|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Колір | Чорний |
|---|---|
| Призначення | Ігровий (eSports) |
| Ігрові технології | AMD FreeSync Premium, Nvidia G-Sync, Adaptive Sync |
| Модель | LS32DG500EIXUA |
| Формат екрану | 16:9 |
| Діагональ екрану | 32" |
| Роздільна здатність | 2560х1440 |
| Тип панелі | IPS |
| Яскравість | 350 кд/м² |
| Динамічна контрастність (DCR) | Mega Infinity DCR |
| Кути огляду | 178°/178° |
| Кут огляду вертикальний | 178 |
| Кут огляду горизонтальний | 178 |
| Частота оновлення | 180 Гц |
| Час відгуку, мс | 1.00 |
| Покриття | Матове |
| Покриття екрану | Матове |
| Вбудовані колонки | Ні |
| Вбудована камера | Ні |
| Інтерфейси | Display Port, HDMI, Mini-Jack (3.5 mm) |
| Порти USB | Немає |
| Стандарт VESA | Так |
| Максимальний стандарт VESA | 100x100 мм |
| Блок живлення | Зовнішній |
| Вага, кг | 5.20 |
| Енергоспоживання в режимі очікування | 0.5 |
| Особливості монітору | NVidia G-Sync, Підтримка HDR, AMD FreeSync, Безрамковий екран, Adaptive Sync |
| Підтримка замка Kensington | Ні |
| Регулювання по висоті | Так |
| Сенсорний екран | Ні |
| Технології | FreeSync, Super Arena Gaming UX, Auto Source Switch+, Розмір файлу, Таймер вимкнення +, Virtual AIM Point, Режим низької затримки вхідного сигналу, Оптимізація частоти оновлення, Відссутність мерехтіння, Чорний еквалайзер, HDR10, Режим Eye Saver |
| DisplayPort, шт. | 1 |
| Безрамковий екран | Так |
| Вигнутий екран | Ні |
| Властивості підставки | Регулювання кута нахилу екрану, Регулювання за висотою, Поворотна підставка, Поворот в портретний режим (Pivot) |
| Глибина кольору | 16 |
| Додаткові роз'єми | mini-jack 3.5 мм |
| Енергоспоживання | 59 |
| Кабелі в комплекті | DisplayPort |
| Комплектація | Кабель живлення, Кабель DP |
| Потужність вбудованних колонок | немає |
| Розширена колірна гамма | 99% sRGB |
| HDMI, шт. | 1 |
| Споживана потужність | 63.00 |
| Входи | Display Port, HDMI, Вихід на навушники |
| Країна виробництва | Vietnam |
| Гарантія | 24 міс. |
| Статична контрастність | 1 000:1 |
| Контрастність статична | 1 000:1 |
| Поворотний екран (Pivot) | є |
| Споживана потужність в робочому режимі | 52 Вт |
| Час реакції матриці | 1 мс |
| Вага | 7.4 кг |
| Концентратор USB | немає |
| Розміри | 714.2 x 581.9 x 263.5 мм |
Новий відгук або коментар
Монiтор Samsung 32" Odyssey G5 LS32DG500 IPS Black 180Hz (LS32DG500EIXUA)
Немає в наявності
Код товару: 616200
13 214 грн
