|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−3%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Чорний |
|---|---|
| Призначення | Для дому та офісу (Універсальний) |
| Ігрові технології | немає |
| Модель | LS32FM702UIXUA |
| Формат екрану | 16:9 |
| Діагональ екрану | 32" |
| Роздільна здатність | 3840x2160 |
| Тип панелі | VA |
| Яскравість | 300 кд/м² |
| Кути огляду | 178°/178° |
| Кут огляду вертикальний | 178° |
| Кут огляду горизонтальний | 178° |
| Частота оновлення | 60 Гц |
| Час відгуку, мс | 4.00 |
| Покриття | Матове |
| Покриття екрану | Матове |
| Вбудовані колонки | Так |
| Вбудована камера | Ні |
| Інтерфейси | USB-C, HDMI, USB |
| Стандарт VESA | Так |
| Максимальний стандарт VESA | 100x100 мм |
| Блок живлення | Вбудований |
| Вага, кг | 6.50 |
| Варіанти регулювання положення дисплея | Нахил екрану |
| Геометрія екрану | Плоский |
| Енергоспоживання в режимі очікування | 0.5 |
| Енергоспоживання, Вт | 32 |
| Комплектація: Кабель | HDMI, USB-C, Пульт ДК |
| Максимальна кількість кольорів | 1.07 млрд. |
| Особливості монітору | USB-концентратор, Підтримка HDR, Безпровiдний дисплей, Flicker Free, AMD FreeSync, Adaptive Sync, NVidia G-Sync, Безрамковий екран, Smart TV, USB Type-C Power Delivery, Пульт дистанційного керування |
| Підтримка замка Kensington | Так |
| Регулювання по висоті | Ні |
| Сенсорний екран | Ні |
| Технології | HDR 10 |
| Розміри, см | 71.61 x 51.70 x 19.35 |
| Безрамковий екран | Так |
| Вигнутий екран | Ні |
| Властивості підставки | Регулювання кута нахилу екрану |
| Вологість під час експлуатації | 10–80% |
| Габарити | 716,1 x 517 x 193,5 |
| Глибина кольору | 1 |
| Додаткові роз'єми | 3хUSB2.0, 1хUSB Type-C |
| Діапазон робочих температур | 10~40 ℃ |
| Енергоспоживання | 32.4 |
| Кабелі в комплекті | HDMI , USB Type C |
| Колірний обхват | 72.00 |
| Комплектація | Кабель живлення, Кабель HDMI, Кабель USB Type-C, Пульт дистанційного керування |
| Область перегляду (HxV) | 697.306 x 392,234 |
| Потужність Power Delivery | До 65 Вт |
| Потужність вбудованних колонок | 2х5 Вт |
| Підтримка HDCP | Так |
| Розширена колірна гамма | 72% (NTSC 1976) |
| HDMI, шт. | 2 |
| Споживана потужність | 32.40 |
| Входи | USB-C, 2 x HDMI (v2.0), USB концентратор |
| HDMI | 2 шт |
| Країна виробництва | Vietnam |
| Гарантія | 24 міс. |
| Статична контрастність | 3 000:1 |
| Контрастність статична | 3 000:1 |
| Поворотний екран (Pivot) | відсутній |
| Споживана потужність в робочому режимі | 32.4 Вт |
| Час реакції матриці | 4 мс |
| Вага | 6.5 кг |
| Концентратор USB | немає |
| Розміри | 716.1x517x193.5 мм |
Новий відгук або коментар
Монiтор Samsung 32" Smart Monitor M7 VA Black (LS32FM702UIXUA)
Немає в наявності
Код товару: 612893
12 102 грн
12 499 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Миттєвий доступ до улюбленого стримінгового контенту Застосунки Smart TV Транслюйте контент просто з монітора або під’єднайтеся до Samsung TV Plus, щоб дивитися телеканали в прямому етері – і все це безкоштовно. Всі ваші улюблені ігри Gaming Hub Отримайте доступ до найкращого ігрового світу. В ігровому центрі Samsung Gaming Hub ви можете грати в найкращі ігри від провідних стримінгових партнерів, не використовуючи ПК чи консоль. Спробуйте нові ігри або ще раз згадайте про улюблені старі – все це в одному місці. 7 років безкоштовного оновлення монітора One UI Tizen — це ваш персоналізований та покращений екранний досвід на базі ОС Samsung Tizen. З One UI Tizen ви можете скористатися найновішими та інноваційними функціями Samsung. One UI Tizen також підтримуватиме оновлення ОС Tizen протягом наступних семи років. Насолоджуйтеся яскравим і деталізованим контентом Роздільна здатність 4K Дивіться, як ваш контент оживає з неймовірною чіткістю. Роздільна здатність 4K покращує навіть найдрібніші деталі зображень і відео, що робить світи яскравішими й реалістичнішими. Адаптується до шумного середовища Активний підсилювач голосу Завдяки технології штучного інтелекту ви чітко почуєте кожне слово. Активний підсилювач голосу аналізує фоновий шум навколо монітора та автоматично регулює гучність вашого контенту, щоб ви могли без зусиль почути кожне слово діалогу, навіть у гучних умовах.