDR10 Насолоджуйтесь ширшою гамою кольорів для приголомшливої точності та деталізації. HDR10 забезпечує безмежний діапазон відтінків і реалістичну передачу кольорів, насиченість темних тонів і яскравість світлих. Кожен фрагмент контенту тішить око і відтворюється саме так, як було задумано. USB-C, LAN та підтримка Daisy Chain Під’єднайте все необхідне, щоб покращити свій робочий простір. Порт USB-C дозволяє одночасно заряджати пристрої потужністю 90 Вт і передавати дані, а вбудований порт LAN – під’єднуватися до ноутбука без локальної мережі для використання Ethernet. Крім того, ви можете створювати розширений робочий простір, з’єднавши два монітори в послідовний ланцюжок за допомогою функції Daisy Chain. Вбудований KVM-перемикач Вбудований KVM-перемикач дозволяє підключати до монітора два джерела одночасно і керувати ними за допомогою лише однієї клавіатури та миші. Ви самі обираєте: доступні режими розділеного екрана, Картинка у картинці або Картинка за картинкою. Працюйте ефективніше і позбудьтеся клопоту з кількома пристроями завдяки простому перемиканню входів і багатозадачності. Універсальний підхід до перегляду Екран, що регулюється по висоті та нахиляється, забезпечує найкращий кут огляду та максимальну зручність. Тепер ви також можете повертати екран на 90 градусів, що ідеально підходить для перегляду об’ємних документів із меншою прокруткою. Зніміть напругу з очей Не напружуйте очі, зменшивши навантаження від екрана. Для тих, хто працює над проєктами допізна, яскравість і температура кольорів автоматично оптимізуються відповідно до оточення. Система захисту очей, що отримала сертифікат TUV, знижує рівень мерехтіння екрана та захищає очі від надмірного синього світла.