13 499 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Вийдіть за межі звичного Роздільна здатність QHD і швидка панель IPS Реалістичний світ ігор, як ніколи раніше. Зі щільністю пікселів у 1,7 рази вищою, ніж у Full HD, роздільна здатність QHD гарантує неймовірно детальні та чіткі зображення. Швидка панель IPS забезпечує яскраві кольори, широкий кут огляду на 178? і чіткість з будь-якої точки перегляду. Завдяки більшій кількості пікселів і неймовірній глибині ігри стали ще ближчими до реальності. Монітор показує порівняння щільності пікселів між високою роздільною здатністю FHD 1920x1080 пікселів і високою роздільною здатністю QHD 2560x1440 пікселів шляхом поділу екрана на дві різні області. Висока роздільна здатність QHD показує насиченіші та детальніші поверхні кораблів і планет. Побачити те, що приховано Побачте кожну деталь із технологією DisplayHDR 400. Розкрийте всіх ворогів, що зачаїлися в темряві, завдяки роздільній здатності з винятковою деталізацією, глибоким чорним і сліпучо білим кольорами. Кожна дрібничка висвітлюється з максимальною чіткістю навіть у найтемніших сценах. Реагуйте в режимі реального часу Грайте з блискавичною швидкістю. Частота оновлення 180 Гц виключає затримку, забезпечуючи запаморочливий ігровий сеанс із неймовірною плавністю дій. Миттєво атакуйте ворогів завдяки часу відгуку 1 мс і кадрам без розмиття. Не відставайте від подій Невимушена плавність ігрового сеансу. Технологія AMD Radeon FreeSync забезпечує синхронізацію графічного процесора та панелі, усуваючи розриви зображення. Дивіться фільми та грайте без жодних перерв. Технологія забезпечує стабільність навіть швидких сцен. Режим захисту очей і зниження мерехтіння екрана Грайте ще довше. Режим Eye Saver мінімізує вплив синього світла для комфорту ваших очей під час тривалої гри. Odyssey G5 також зменшує дратівливе мерехтіння екрана задля більшої концентрації, жодних відволікань та напруги. Ергономічна підставка Знайдіть свою виграшну позицію. Повертайте, нахиляйте та регулюйте висоту, поки не налаштуєтесь на перемогу. Ви зможете легко та зручно перемістити екран в ідеальне положення.
![Монiтор Samsung 32" Odyssey G5 LS32DG500 IPS Black 180Hz (LS32DG500EIXUA) [616200] Монiтор Samsung 32" Odyssey G5 LS32DG500 IPS Black 180Hz (LS32DG500EIXUA) [616200]](/content/images/47/390x390l80mc0/84259873181848.jpg)
![Монiтор Samsung 32" Odyssey G5 LS32DG500 IPS Black 180Hz (LS32DG500EIXUA) [616200] Монiтор Samsung 32" Odyssey G5 LS32DG500 IPS Black 180Hz (LS32DG500EIXUA) [616200]](/content/images/47/525x390l80mc0/40792240292062.jpg)
![Монiтор Samsung 32" Odyssey G5 LS32DG500 IPS Black 180Hz (LS32DG500EIXUA) [616200] Монiтор Samsung 32" Odyssey G5 LS32DG500 IPS Black 180Hz (LS32DG500EIXUA) [616200]](/content/images/47/461x390l80mc0/49829846943936.jpg)
![Монiтор Samsung 32" Odyssey G5 LS32DG500 IPS Black 180Hz (LS32DG500EIXUA) [616200] Монiтор Samsung 32" Odyssey G5 LS32DG500 IPS Black 180Hz (LS32DG500EIXUA) [616200]](/content/images/47/464x390l80mc0/72777625982474.jpg)
![Монiтор Samsung 32" Odyssey G5 LS32DG500 IPS Black 180Hz (LS32DG500EIXUA) [616200] Монiтор Samsung 32" Odyssey G5 LS32DG500 IPS Black 180Hz (LS32DG500EIXUA) [616200]](/content/images/47/401x390l80mc0/36912729522629.jpg)
