|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−5%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Silver |
|---|---|
| Призначення | Ігровий (eSports) |
| Модель | LS49DG910SIXUA |
| Формат екрану | 32:9 |
| Діагональ екрану | 49" |
| Роздільна здатність | 5120x1440 |
| Тип панелі | OLED |
| Яскравість | 250 кд/м² |
| Кути огляду | 178/178 |
| Кут огляду вертикальний | 178 |
| Кут огляду горизонтальний | 178 |
| Частота оновлення | 144 Гц |
| Час відгуку, мс | 0.03 |
| Покриття | Матове |
| Вбудовані колонки | Ні |
| Вбудована камера | Ні |
| Інтерфейси | Display Port, HDMI, Mini-Jack (3.5 mm), Micro HDMI |
| Порти USB | USB-С |
| Стандарт VESA | Так |
| Максимальний стандарт VESA | 100x100 мм |
| Блок живлення | Зовнішній |
| Вага, кг | 12.90 |
| Енергоспоживання в режимі очікування | 0.5 |
| Особливості монітору | USB-концентратор, Вигнутий екран, Підтримка HDR, Flicker Free, AMD FreeSync, NVidia G-Sync, Безрамковий екран, Black eQualizer, Режим PbP, Режим PiP |
| Технології | G-Sync, Picture-By-Picture, Super Arena Gaming UX, Quantum Dot Color, Auto Source Switch+, FreeSync Premium Pro, Розмір файлу, Таймер вимкнення +, Virtual AIM Point, Відссутність мерехтіння, Чорний еквалайзер, Energy Saving Solution, Режим Eye Saver, Режи |
| Cтандарт безпеки та сертифікати | Pantone Validated |
| Вигнутий екран | Так |
| Властивості підставки | Регулювання кута нахилу екрану, Регулювання за висотою |
| Вологість під час експлуатації | 10–80% |
| Габарити | 1194,7 x 529,3 x 284,1 |
| Діапазон робочих температур | 0° - 40°C |
| Енергоспоживання | 52 |
| Кабелі в комплекті | DisplayPort , USB Type C |
| Комплектація | Кабель живлення, Кабель DisplayPort, Кабель USB Type-C – USB Type-A |
| Поворотний екран | Так |
| Підтримка HDCP | Так |
| Регулювання по висоті, кут | 120 |
| Розширена колірна гамма | 99% (CIE1976) |
| Широкоформатний монітор | Так |
| Споживана потужність | 49.00 |
| Входи | Display Port, Micro HDMI, Вихід на навушники, 1 х HDMI, 2 x USB Type-C Downstream Port, 1 x USB-C Upstream Port (ONLY DATA) |
| HDMI | 1 шт |
| Країна виробництва | Vietnam |
| Гарантія | 24 міс. |
| WLED підсвічування | Так |
| Статична контрастність | 1 000 000:1 |
Новий відгук або коментар
Монітор SAMSUNG (LS49DG910SIXUA)
Немає в наявності
Код товару: 305629
40 806 грн
42 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Зображення у якості OLED
Технологія OLED забезпечує неймовірну яскравість і розширений спектр кольорів, відтінків та контрастів для неперевершеного зображення. Яскраві сцени оживають по-новому завдяки роздільній здатності Dual QHD (5120 x 1440).
Технологія DisplayHDR True Black 400
Розкрийте всі деталі завдяки безмежній передачі кольорів та насолоджуйтеся чудовою глибиною з чистими темними й чорними відтінками без засвічень на екрані.
Блискавична швидкість
Технологія OLED із частотою оновлення 144 Гц забезпечує миттєвий відгук у 0,03 мс (GtG) для плавного ігрового процесу.
AMD FreeSync Premium Pro
Технологія AMD FreeSync Premium Pro підтримує змінну частоту оновлення та синхронізує роботу графічного процесора й панелі для усунення ряби, затримок екрана та розривів зображення. Отримайте конкурентну перевагу завдяки стабільним, динамічним і складним сценам без ривків зображення.
Співвідношення сторін екрана 32:9 та 110 PPI
Не пропускайте жодної деталі навіть на величезному екрані. Співвідношення сторін екрана 32:9 та щільність пікселів 110 PPI із технологією Dual QHD забезпечують чіткість, необхідну для виявлення дрібних, але важливих деталей.