![Монiтор Samsung 32" Odyssey G5 LS32DG500 IPS Black 180Hz (LS32DG500EIXUA) [616200] Монiтор Samsung 32" Odyssey G5 LS32DG500 IPS Black 180Hz (LS32DG500EIXUA) [616200]](/content/images/47/397x390l80mc0/58665877610436.jpg)
![Монiтор Samsung 32" Odyssey G5 LS32DG500 IPS Black 180Hz (LS32DG500EIXUA) [616200] Монiтор Samsung 32" Odyssey G5 LS32DG500 IPS Black 180Hz (LS32DG500EIXUA) [616200]](/content/images/47/262x390l80mc0/39846318350185.jpg)
![Монiтор Samsung 32" Odyssey G5 LS32DG500 IPS Black 180Hz (LS32DG500EIXUA) [616200] Монiтор Samsung 32" Odyssey G5 LS32DG500 IPS Black 180Hz (LS32DG500EIXUA) [616200]](/content/images/47/264x390l80mc0/39144064262542.jpg)
![Монiтор Samsung 32" Odyssey G5 LS32DG500 IPS Black 180Hz (LS32DG500EIXUA) [616200] Монiтор Samsung 32" Odyssey G5 LS32DG500 IPS Black 180Hz (LS32DG500EIXUA) [616200]](/content/images/47/269x390l80mc0/97217827236928.jpg)
![Монiтор Samsung 32" Odyssey G5 LS32DG500 IPS Black 180Hz (LS32DG500EIXUA) [616200] Монiтор Samsung 32" Odyssey G5 LS32DG500 IPS Black 180Hz (LS32DG500EIXUA) [616200]](/content/images/47/585x390l80mc0/80193356711881.jpg)
![Монiтор Samsung 32" Odyssey G5 LS32DG500 IPS Black 180Hz (LS32DG500EIXUA) [616200] Монiтор Samsung 32" Odyssey G5 LS32DG500 IPS Black 180Hz (LS32DG500EIXUA) [616200]](/content/images/47/313x390l80mc0/38131289101642.jpg)
![Монiтор Samsung 32" Odyssey G5 LS32DG500 IPS Black 180Hz (LS32DG500EIXUA) [616200] Монiтор Samsung 32" Odyssey G5 LS32DG500 IPS Black 180Hz (LS32DG500EIXUA) [616200]](/content/images/47/377x390l80mc0/44474736945348.jpg)
![Монiтор Samsung 32" Odyssey G5 LS32DG500 IPS Black 180Hz (LS32DG500EIXUA) [616200] Монiтор Samsung 32" Odyssey G5 LS32DG500 IPS Black 180Hz (LS32DG500EIXUA) [616200]](/content/images/47/313x390l80mc0/47851887469825.jpg)
![Монiтор Samsung 32" Odyssey G5 LS32DG500 IPS Black 180Hz (LS32DG500EIXUA) [616200] Монiтор Samsung 32" Odyssey G5 LS32DG500 IPS Black 180Hz (LS32DG500EIXUA) [616200]](/content/images/47/383x390l80mc0/82830784915175.jpg)
![Монiтор Samsung 32" Odyssey G5 LS32DG500 IPS Black 180Hz (LS32DG500EIXUA) [616200] Монiтор Samsung 32" Odyssey G5 LS32DG500 IPS Black 180Hz (LS32DG500EIXUA) [616200]](/content/images/47/523x390l80mc0/52795380292150.jpg)
![Монiтор Samsung 32" Odyssey G5 LS32DG500 IPS Black 180Hz (LS32DG500EIXUA) [616200] Монiтор Samsung 32" Odyssey G5 LS32DG500 IPS Black 180Hz (LS32DG500EIXUA) [616200]](/content/images/47/370x390l80mc0/53194723453376.jpg)
![Монiтор Samsung 32" Odyssey G5 LS32DG500 IPS Black 180Hz (LS32DG500EIXUA) [616200] Монiтор Samsung 32" Odyssey G5 LS32DG500 IPS Black 180Hz (LS32DG500EIXUA) [616200]](/content/images/47/585x390l80mc0/57193082942243.jpg)
![Монiтор Samsung 32" Odyssey G5 LS32DG500 IPS Black 180Hz (LS32DG500EIXUA) [616200] Монiтор Samsung 32" Odyssey G5 LS32DG500 IPS Black 180Hz (LS32DG500EIXUA) [616200]](/content/images/47/585x390l80mc0/30786851137835.jpg)