Технологія OLED забезпечує неймовірну яскравість і розширений спектр кольорів, відтінків та контрастів для неперевершеного зображення. Яскраві сцени оживають по-новому завдяки роздільній здатності Dual QHD (5120 x 1440).
Технологія DisplayHDR True Black 400
Розкрийте всі деталі завдяки безмежній передачі кольорів та насолоджуйтеся чудовою глибиною з чистими темними й чорними відтінками без засвічень на екрані.
Блискавична швидкість
Технологія OLED із частотою оновлення 144 Гц забезпечує миттєвий відгук у 0,03 мс (GtG) для плавного ігрового процесу.
AMD FreeSync Premium Pro
Технологія AMD FreeSync Premium Pro підтримує змінну частоту оновлення та синхронізує роботу графічного процесора й панелі для усунення ряби, затримок екрана та розривів зображення. Отримайте конкурентну перевагу завдяки стабільним, динамічним і складним сценам без ривків зображення.
Співвідношення сторін екрана 32:9 та 110 PPI
Не пропускайте жодної деталі навіть на величезному екрані. Співвідношення сторін екрана 32:9 та щільність пікселів 110 PPI із технологією Dual QHD забезпечують чіткість, необхідну для виявлення дрібних, але важливих деталей.
![Монітор SAMSUNG (LS49DG910SIXUA) [305629] Монітор SAMSUNG (LS49DG910SIXUA) [305629]](/content/images/24/390x390l80mc0/60186464416145.jpg)
![Монітор SAMSUNG (LS49DG910SIXUA) [305629] Монітор SAMSUNG (LS49DG910SIXUA) [305629]](/content/images/24/390x390l80mc0/48286054460343.jpg)
![Монітор SAMSUNG (LS49DG910SIXUA) [305629] Монітор SAMSUNG (LS49DG910SIXUA) [305629]](/content/images/24/390x390l80mc0/94391463893190.jpg)
![Монітор SAMSUNG (LS49DG910SIXUA) [305629] Монітор SAMSUNG (LS49DG910SIXUA) [305629]](/content/images/24/390x390l80mc0/95066715421628.jpg)
![Монітор SAMSUNG (LS49DG910SIXUA) [305629] Монітор SAMSUNG (LS49DG910SIXUA) [305629]](/content/images/24/390x390l80mc0/38007998116161.jpg)
![Монітор SAMSUNG (LS49DG910SIXUA) [305629] Монітор SAMSUNG (LS49DG910SIXUA) [305629]](/content/images/24/390x390l80mc0/14116032380405.jpg)
![Монітор SAMSUNG (LS49DG910SIXUA) [305629] Монітор SAMSUNG (LS49DG910SIXUA) [305629]](/content/images/24/390x390l80mc0/86894677313833.jpg)
![Монітор SAMSUNG (LS49DG910SIXUA) [305629] Монітор SAMSUNG (LS49DG910SIXUA) [305629]](/content/images/24/390x390l80mc0/66419294666549.jpg)
![Монітор SAMSUNG (LS49DG910SIXUA) [305629] Монітор SAMSUNG (LS49DG910SIXUA) [305629]](/content/images/24/390x390l80mc0/16660892363146.jpg)
![Монітор SAMSUNG (LS49DG910SIXUA) [305629] Монітор SAMSUNG (LS49DG910SIXUA) [305629]](/content/images/24/390x390l80mc0/14118620094276.jpg)
![Монітор SAMSUNG (LS49DG910SIXUA) [305629] Монітор SAMSUNG (LS49DG910SIXUA) [305629]](/content/images/24/390x390l80mc0/51979064961445.jpg)
![Монітор SAMSUNG (LS49DG910SIXUA) [305629] Монітор SAMSUNG (LS49DG910SIXUA) [305629]](/content/images/24/390x390l80mc0/26200415995908.jpg)
![Монітор SAMSUNG (LS49DG910SIXUA) [305629] Монітор SAMSUNG (LS49DG910SIXUA) [305629]](/content/images/24/390x390l80mc0/97004267848558.jpg)